Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

antikvárius által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (106)Időben csökkenő Időben csökkenő
antikvárius
106 élménybeszámolót írt
106
18 éve tag
2005.12.13. 15:05
Akár jó is lehetne egy síelős műsor, sőt!!!
Sajnos ez nem ilyen. Talán, ha a szerkesztők úgy normál ember módjára már régebben is jártak volna síelni és még ma is tennék. Na, talán akkor.
Még sajnosabb, hogy egyik adást sem sikerült végignéznem, mert amint megjelenik a csont hülye, tipikus szőke tyúk, megrándul a kezem a távirányító piros gombja felé.
Kár, pedig tényleg lehetne jó is...
antikvárius
106 élménybeszámolót írt
106
18 éve tag
2005.12.12. 08:55
Gratulálok a babához!
Próbáld meg a síelést Turracher Höhén, ott általában nincs tömeg, még szilveszter táján sem, a pályák is barátságosabbak. És csak 8 km BKK-tól. Viszont Kärtner Gold bérletet igényel, ha jól emlékszem.
antikvárius
106 élménybeszámolót írt
106
18 éve tag
2005.11.30. 16:11
Na, hát én is ismerem ezt a jóembert!
Engem a felesége próbált talpraállítani a havon, gyakran és kevés sikerrel. Ennek ellenére - síelni, azt hiszem ma sem tudok igazán - gyógyíthatatlanul símániás lettem. És remélem ez már nem is fog változni.
Azóta már többször próbált a Péter is némi sítudással ellátni és mindig nagyon élveztem a társaságát.
Off egy kicsit: mellékesen teniszezni is tanított nyaranta, csak hogy ne szakadjon meg a kapcsolat.
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
antikvárius
106 élménybeszámolót írt
106
18 éve tag
2005.11.25. 10:40
Kattints rá az itt jobbra látható "ha a megszokottnál többre vágysz" hirdetésre. Náluk (is) találsz utat ebbe a régióba.
antikvárius
106 élménybeszámolót írt
106
18 éve tag
2005.11.24. 10:47
Örülök, hogy mások listáján is szerepel a kedvencem, Turracher Höhe.
antikvárius
106 élménybeszámolót írt
106
18 éve tag
2005.11.22. 13:50
Igaz, hogy a kisebbek síterepek közé tartozik, de nálam az első Turracher Höhe. Igaz, csak 30 km pálya, de a legjobbak székes lifttel megközelíthetők, jól kezeltek, főleg pirosak. A hütték igazán kellemesek, főleg a Sonnalmhütte az egyik pálya közepén. A szálloda, amelyikbe már negyedszerre térünk vissza, szinte tökéletes kényelmet ad. Igazi pályaszállás, a Kornockbahn-tól 20 méterre.
Valamelyik topicban már ajánlottam ezt a helyet, próbáljátok ki.
elsőelőző
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.