Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Ajándék tiroli síjegyek?

ÜZENETEK (47)Időben csökkenő Időben csökkenő
sznóbordos
83 élménybeszámolót írt
83
18 éve tag
2007.02.12. 15:31
Andrea! és azt lehet tudni,hogy ki várhat egyáltalán jegyet? pl én?:)
WAndrea
1071 élménybeszámolót írt
1071
22 éve tag
2007.02.12. 12:45
Valóban nem rajtunk múlik, mi már egy hónapja kiküldtük az összesen 200+50 magyar címet tartalmazó listát a tiroli promót szervező cégnek. Jó hír, hogy egyre többen jelzik, hogy már megkapták! Remélem a héten mindenkinek megérkezik, ha mégsem, akkor újra reklamálunk az osztrákoknál, szóljatok, ha szükség lesz rá.
vasssy
1780 élménybeszámolót írt
1780
18 éve tag
2007.02.12. 12:23
Köszi az infót, Andrea! Azt gondoltam, hogy nem rajtatok múlik, csak szerettem volna tudni, hogy érdemes-e számítani rá.
Jó lenne még csúszni és úgy néz ki, hogy ebben a szezonban mindenképpen érdemes Tirolig elmenni. Ha meg 1 napi bérletet ezzel meg lehet spórolni, akkor meg pláne jó! Ezt a hetet meg csak kibírom már valahogy! :-)))
Még1szer köszi!
Gergő
WAndrea
1071 élménybeszámolót írt
1071
22 éve tag
2007.02.11. 22:25
Ez furcsa, mert már többen is jelezték, hogy február első hetében megkapták az utalványt. Aki a héten mégsem kapná meg az kérem, hogy jelezze nekem a wesse@sielok.hu címre (név + cím + email adatok megadásával)
Sajnos tényleg nem rajtam múlik, a tiroli partner január közepéig ígérte, hogy megküldi az általunk átadott címlistán szereplő összes címre. Az első 200 tandtsport katalógus igénylő biztos, hogy rajta volt a listán, erre figyeltünk!
Az utalvány a teljes 2006/07 szezonra érvényes egy adott gleccserre az öt tiroli gleccser közül. Az, hogy ki melyik gleccserre kap egy napos belépőt úgy tűnik a véletlen dönti el. Az utalványt csak az válthatja be, akinek a nevére szól, tehát nem átruházható!
kócos
1234 élménybeszámolót írt
1234
19 éve tag
2007.02.09. 16:36
Úgy látszik nem vagyok egyedül. Ez csak azért jutott eszembe, mert egy csepp hó sincs felénk. Tirol egyébként is messze van, de a messziről jött emberek azt mondják szép.
vmate
132 élménybeszámolót írt
132
18 éve tag
2007.02.09. 16:25
Hali!

Nekem is jött ilyen levél,hogy kapok, de nem jött bérlet.
Wesselényi Andreával beszéltem telefonon, azt mondta, megsürgeti.

Szerintem nem Rajta múlik.
Attól félek, hogy nem az elso kétszáz kapott ilyen e-mailt, hanem mindeki.


Én már lemondtam róla.

Máté
vasssy
1780 élménybeszámolót írt
1780
18 éve tag
2007.02.09. 15:49
Sziasztok!

Volt egy akció itt a sielok.hu-n, hogy az első 200 aki megrendeli a Tandtsport katalógusát, az ajándék síjegyet kap, amit az 5 tiroli gleccser valamelyikén lehet lecsúszni.
A válaszlevélben az volt, hogy a Tandtsport küldi a katalógust, a jegyet meg Tirolból küldik január elején.
A katalógust 2napon belül megkaptam, köszönöm, nagyon jó dolgok vannak benne!
Jegyet kapott már valaki? Vagy tud valaki infót?
Üdv,
Gergő
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.