Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síbakancs flex index

ÜZENETEK (44)Időben csökkenő Időben csökkenő
Peter Szekely
360 élménybeszámolót írt
360
9 éve tag
2006.11.18. 14:08
Nekem egy Tecnica Diablo Fire Ultrafit bakancsom van (90-es flex index). Az a tapasztalatom, hogy mivel bokában sokkal erősebben fog, ezért a térden és a combizmon nagyobb a terhelés. Ugyanakkor valóban nem probléma, amikor még magamhoz képest jobb technikával síelek. A nap vége felé, amikor már fáradtak a combjaim, már nehezebb velük bírni.
schiszi
3 élménybeszámolót írt
3
17 éve tag
2006.11.18. 10:17
Köszi Agent.Igazából az vetődött fel bennem ,hogy a térdet a sípcsont erőteljesebb
terhelése miatt,mennyivel veszi jobban igénybe,hamarabb elfárad? Rossz a kérdés?
Bárkitől szívesen veszem a véleményt.
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2006.11.18. 09:52
Szerintem ha jól síelsz, akkor inkább könnyebb lesz a lábadnak a keményebb bakanccsal, mivel kevesebb erőt kell kifejteni combból, ha erősen tartja a bakancs a bokát előre-hátra irányban.
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
schiszi
3 élménybeszámolót írt
3
17 éve tag
2006.11.18. 07:40
Vettem egy Salomon Xvave 89-es flexü cipőt.
Ez fogta a lábam minden szempontból jól.Kicsit félek tőle,mivel az előző cipő puha volt,vajon bírja-e a lábam? Mennyivel veszi jobban igénybe a lábat a kemény bakkancs?(80 kg vagyok,haladó szinten ,jól sielek,45 múltam!) Szívesen veszem a jó tanácsot.

Schiszi
elsőelőző
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.