Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

alfer által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (88)Időben csökkenő Időben csökkenő
alfer
88 élménybeszámolót írt
88
16 éve tag
2008.02.11. 10:48
Üdv!
Tudja valaki, hogy milyenek a hóviszonyok st.Jakobban és Mönichwaldon? Nem volt vki a 7végén?
Egyébként elég kihalt a fórum, ahhoz képest, hogy a feltöltött képeket hányan megnézik. Ha szabad kérnem, és remélem nem csak a saját nevemben, a tapasztalatokat megoszthatnátok velünk. Elvégre ezért fórum a fórum nem?
alfer
88 élménybeszámolót írt
88
16 éve tag
Topik: Donovaly
2008.01.24. 12:01
Hát ha ez mind igaz, és már ide is elért a magyarellenesség szele, akkor nem tudom milyen lesz a jövő hetünk, ugyanis 7végén indulunk Donovalyba. Kedves Pattyski tudnál erről nyilatkozni? Most mi is a helyzet arrafelé? Remélem azért nem kell attól tartanunk, hogy háborús övezetbe csöppenünk...
alfer
88 élménybeszámolót írt
88
16 éve tag
2008.01.23. 11:26
Üdv mindenkinek!
Jan. elején voltunk Eplényben. A kifogásolható dolgokat most nem szeretném ecsetelni. Azért írok ide, hogy sok sikert kívánjak az üzemeltetőknek, és a dolgozóknak! Remélem az idei hibákból, a különböző fórumokból levont következtetések hasznára lesznek a következő szezonoknak. Nagyon örülök neki, hogy már van egy ilyen színvonalú sípályánk, nekünk, magyaroknak. (Kicsit rosszmájúan megjegyzem, az árak magasabbak, mint egyes osztrák pályákon, holott a szolgáltatás nem biztos, hogy egyszintű.) Na mind1. Remélem minden OK lesz!
alfer
88 élménybeszámolót írt
88
16 éve tag
2008.01.21. 13:44
Sziasztok!
Vasárnap St.Jakob im Walde - ra mentünk. Szuper volt a pálya. Úgy délig... Nagyon meleg volt, és a vizes hóból egykettőre finom kisnagy buckák lettek. De egyáltalán nem zavart minket, legalább egy kicsit keményebbre kellett venni a figurát. Összességében nagyon tetszett, és sztem minden tudásszintű emberke nyugodtan mehet oda, mindenki megtalálhatja a neki való pályát. Plussz még nagyon szép környezetben van. A pályára vezető 4 km-es szerpentin egy kicsit parás lehet, ha havas, bár nemtom mennyire tisztítják olyankor. Tehát még1szer leírom: tuti hely!
Kep0512.jpg
Kep0602.jpg
alfer
88 élménybeszámolót írt
88
16 éve tag
2008.01.17. 14:09
Néztem a honlapotokat, a kérdésem csak annyi, hogy az utak állapota megfelelő-e?
Ja, és még azt, hogy wenigzellben úgy láttam verseny lesz szombaton. Ilyenkor lehet azért síelni, vagy teljesen birtokba veszik a versenyzők a pályát, vagy egyáltalán mire lehet számítani ha verseny van. (nevezni nem akarunk:)) Ugyanis Wenigzell a leg szimpatikusabb, plusz a webcamról a hó is jónak tűnik.
alfer
88 élménybeszámolót írt
88
16 éve tag
2008.01.17. 08:23
Üdv! Segítsetek! 7végén 1 napra kimennénk síelni, lehetőleg a határhoz legközelebbi helyek egyikére. Mit ajánlotok, melyik lehetne a leglobb választás?
alfer
88 élménybeszámolót írt
88
16 éve tag
Topik: Donovaly
2008.01.16. 11:20
Kedves Pattyski! Bár néztem az alábbi belinkelt oldalatokat, mégis kérdezek, ha nem gond. Két 7 múlva megyünk síelni, és első nap kellene egy kis oktatás. Min. 3an lennénk. Nem most lesz először a lábunkon léc, de még nem vagyunk teljesen biztosak magunkban. A berögződött rossz mozdulatokat ki szeretnénk javítani. Érdekelne, hogy mennyibe kerülne mondjuk fél napra koponyánként. Válaszod előre is köszönöm.
alfer
88 élménybeszámolót írt
88
16 éve tag
2008.01.14. 09:51
Üdv! Végigolvastam a topicot. Veszek egy bukót.
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.