Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Goldeck
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Hotel Moserhof - 4*-os szálloda Goldeck közelében
ÜZENETEK (58)Időben csökkenő Időben csökkenő
Stani
5439 élménybeszámolót írt
5439
Admin
2011.01.03. 17:25
A harmadiknál elég "menzás" a bejárat :)
Előzmény: (szala4 70848)
Robin
2501 élménybeszámolót írt
2501
17 éve tag
2011.01.03. 16:46
Valaki megy erre mostanában ? Friss infók ??
szala4
316 élménybeszámolót írt
316
18 éve tag
2009.10.10. 21:58
Igen van Hüttea kabinos középső állomás melett, itt ahogy kijössz a kijáraton az épület előtt jobra van.
https://sielok.hu/fotoalbum/goldeck-2007/kep/2/

és a végállomáson is van.
https://sielok.hu/fotoalbum/goldeck-2007/kep/19/
Ez is Hütte a fák tövében a pálya közepén.
Magyarul nem is próbáltunk kérni.
DSCF1581.JPG
DSCF1607.JPG
DSCF1783.JPG
DSCF1822.JPG
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
bebe
8 élménybeszámolót írt
8
14 éve tag
2009.10.10. 14:45
Van a közelben Hütte?bár nem jelent gondot,de nem beszélnek sehol sem magyarul ugye?neharagudjatok,hogy ennyit kérdezek,de már nagyon várjuk!!
szala4
316 élménybeszámolót írt
316
18 éve tag
2009.10.09. 19:53
De van tányéros a legroszabb helyen a viszajövetelnél tányérossal kell a kabinoshoz jönnöd csak úgy tudsz lejönni a kabinos közép állomására. Itt a tányéros.

https://sielok.hu/fotoalbum/goldeck-2007/kep/4/
bebe
8 élménybeszámolót írt
8
14 éve tag
2009.10.09. 16:12
Köszi,hogy írtatok..de nem értem,hogy hoyghogy 1 kabinos felvonó?meg nagyrészt csákányos,akkor tányéros nincs egyeltalán?igen,a szállásunk milstattba lesz,a tóparton!
Szab
2070 élménybeszámolót írt
2070
18 éve tag
2009.10.06. 11:31
Nekem sem kedvencem, sőt nagyon nem. A nagykabin felfelé és délután visszafelé is egy vicc. 1 órás ácsorgás sem ritka. A közelben ott van Katschberg-Ainek, kompromisszumoktól mentes, tökéletes pályarendszer. Ha már utaztok egy hétre én mennék még északra 20 km-t.
Viri
715 élménybeszámolót írt
715
20 éve tag
2009.10.06. 11:22
Szia Cseni!
A Goldeck maga a hegy és nem a helység. A város ahol van Spittal an der Drau, de gondolom a szállásotok valahol a millstatti tó partján lesz. Ha láttad már a pálya térképét, akkor láthattad, hogy nem egy nagy rendszer. Ezen a linken megnézheted.
https://sielok.hu/images/siterkepek/goldeck.jpg
Ha régóta síztek, akkor a Goldeck rendszere nem okozhat gondot. Nekem nem lett a kedvencem, főleg a nagykabinos feljutás miatt, mint azt az előttem szóló is említette. Van egy hosszú piros pálya, amelynek a végéről sajnos csak síbusszal lehet visszatérni az alsó állomásra. Nem volt sűrű a járat, valamint nem is mindig járható az a pálya. A fenti piros és kék pályák egy-két napra nyújtanak újdonságot.
Persze ez csak az én véleményem a Goldeckről.
szala4
316 élménybeszámolót írt
316
18 éve tag
2009.10.05. 17:01
Ha régóta síeltek nem lesz gondotok. A kék pályág
keskenyek de lankássak,a pirossak szélesek jól kellemessen sielhetők. Gyönyörü szép helyre fogtok menni.Egy a bibi hogy az 1 kabinos lift van fent ami a csúcsra felvisz a többi sajnos csákányos az Északi oldalon .A Déli oldalon egy kétülléses lassú felvono van.
bebe
8 élménybeszámolót írt
8
14 éve tag
2009.10.05. 15:10
Sziasztok!

Engem Cseninek hívnak,és van egy tesóóm Anett.A mamánkal szeretnénk elmenni síelni egy buszos úttal,és Goldeckbe mennénk.Régóta síelünk mind2-en,de Goldeckbe még nem voltunk..Szeretném megkérdezni,hogy ti mit gondoltok a kék és a piros pályákról,valamint magáról Goldeckről...

Előre is ksözönjük..
szala4
316 élménybeszámolót írt
316
18 éve tag
2009.09.10. 22:42
Raktam fel pár képet a galériába.
https://sielok.hu/fotoalbum/goldeck-2007/kep/1/
Osha
22 élménybeszámolót írt
22
16 éve tag
2008.03.17. 13:45
Sziasztok!
Pár szó a múlt heti síelésről...
Goldeck jó választás volt. Gyönyörű napsütés, szikrázó fehérség! A hóvastagság minden pályán megfelelő. Kevés ember, (hiába, csak a szezon vége felé járunk) ezért igazi örömsíelést lehetett lezavarni. Kb. du. 1-ig hősiesen állták a pályák a tavaszi meleget, hó mínősége addig kifogástalan volt, utána kezdett kicsit kásásodni de még azért csúszizni lehetett rajta -ahogy romlott, akkor meg egyre többet ültünk a hüttékben :-)-. Szombaton volt egy verseny, ez a hangulatot javította, de tömeget nem okozott. Ami kicsit fárasztó, hogy midenhol az a pihentető csákányos!
:-)
Aki megy még, annak sok havat és szép élményeket!
(Néhány kép a pályáról)
a-liftbol-kiszallva.JPG
van-meg-ho.JPG
palyak.JPG
ralatas-a-falura.JPG
Goldeck-a-hotel-szobabol-nezve.JPG
szala4
316 élménybeszámolót írt
316
18 éve tag
2008.02.03. 21:23
Jó bulik a hüttében a közép állomásnál.Csemegézzetek ezek tavalyi képek.Sajnos csak az utolsó napra, Feb. 26-ra nekünk 28 cm hó esett
http://www.kep.tar.hu/szamotni/50439058#2
dinamit
13 élménybeszámolót írt
13
16 éve tag
2008.02.03. 20:16
Most beszéltem egy barátommal aki kint telel 3 hétig, a hegyen tuti hó esett, de a házaknál lent nincs hó. Éjszaka hideg az idő nappal viszont kellemes, nincs hideg. Úgy tudom, mind a Steinert mind a Machetti nevű szállodát néha akciósan is meg lehet kapni Mo-n , bár eredetileg sem túl drága. Ez abérletekre is igaz ha jól tudom...
rinci
1 élménybeszámolót írt
1
16 éve tag
2008.01.18. 09:57
Sziasztok!!

tuti a hely, van hó, süt a nap, kedvesek az emberek, király a Hütte!! mi kell még??? a szállásunk is jó volt Steiner a neve közvetlenül a Millstatti tó mellett van gyönyörű!!! aranyosak és segítőkészek a hotelben van uszoda és szauna is nagyon jó áron, mi a Car-tour-nál fizzettünk be, még megyünk egyszer március elején, mert akkor mindig óriási hó esik és az időjósok ezt mondják idénre is. ciao Rinci
szala4
316 élménybeszámolót írt
316
18 éve tag
2007.03.05. 19:20
Sziasztok.Február 21-26.ig voltunk Goldecken.A szállással kezdem ami szuper volt, mert meleg volt melegvin mindig nem úgy mint tavaly,Gerlin.Az Elizabet panszióba voltunk elszálásolva ,na a kaja azmár nem volt se fényes se elég .A hotel Stinert üzemeltető Magyarok nem kápréztattak el sem a minőséggel és főleg nem a menyiséggel.Még jó hogy közel volt a Spar.Lézer vágott szalámi 4 szelet de háromszor nekem csak 3.5 szelet joutott.Ha teát szerettél volna vinni a pályára 40 € cent egy liter.Vacsora is kevés volt a felnőtteknek.Tehát megint a Magyarok sporoltak a magyarokon.Nem ugy mint február elején Wenigzellben a Gasthoff Almer vendégházban aholl alig tudtuk megenni a reggelit és a vacsorát,sőt még a tulaj kutyájának is jutott .Tehát nem igazándiból ajánlom senkinek ezt a Steiner szálodát,de ha fogyni akar akkor csak nyugodtan menjen.A pályák a körülményekhez képest kitünőek voltak kivéve a szombati napot mert akkor jeges darabosra sikerült megcsinálniuk.Igaz pénteken nagyon meg olvadt mert melegvolt és sokat sütötte a nap a pályákat.Hétfő reggelre pedig le esett 38 cm por hó ,lehetett szüz havazni ,délutánra meg bucka sizni mert nagyon kibuckásodott. Sorban állás nem igen volt kivéve a második napot mert reggel valami gond volt az alsó kabinos elektronikájával de 9 kor már el is tudott indulni.A pályákon seholsem kelett 5 percet várni.Csodálatos panorámát láttunk megint .MIndenkinek tudom ajánlani aki nem retteg a csákányos felvonóktól.A hosszú pálya alsó része a hóhiány miatt sajnos zárva volt. Nagyon tetszett elsők között mentem a pályára és utolsók között jöttem le Nekem bejött én jót sieltem.A képtáramba raktam fel a képeket,ha nem baj ide nem töltöm fel mégegyszer a 196 képet.
http://kep.tar.hu/szamotni/50439058#2
szala4
316 élménybeszámolót írt
316
18 éve tag
2007.01.15. 21:52
Voltmár valaki idén ?
Mi február 21-26 ig megyünk szivesen olvasnánk friss híreket vagy élménybeszámolót.
Elöre is köszi.
kartal
1 élménybeszámolót írt
1
17 éve tag
2007.01.15. 12:59
pont ugyanabból a szobából fényképeztétek a naplementét, ahol mi is laktunk.:DD
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2006.11.21. 20:46
:/ jó, erről ennyit, ha valakit esetleg érdekelnének a képek, vegyen fel msnre :D jobb 5letem most nincs :)
hobortossnowboardos@msn.com
szala4
316 élménybeszámolót írt
316
18 éve tag
2006.11.21. 20:30
Ma már én sem tudtam megnézni.
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.