Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

zizi által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (30)Időben csökkenő Időben csökkenő
zizi
30 élménybeszámolót írt
30
17 éve tag
2007.11.22. 10:10
Hurrá!
Zoli28 és mineral: a telszámom harminc,4848488.Pesten lakozom, de ha máshonnan indulnátok, gondolom valami kora reggeli közlekedési alkalmatossággal oda tudok menni a starthelyre.
zizi
30 élménybeszámolót írt
30
17 éve tag
2007.11.21. 14:11
Lehet, hogy csak nice try, de nem megy valaki most hétvégén Semmeringre? Valaki, akihez csatlakozhatnék? - egy kisméretű kezdő-haladó jány.
zizi
30 élménybeszámolót írt
30
17 éve tag
Topik: Lachtal
2007.11.21. 14:04
Lachtal nem túl nagy pályarendszer, de ez inkább előnyére szolgál. A pályák elég hosszúak, kezeltek, nagyon jókat lehet rajtuk síelni, arra valók, kezdőknek és ügyeseknek is.Nem kaszálnak el a száguldozó felelőtlen kiscsávók, nincs sorbanállás, olcsóbb a bérlet, a szállás, s normális a vendégkör, mert a magamutogatós, síelni sem tudó sznobok nem ide járnak.Pár hete Söldenben síeltem, elég sok újgazdag honfitárssal egyetemben, s rosszul esett, hogy csak úgy röpködtek a b*megek.Szép volt, jó volt, de nekem túl ipari.Persze a kilátás verhetetlen.
Kreischberget nagyon szeretik a kollégáim, családdal járnak oda, én sajna csak egyszer voltam, nagyon tetszett, de alighanem a szezon legforgalmasabb napját fogtam ki, mert a sok sorbanállás miatt csak négy csúszásra futotta.Azért kap még egy esélyt.
zizi
30 élménybeszámolót írt
30
17 éve tag
Topik: Lachtal
2007.11.12. 15:24
Hurrá, hurrá! Már számoljuk a napokat a besízőig, de ha lenne szabim már most mennék egy kis bemelegítésre.Tavaly is jó buli volt.Idén több hóval, új lécekkel mégjobb lesz!
zizi
30 élménybeszámolót írt
30
17 éve tag
2006.08.16. 11:18
Megvolt a síelés.Végül Kitzsteinhornt választottuk.Szombat este értünk ki Kaprunba, elég nehéz volt szállást találni, mert az itthonról kinézettek közül sok fullos volt vagy bezárt, végül a Pension Eichkatzerlben béreltünk egy appartmant (25 E/nap/fő).Két napos bérletettel (45E) 9:10-től 15:00-ig lehetett csúszkálni. Vasárnap ragyogó tiszta idő volt, jó hó, ami f1 körül kezdett kásásodni, de azért még f3-kor is jobb volt mint Kékesen szokott. Hétfőn egész nap tejföl és váltakozó intenzitású hóesés, helyenként mély hó, de a ratrakok egész jól megbirkóztak a feladattal. Kevesen voltak, felvonóra nem kellett várni. Megyünk máskor is. Hátrány: rövidkék(4-500m) a pályák, de én egy totál kezdő vagyok, így nekem megfelelt.
zizi
30 élménybeszámolót írt
30
17 éve tag
2006.08.07. 09:09
Szia Stani, köszi a szállás infókat.Szimpi a néni
zizi
30 élménybeszámolót írt
30
17 éve tag
2006.08.04. 16:20
Már készítem a léceket! Aug 11-13 közt friss hóban szeretnénk fürdőruhás síelést tartani.Ki jön még?
Tud valaki olcsó(30 EUR alatt) szállást Tuxon vagy Mölltalon?
zizi
30 élménybeszámolót írt
30
17 éve tag
2006.08.02. 11:38
Erre a hétvégére terveztük a síelést, de minden oldalról olyan infók jönnek, hogy élvezhetetlenek a pályák, még Mölltal is, amit elvileg kezelnek.
Úgyhogy most várjuk a csodát, s ha bekövetkezik, akkor a jövő héten újra nekifutunk.
Szerintem van remény, a hét második felére jeleznek havazást, s ha a köv hétre még hidegebb lesz 1-2 fokkal, akkor meg lehet próbálni.
No meg jövő hétre legalább kocsink is lesz, amivel kimehetünk ha úgy alakul, s ez sem egy utolsó szempont.
zizi
30 élménybeszámolót írt
30
17 éve tag
2006.07.26. 12:01
szia farkas.Tényleg olyan rossz a helyzet a Tuxon?Csak nem személyes tapasztalat? Az első augusztusi hétvégén mi mindenképp szeretnénk felcsatolni.Billeg a mérleg nyelve tux és mölltal közt, de a hozzászólások alapján mölltal áll nyerésre.
zizi
30 élménybeszámolót írt
30
17 éve tag
2006.07.18. 13:38
Mi is készülünk a Tuxra, úgy néz ki, hogy az aug 4-6 hétvégén. Részemről ez az első gleccsersí, úgyhogy már kellően be vagyok sózva :-)
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.