Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síműsort akarunk!

ÜZENETEK (56)Időben csökkenő Időben csökkenő
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2007.10.01. 14:04
aha, így már világos...
antikvárius
106 élménybeszámolót írt
106
18 éve tag
2007.10.01. 13:57
Igazad van, így már nem érthető, ugyanis az általam helyesírásilag kritizált hozzászólást - valószínűleg annak írója - törölte. (Nem Te voltál!)
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2007.10.01. 13:36

Feladó: antikvárius
Dátum: 2007.09.28.13:40
Tárgy: Re: Síműsort akarunk!!!

Azért ez nem semmi! Két mondatban 13 helyesírási hiba.


Nem értem. Ez hova tartozik, mire vonatkozik?
antikvárius
106 élménybeszámolót írt
106
18 éve tag
2007.10.01. 08:40
Nem rontottam neki, csak megjegyeztem, hogy hozzászólásában sok a helyesírási hiba.
Az én véleményem szerint semmiféle izgalom - még a síelés izgalma sem - ment fel az alól, hogy nyilvános fórumon megjelenő írás megfeleljen a magyar nyelv és helyesírás szabályainak. Ez alól legfeljebb a gyors billentyűzésből eredő elütés vagy némi stiláris hebehurgyaság lehet kivétel.
Mint mondom, ez az én véleményem, amivel természetesen bárki egyetérthet vagy figyelmen kívül hagyhatja.
powee
424 élménybeszámolót írt
424
18 éve tag
2007.09.28. 18:32
Tipikus nem egy maniakus sielot hallhattunk:) Leglabbis szerintem. Ugyanis en ha a sielesrol van szo ugy beizgulok, hogy sztem en is tele irom helyesirasi hibakkal a szovegemet, ezert nem kene nekirontani, foleg egy sielo, es nem egy helyesirasi vagy irodalmi forumon.
antikvárius
106 élménybeszámolót írt
106
18 éve tag
2007.09.28. 13:40
Azért ez nem semmi! Két mondatban 13 helyesírási hiba.
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2007.09.27. 10:46
Az jó lenne, megnézném én is szívesen!
Stani
5441 élménybeszámolót írt
5441
Admin
2007.09.26. 19:23
Nekem meg az, hogy szinte mindig walkmannal nyomta, lazán adta elő a dolgokat, remélem egyszer majd ismételni fogják
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2007.09.26. 18:22
Sajnos de, nézd meg mi megy főműsoridőben, erre van igény, sajnos. A Totalcar más tészta kicsit, de én azt vallom, hogy abból is a régi volt a jobb, viszint ehhez kell két olyan arc, mint a Winkler, meg a Bazsó meghát autót tesztelni reklámozni azért más világ, arra van kereslet, a sízést pedig a nagy átlagban továbbra is csak "úri luxus"-ként kezelik...sajnos.
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2007.09.26. 15:34
Én valami hasonlót képzelnék el, mint az autós műsorok (Totalcar, Autómánia...). Egy kicsit hülyéskedős, műszakilag nem túl mélyen szántó, de azért informativ és szórakoztató módon.
Sztem a sícucc forgalmazók is láthatnának benne fanzáziát, így szponzorálhatnák egy kicsit. Teszteket meg csinálhatnának az oktatók (sőt: állami vizsgás OKTATÓK) besíző, kisíző meg normál táboraik alatt. Biztos nekik se ártana, ha ismertebbé válna a nevük meg az arcuk... A síterepeknek is lehetnek promófilmjei, amit örömmel tennének közkinccsé. És van egy csomó értelmes, normális ismert emberünk, akikre biztos kiváncsi lenne a nép: sportolók, színészek, (ko)médiások...
Annyira elképzelhetetlen, hogy pl. egy TV2 fantáziát lásson egy ilyen jellegű műsorban? Biztos, hogy csak a táskásnyerőmónikabalázsosnagyonvalóvilágosfalkás megaprodukciók vonzzák a TV elé a nagyérdeműt? Szeretném hinni, hogy nem.
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2007.09.26. 15:05
Emlékszem erre a műsorra, az is megmaradt belőle, hogy a pacát talpig rossignol csúcscuccokat viselt, ahogyan azt a Franszok szokták.:)
Stani
5441 élménybeszámolót írt
5441
Admin
2007.09.26. 13:22
Az egész egy síelős reklámblokk lenne, a magam részéről szívesebben nézem (pl) az Extreme csatornát, sokszor nagyon jó sí és snowboardos filmek vannak rajta, örült akciókkal, eszméletlen felvételekkel. Régebben a spektrumon is volt egy jó síelős műsor, a sárga-fekete síruhás fazon a francia síterepeket járta be.
Bata Attila
2086 élménybeszámolót írt
2086
17 éve tag
2007.09.26. 13:09
Tényleg jó lenne egy ilyen síelős műsor, de már az elején elbukna a legfontosabb dolgon, a pénzen. Ki adna hozzá pénzt?
Nagyon kevés lenne a jelentkező, ha valaki mégis, az akkor valami síeléshez közeli vállalkozás lenne, aztán a felsorolt témák helyett csak róla szólna a műsor. Aki fizet, az benne lesz.
Ettől függetlenül még ötleteket kitalálhatunk, hátha valaki felfigyel ezekre és mégis lesz belőle valami:-))
Stani
5441 élménybeszámolót írt
5441
Admin
2007.09.26. 13:06
Síelés egzotikus helyeken, ahol mondjuk én lennék a kiküldött munkatárs :)))
A Havazinnak az volt, ill. az a fő célja hogy egy mindenki által könnyen emészhető, amolyan egyszerű mint a százas szeg műsort készítsen.
Technikai kérdések az átlag síző számára nem lennének olyan érdekesek, egy olyan témát, ami egy viszonylag szűk réteget (szakemberek, guruk, fanatikusok) érint, potenciálisan érdekelhet, senki se akar feszegetni, legfőbbképpen nem a piacorientált kereskedelmi adók.
Egyébként konkrétan ilyen jellegű műsor még az ORF-en sincs, holott Ausztria azért sínagyhatalom.
Röviden: utópia marad (szerintem).
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2007.09.26. 12:38
Kereskedelmi tvk erre nem alkalmasak, az biztos, ott max. tömény reklámból és magamutogató idiótákból állna az egész, "közszolgálati tv"-k, no comment, nem beszélve egy ilyen teszteléses műsor anyagi vonzatáról. EL kell keserítselek, ez szerintem nem nagyon fog menni, max midnenki teszteli a saját lécét és az erről készült homevidokat felnyomja youtube-ra...

+ amiket írsz, szervíz tippek, meg állagmegoldás, techniai részletek, ezek még a síző tábornak is mindössze 20-30%-át érdeklik, talán...
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2007.09.26. 12:31
Mit szólnátok, ha itt ötleteket adnánk az arra illetékeseknek és érdemeseknek, hogy milyen síműsort kellene csinálni. Mert kellene, az nem is kérdés. Rossz példa már van lsd. Havazin. Most jöhetne egy jó!
Ide beírhatnánk ötleteinket pl. témára, műsorvezetőre, vendégekre stb. vonatkozóan.
Amit én szívesen látnék pl:
- lécek, cipők, bemutatása, tesztelése, összehasonlítása, természetesen kategóriánként
- praktikus tanácsok állagmegóvásra, egyszerűbb szervízötletek
- síterületek bemutatása
- ismert emberek (nem Győzike és társai) és a síelés: felszerelés, kedvenc helyek, sztorik, adomák
- privát videók bemutatása
Hirtelenjében ennyi jutott eszembe, de nyílván könnyen bővíthető a témák köre. Lássuk, mennyire vagyunk kreatívak...
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.