Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

JZ által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (51)Időben csökkenő Időben csökkenő
JZ
51 élménybeszámolót írt
51
18 éve tag
2009.02.15. 11:26
Február 2-8 között voltunk Mauterndorfban, miután többen ezt ajánlották a Lungau központjának. Jó választás volt. Grossecken kezdtünk, nem túl jó időben -köd-. Másnap Obertauern csodálatos napsütés, kitünő pályák. Ezután már minden nap ott sieltünk, kivétel szombat, amikor a viharos szél elől visszamenekültünk Grosseckre. Katscbergen régebben már voltunk, várjuk az új liftet, amit évek óta igérnek. Fanningberget nem tartottuk érdemesnek kipróbálni Obertauern után, mivel Obertauern kiemelkedik a többi 3 közül. Az igaz, hogy nem igazán kezdőknek való, de az időjárása kicsit szeszélyes. Legközelebb azért kipróbáljuk Fanningberget is, ha már ilyen jókat írtok róla
JZ
51 élménybeszámolót írt
51
18 éve tag
Topik: Obertauern
2009.02.09. 11:50
Én Mauterndorfot ajánlom, mi is itt laktunk, a Grosseck helyben van, OT 16 km-re, https://www.mauterndorf.at
JZ
51 élménybeszámolót írt
51
18 éve tag
Topik: Obertauern
2009.02.09. 09:12
Még egy tanács az OT-be készüléknek: váltsanak LUNGO bérletet, ami OT-n kívül még 3 helyre érvényes - Grosseck-Speiereck, Katschberg és Fanninberg, Pár euroval több csak, de rosz idő esetén van hova menni OT-n kívül. Vasárnap Grossecken is találkoztunk csalódott magyarokkal akik OT bérlettel akartak ott síelni. Ezek a síközpontok nagyon közel vannak, autóval hamar elérhetők
JZ
51 élménybeszámolót írt
51
18 éve tag
Topik: Obertauern
2009.02.08. 21:35
Ma jöttünk haza, 5 napból 3-at OT-ban síeltünk. Szerdán minket is elvarázsolt a hely. Nagyon jó pályák, modern, gyors felvonók, szikrázó napsütés, mi kell még. Csütörtök, péntek már nem annyira jó idő, de még mindig nagyon jó volt, a szél az a mi zavart. Szombaton is itt kezdtünk, de az első kör után elmenekültünk olyan viharos szél volt. Összességében nagyon jó hely, kicsit rövid, de változatos pályákkal, de februárban már sokan vannak, a tömeg zavart és mivel egy hosszú hágó két oldalán vannak a pályák, valószínűleg gyakran szeles. Nagy OT rajongók biztos tudnak ideális időpontot javasolni, amikor nincs nagy tömeg és jó az idő.
JZ
51 élménybeszámolót írt
51
18 éve tag
2009.01.06. 15:32
Sziasztok!
Volt valaki mostanában BKK-ben? Én 4 éve voltam, nagy csalódás volt, mert amellet, hogy kevés volt a hó a pályákat sem csinálták meg minden nap és több lift nem is járt. Most úgy látom van elég hó, de változott-e valamit a hozzáállásuk, ill. épültek-e új liftek.
JZ
51 élménybeszámolót írt
51
18 éve tag
2008.12.18. 14:09
Már évek óta igérik, hogy a katschbergi 3 csákányost kiváltják kabinos, vagy űlős lifttel, erre az évre is biztosra mondták. Pedig ezek a pályák a legjobbak, plusz az új A1-es is itt van. Tud valaki valami biztatót? Különben nagyon jók az infók.
JZ
51 élménybeszámolót írt
51
18 éve tag
Topik: Riesneralm
2008.12.09. 10:32
Egy hétvégére ideális siterep, kevés, de nagyon hosszú pályákkal, tömeg semmi. A schladmingi bérletárakhoz képest jóval olcsóbb ( 3 napos 20 euróval,) de ugyanazzal a bérletel Planneralm, Tauplitz, Loser is sielhető. De hétvégére Riesneralm önmagában tökéletes. Hüttékről:a székes felvonó felső állomásánál lévő önkiszolgáló a jobb, vagy az alján lévő Riesnertreff Hütte, ez jobb, de nem önkiszolgáló.
Mi is most hétvégére tervezzük, hogy megyünk, ha még kérdésed van írjál
JZ
51 élménybeszámolót írt
51
18 éve tag
2006.10.30. 18:17
A prospektust már én is megrendeltem, csak az abban lévő szállásárak nem is közelítenek a valósághoz. Különben kösz.
JZ
51 élménybeszámolót írt
51
18 éve tag
2006.10.29. 18:10
Kis segítséget kérnék. Január végén Saalbach-ba készülünk sielni. A https://www.saalbach.com honlapot sajnos átszerkesztették, az Unterkunft menűpontnál elég nehéz keresni, és meglehetősen drága szállásokat találtam csak ( 100 eurótól felfelé 4 fős apartmanra). Ha valaki tud megfizethető ( 80 körül), de azért szinvonalas, liftközeli szállás címeket nagyon megköszönném. A varfe@t-online.hu címre küldjétek.
JZ
51 élménybeszámolót írt
51
18 éve tag
2006.03.24. 21:51
Ezzel biztos többen nem értenek eggyet, de nekem Bad Kleinkircheim volt eddig a legrosszabb osztrák sielésem. 2005 január utolsó hete, kevés hó, a pályák rosszul karbantartva, nem minden felvonó járt. Korszerütlen liftek, szóval nekem nagy csalódás volt. Természetesen, ha jók a körülmények, biztosan jól lehet sielni, mert elég jó pályák vannak, de a szolgáltatások szinvonala akkor is csalódás.
JZ
51 élménybeszámolót írt
51
18 éve tag
2006.02.09. 21:26
2005-ben voltunk BKK-ban. 1998-óta rendszeresen járunk Ausztriába, ez volt a legrosszabbul sikerült sielés. Az hogy nem volt elég hó, arról nem tehetnek, de, hogy a pályák nem voltak rendesen karbantartva, a felvonók nem mindig jártak, arról viszont igen. Január utolsó hetében kevés sielő, azt hiszem ez mindent elmond.Több évre visszamenőleg a leg hószegényebb.
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.