Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

hyperbalu által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (25)Időben csökkenő Időben csökkenő
hyperbalu
25 élménybeszámolót írt
25
16 éve tag
2009.01.03. 10:35
Hello&Welcome:)
Tud vki segíteni abban, hogy mijen szitu várhat minket holnap jan.4-én jasnán? Embertelen tömeg, vagy élvezhető a dolog?
Thx&BÚÉK
hyperbalu
25 élménybeszámolót írt
25
16 éve tag
2007.12.02. 19:55
Ciao Pistabácsi!
https://www.schwab-doppelreiter.at.tf
Télleg közel van a nagy parkolóhoz, beszélnek picit angolul is, de az a legeccerűbb, ha dobsz nekik egy mailt, hogy mikor,meddig, hányan mennétek és írnak rá egy választ, hogy mehet-e, vagy sem a dolog!
Sok sikert, remélem segítettem!
Hi
hyperbalu
25 élménybeszámolót írt
25
16 éve tag
2007.12.02. 09:49
Hello Kolee!
Na, tegnap este hazatértünk semmeringről-Sthuleck-és naggyon pöpec volt! Pénteken szinte senki a pályán, szombat viszont tömeg, de totál eloszlott a pályán, max.várakozás felvonónál 3 perc! A szállásunk 100%ig rendben volt! CSináltam képet, ha feltettem mutatom! Kb.5 percre volt a bubis felvonótol, 20€ teljesen korrekt reggelivel! Naggyon tudom ajánlani
A pályáról annyit, hogy pénteken egész nap hóvihar volt a csúcson, de lentebb néha esett, néha nap sütött! Szombaton pedig, az igazi mindenki ezt akarja idő volt! A völgyben köd, majd ahogy elindulsz a felvonóval felmész a felhők fölé és naaaaaapsütés egész du-ig!
Naggyából ennyi! Sok sikert, és jó csúszást
1.JPG
2.JPG
hyperbalu
25 élménybeszámolót írt
25
16 éve tag
2007.11.29. 18:23
Hello Hencike!
Nagyon szépen köszi a szállás infót! Most foglaltam le telefonon egyet 20 euroért reggelivel! Remélem frankó lesz, úgyhogy hajnalba indulunk!
Ha hazaértünk mindenképp megírom mizu volt!
Jó csúszást mindenkinek!
Sziasztok
hyperbalu
25 élménybeszámolót írt
25
16 éve tag
2007.11.27. 19:55
Please help!
7végén tervezünk csúszást semmeringen, és a kérdésem az volna, hogy van ott vmi olcsó szállás, vagy pedig megéri mondjuk sopronig visszajönni? Ha tud vki infót, megköszönném!
Ciao mindenkinek
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.