Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Weißsee
síterep infó oldal
ÜZENETEK (86)Időben csökkenő Időben csökkenő
schuht
130 élménybeszámolót írt
130
19 éve tag
2006.09.17. 22:38
Szia SL skier!

Látom te jártál itt!

Milyen volt az ellátás. Azt már olvastam, hogy kevés pálya van, de milyen a minőségük? A felvonótól milyen messze van a Hütte ( a csomagok miatt)?A szobák mennyire gázak? Tényleg a háznál fel lehet csatolni a léceket? Milyen messze van Kaprun vagy másik pályarendszer? Milyen az uszodája?
Jó sok kérdést tettem fel, bocsi. Remélem kapok rá választ valakitől!! Köszönöm!!! Érdemes oda menni????????????
libella
145 élménybeszámolót írt
145
21 éve tag
2006.08.25. 21:12
Ha nem annyira jó síelők vannak a csapatban, akkor én is Saalbach-Hinterglemm területet ajánlom. Itt kb. 95 %-a pályaszállás a kínálatnak.
bzsuzs
2 élménybeszámolót írt
2
17 éve tag
2006.08.16. 19:40
Köszönöm válaszotokat, szerintem akkor inkább még kihagyjuk a helyet a csapattal.
SLskier
66 élménybeszámolót írt
66
19 éve tag
2006.08.16. 07:36
2 éve voltam itt. Ez egy kifejezetten túrasí központ, ennek megfelelően kevés pálya és felvonó van. Ha erre a környékre akarsz menni, akkor inkább Saalbach-Schmittenhöhe-Kaprun közül válassz.
A Rudolfshütte egy tökéletes pályaszállás, gyönyörű környezetben 2300m-en! Csak lifttel lehet feljutni (ki gondolta volna :))), ezért még zárás előtt, 4-ig meg kell érkezni.
A Rudolfshüttében, a belső falon mindenhol mászófalak vannak kialakítva - lépcsőzés helett a földszintről akár a szobádig is felmászhatsz. Ilyet se láttam még máshol :)
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2006.08.15. 20:52
van, de minimális a kék pályák száma, inkább freeridera jó a hely.
Rudolfshütte:
http://www.alpinzentrum-rudolfshuette.at/level2/index.shtml
bzsuzs
2 élménybeszámolót írt
2
17 éve tag
2006.08.15. 18:19
Szeretném megkérdezni, hogy tud-e nekem valaki valamit mondani a Salzburg-Weißsee síterületről. Kinéztünk ott egy szállás lehetőséget a Berghotel Rudolfshütte-ben (fent a hegyen), csak nem tudunk róla bővebben semmit. Van valakinek már tapasztalata a hellyel kapcsolatban? Kezdőknek is vannak ott pályák?
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.