Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Térdfixáló megelőzésre

ÜZENETEK (66)Időben csökkenő Időben csökkenő
Varga Endre
121 élménybeszámolót írt
121
21 éve tag
2006.11.01. 14:13
Vid. Én is így gondoltam, de azért megkérdeztem egy szakorvost, aki nem így gondolta, hanem mint az előtted szólók, ezért határozottan lebeszélt, hogy megelőzés céljából hordjam. /Az én problémám abból állt, hogy a síelés második napján fájni szokott a térdem, érdekes, de ez után nem. Ami nekem bevált, hogy a második napon a fájós - de csak a fájós - térdemet befáslizom, de utána nem./
Vid
490 élménybeszámolót írt
490
19 éve tag
2006.11.01. 12:07
Azért szerintem egy kicsit más lehet a rehebilitáció, meg a védőfelszerelésként való használat. Egy gyenge fájós térd esetén mindenki ösztönösen kerüli a gyakran fájdalommal járó megerőltetést, így természetesen elgyengülhet az izület. Egy egészséges láb viszont nem biztos hogy így működne. Feltéve persze, hogy kényelmes, és nem akadályoz a mozgásban.
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2006.09.27. 21:22
Agent igazad van.Nekem a bokám ment szét régebben.A doki felítr bokagumit ami marha jól fogta a bokám csak épp amikor nem volt rajtam akkor jött el a világ vége.Pár hónap után meguntam és eldobtam, utána tudott csak megerősödni.
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2006.09.27. 15:45
amit megelőzésre szoktak használni az a térdvédő, igaz inkább a freestyleosok (érthető okokból), részben a freeriderek. de előbbieknél jóval gyakoribb
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2006.09.27. 15:36
Nem, mivel nem megelőzésre, hanem rehabilitációra szolgál (szalagszakadás, egyéb után), akkor sem érdemes egy szezonnál többet használni, mert nem erősödik meg az izület.
Vid
490 élménybeszámolót írt
490
19 éve tag
2006.09.27. 14:31
Láttam ilyesmiket mindenféle műanyag, meg fém erősítéssel. Érnek valamit? Nem túl kényelmetlen?
Nekem síma sporttérdévőm van, amit kényelmes hordani, véd az oldalsó vágásoktól, ütésektől is nem tudom érdemes e lecserélni.
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.