Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
SKI AMADE
síterep infó oldal
ÜZENETEK (26)Időben csökkenő Időben csökkenő
erdély
13 élménybeszámolót írt
13
20 éve tag
2006.12.05. 14:44
Nekem is ez a meglátásom, azaz: a falu nem érdekes, de a pályák nagyon jók. A környéken sokkal hangulatosabb falvak vannak - s gondolom szórakozó helyek is.
Lindi
17 élménybeszámolót írt
17
17 éve tag
2006.12.05. 08:23
Ez érdekes, olvastam már másik topikbnan is,hogy hasonlóan nyilatkoztál, pedig épp itt a SIELŐK-ön írják róla, hogy micsoda éjszakai élete van.
Számodra melyik hely a N.1. Ausztriában?
Köszi :-)
libella
145 élménybeszámolót írt
145
21 éve tag
2006.12.04. 23:39
Flachauban voltam már. Maga a település elég unalmas, érdektelen hely. Iszonyú hosszan terül el, és semmi nincs benne. Inkább ne ide menjetek. Síelés szempontjából viszont nagyon jó.
notar
13 élménybeszámolót írt
13
18 éve tag
2006.12.04. 08:41
Hello Timici!

Idén februárban voltunk az Amadéban, Bad Gastein, Bad Hofgastein és Bad Dorfgastein pályáin síeltünk. Bad Gastein és Bad Hofgastein között át lehet síelni, az tuti. Nagyon klassz mindhárom hely, bár szívemhez Hofgastein került legközelebb. Nem zsúfolt Dorfgastein egyáltalán, don't worry.

Igen, a fürdők azok nagyon jók. Bad Gasteinban, közel a centrumhoz (Dorfgast-tól pár km.) van egy nagy fürdő (név most nem ugrik be), este érdemes három órás jeggyel menni 7-től. Látni a kivilágított pályákat, közben kinyújtózhatsz a medencében ... szuper.

Flachauról sajnos egyelőre nem tudok nyilatkozni.

Üdv
Myrtill1
22 élménybeszámolót írt
22
22 éve tag
2006.12.03. 19:36
Szia Timici,
el is hiszem, hogy nehéz a döntés. Én azt javasolom, amit mi is teszünk (idén is), Flachauban megszállunk, s onnét járjuk be a Ski Amadét.
Lindi
17 élménybeszámolót írt
17
17 éve tag
2006.11.29. 14:24
Sziasztok!
Mi idén a Ski Amade-ba vágyunk.
Flachau és Bad Hofgastein között nem tudunk dönteni.Segítsetek, plííííííííz!:-))
Flachauban a kitűnő és modern pályarendszer vonz, Bad Hofgasteinben, pedig az, hogy termálvizes kinti (télen is működő) medencéje van a szállodának...:-))
Hofgasteinben úgy láttam a térképen, hogy csak 1 felvonó van. Az nem túl zsúfolt?Járt már valaki ott?
Onnan ugye át lehet sielni Bad Gasteinbe is?
Köszi!

elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.