Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Gerincvédő

ÜZENETEK (64)Időben csökkenő Időben csökkenő
Szab
2070 élménybeszámolót írt
2070
18 éve tag
2006.10.28. 21:11
Az hogy megkérdezed elgondolkodtató. Ha biztosan szükséged lenne rá, már megvetted volna. Vagy teljesen freestyle fan-nak kell lenni vagy aktív versenyzőnek. A vékony versenyruha alá "kötelező", mert esésnél lehorzsolod magad. Normál üzemben felesleges beruházás, nem olcsó.
Itt nézd meg:
http://www.komperdell.com/
protektoroknál

Itt tudod megrendelni:
http://www.fischer-ski.hu/
pbence
27 élménybeszámolót írt
27
19 éve tag
2006.10.28. 16:30
PAr hete Krakkoban lattam az emlitett tipusokat. A pantos kicsit nekem is furcsanak tunt, foleg amikor leultem egy szekbe, mintha felvonora ulnek, de nem volt tul kenyelmes.
Mellenyesbe olyan volt, ami konyok es vallvedot is tartalmazott egyben, az meg meretben kicsi volt.
Amugy arban a pantos kb. 20 eFt, a masik 65 eFt volt, amit foleg utobbi esetben en meglehetosen sokalltam.

E mellett nem vagyok extrem sielo, szeretem a nehez palyakat, es szeretek lenduletesen menni, ha van ra lehetoseg. E mellett eleg sok gerinc serulest lattam az utobbi idoben sajnos...
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2006.10.28. 13:53
Egyszer már próbáltam, engem sízésnél kifejezetten zavart, de azt mondják ez megszokás kérdése. Az igazsághoz hozzátartozik,hogy csak egy de. volt rajtam. Ha veszel mindenképpen olyat, aminek a kinézete mellényszerű, vagyis nem a kantáros megoldás. Igaz ez drágább, de feltehetően kényelmesebb is.
Ha freestlye-os vagy, vagy cliff dropokat próbálgatsz, akkor hasznos lehet, de sima pályasízésre és "átlag" freeridera..
pbence
27 élménybeszámolót írt
27
19 éve tag
2006.10.28. 13:29
Bukosisak utan fontolgatom a gerincvedo hasznalatat. Ha valakinek van tapasztalata, hasznalja akkor irja meg...
Kivancsi lennek, hogy mennyire hasznos, kenyelmes, kenyelmetlen, zavaro, stb...
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.