Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

kobezda által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (87)Időben csökkenő Időben csökkenő
kobezda
87 élménybeszámolót írt
87
18 éve tag
2013.02.07. 09:25
NAhát Klaci!

Az 1. pont nem helyénvaló, adno 1 rólatok is szokott jókat írni, másodszor Én is megszoktam kapnia magamét a Lackótól, az egy dolog, hogy udvariasságból :-) nem előttetek mondja,de ha meg nem mondaná nem fejlődnénk sehová, és egyébként is azért vagyunk ott! :-))))
És amúgy meg a Szendrére gondolt, igenis tök jól ment mélyhóban, buckákon bármin keresztül (háztetö... :-))...tényleg jól helytállt. Még nálam is jobban, hiszen az utolsó két körben már nem tudtam velük menni, a combfarkas csontig hatolt....a sícipőmről meg nem is beszélve... :-))

Azért jó lett volna, ha ott vagy :-)))
Előzmény: (klaci 154049)
kobezda
87 élménybeszámolót írt
87
18 éve tag
2013.02.05. 19:00
Lackó!

A versenyről végre kaptam felvételt, a bemelegítésről és az élesből egy-két képet betettem. Nézd a vállam hol van, büszke lehetsz magadra!
Köszönöm mester!!!!!! :-)
Pillanatfelvetel--1-2013.02.02.-14-44.png
Pillanatfelvetel--1-2013.02.05.-18-41.png
Pillanatfelvetel--3-2013.02.05.-18-53.png
Pillanatfelvetel--1-2013.02.06.-13-19.png
kobezda
87 élménybeszámolót írt
87
18 éve tag
2013.02.05. 06:08
Látod Joci, van miért dolgozni!! Minél többet síelsz annál fiatalabb leszel! :-)
Előzmény: (Joci 153657)
kobezda
87 élménybeszámolót írt
87
18 éve tag
2013.02.05. 06:07
Mentek a Bodára? Hu de jó nektek, szívesen mentem volna, csak hát pont akkor fogok fogcsikorgatva szűz havazni a Franciáknál, na mind1 majd gondolok rátok :-) Sok sikert!! Aztán elhozni az érmeket!!!
Előzmény: (Fraxinus 153667)
kobezda
87 élménybeszámolót írt
87
18 éve tag
2013.02.05. 06:04
NA ide figyelj kicsi fiam! Ezek után jobb lesz, ha öreganyádnak szólítasz, és erősen magázódsz, és esetleg nagyon szépen megkérhetsz dolgokra, hiszen az élettapasztalatom többszöröse a te kis fiatal korodnak! :-)))))
Előzmény: (Lackó 153677)
kobezda
87 élménybeszámolót írt
87
18 éve tag
2013.02.05. 06:02
Hát igen , ezek magukénak éreznek mindent, ami körülöttük van! De nem hiszem, hogy a tudásunkra lennének éhesek :-))
Amúgy sokat nem tévednek, szegről végről osztrák vagyok, csak nationt váltottam. :-)
Előzmény: (Fraxinus 153670)
kobezda
87 élménybeszámolót írt
87
18 éve tag
2013.02.04. 20:25
Hali ezt skubizzátok!

Mit találtam az osztrák versenyeredményeket közlő honlapon, muszáj volt átmásolnom! Ezek után elvárom, hogy a koromat tiszteljétek, és még senkivel nem ittam pertut, oké? :-))


Jónásné Kobezda Andrea
1 Aufrufe
Personendaten

Nachname Jónásné Kobezda Andrea
Vorname
Code HU..
Club joglland
Jahrgang 1910
Geschlecht w
Nation AUT

Foto
Letztes Ergebnis
1 . Platz
25.01.2013, BM. Országos Óriásmulesikló verseny 2013
Nächster Start
kobezda
87 élménybeszámolót írt
87
18 éve tag
2013.02.04. 17:35
Hali!

Hát személy szerint, szervizeltetnem kellene a gépet, hogy pénteki nagy utazásra menet képes legyek, sztem én most kihagynám ezt a hetet, na persze a jövő hetet is, majd gondolok rátok, amikor a szűz francia hegyoldalon veretek lefelé :-D
Amúgy egy jó hír, ma hívtak sportszervezettől, hogy az elnökségi ülésen végre véglegesen döntöttek, hogy ki mehet Svájcba az Eb-re, és köztük vagyok és GS-be indulok :-) (sajna elég szűkre szabták a keretet 2 lány és 1 fiú indulhat csak)(állítólag semmi esélyünk a mezőnnyel szemben, de ki a faxot érdekel, a lényeg hogy csúszunk... :-))

Lackó írta:"de vajon milyen lehet"
hát erre nem tudok válaszolni, nem kóstoltam :-)) Donovalyba tegnap finom habszerű volt....:-D
kobezda
87 élménybeszámolót írt
87
18 éve tag
2013.02.04. 14:55
Sziasztok!

Nos a tegnapi nap tényleg szenzációsra sikerült. Az edzés délelőtti része oktatós volt, aztáááánnnn....mikor beindult a túloldal, átmentünk, a felvonóról már megállapítottuk, hogy nagyon szép a fenyves erdő és a szabad határ......na ekkor az ész elszállt...az okítás fátyla ellebbent, és irány a hegyoldal..húúúúú...muszáj volt kihasználni, hiszen ritkán adódik szűzhósízési lehetőség :-)) ........

AMúgy meg nem tudom mit kell irigykedni, én csak 100 euróst találtam a hóban, azért vetődtem rá,...igaz most szervizeltethetem a lécem, mert tényleg megfogott vmi szarságot...de hát 100 euro az 100 euro....
De igen nagy pénzhullás lehetett tegnap, mert többen is találtak pénzmagot :-))))
kobezda
87 élménybeszámolót írt
87
18 éve tag
2013.02.02. 15:45
Megnéztem a térképet. A 4-es kék pályáról beszéltek? Ugyanis helyismeretem nulla felé közelít.
Előzmény: (Lackó 153397)
kobezda
87 élménybeszámolót írt
87
18 éve tag
2013.02.02. 14:28
Jó!
Ha kint vagyunk rád telefonálok, ugyanis a jegyeink is nálatok lesznek!!
Üdv.
Jó utat!
Előzmény: (Lackó 153390)
kobezda
87 élménybeszámolót írt
87
18 éve tag
2013.02.01. 19:33
Sziasztok!

Szólni kívánnék az utolsó szó jogán. Mi Esztergom felől megyünk, így kint találkozunk. :-)
kobezda
87 élménybeszámolót írt
87
18 éve tag
2013.01.31. 17:45
Szóval. Egy autóval megyünk négyen, jön velem 3 szabadúszó..
most már csak az a kérdésem, hogy hol találkozunk, és hány órakor?
kobezda
87 élménybeszámolót írt
87
18 éve tag
2013.01.31. 07:11
Lackó szuperül összefoglalta a lényeget!
A kis csapat hősiesen küzdött az elemekkel. Fraxinus megállapította, hogy csak érzi, hogy vizes, de hittel vallotta, hogy belül száraz, Ő ezt megállapította, miután átázott kesztyűjéből kivéve kezét végig matatott a kabátjába :-)
Joci próbálta szédíteni a társaságot az új cuccosával, miszerint a kívülről is jól láthatóan szivacsként működő egység, csont száraz belülről. Aztán hősiesen bevallott mindent.
Lackó mester a síszemüvegéről aláhulló vízcseppekkel volt konfliktusba, nehezen tudta magát túltenni azon, hogy a cseppecskék győzedelmeskedtek.
Személy szerint megvoltam győződve róla, hogy a cipőben áll a víz, de tévedtem, utólagos vizsgálódás után derült ki, hogy az az egy száraz pont volt felelhető rajtam.
A többiek meg sem próbálták szépíteni a dolgot, hősiesen, szó nélkül tartották magukat.
Persze a szünetbe Lackón kívül senki nem mert megállni, féltünk, hogy tavacskát képeznénk magunk köré, ami esetlegesen félreértésre adna okot..
A hóeke mellőzése úgy érzem különösebb lelki terhet nem rót a csapatra :-) (bocs Lackó) Csillogó szempárok kísérték a karcolt hosszú íveket!!! És amikor karcolt íven forgatni kellett, az maga volt a mennyország! (végre valami nekem is ment, mert ugye a többiek egyöntetű véleménye alapján, nem az erősségem a hóeke és a támasztott lendület :-( )

Összefoglalva, ismét egy jó kis edzést tudhatunk magunk mögött!!!

Köszönjük mester! :-))
kobezda
87 élménybeszámolót írt
87
18 éve tag
2013.01.30. 10:17
Szia!


2 db jegyet kérnék szépen. Köszi. :-)
Előzmény: (Fraxinus 152904)
kobezda
87 élménybeszámolót írt
87
18 éve tag
2013.01.29. 09:23
Danke schön Klaci!

Ismét kibujt belőled a kisördög!!! :-) Igaz németül nem tudok síelni, csak osztrákul (oda jártam 2 évig edződni a joglland régióba) jelenlegi serdülő magyar válogatott edzőjéhez Robert Zink-hez (ha esetleg rosszul írtam a nevét, bocs).
Habár ez sem ma volt, azóta veszítettem a sebességből :-)
A hóeke nos hmmmmm ................én is szeretlek :-)))))))

És amúgy is, nem megnézni kell a csapatot, hanem beállni, mindenki így kezdte valahol...... :-))))) ártalmas dolgokat biztos nem fog tanulni....arra Lackó a biztosíték!! (ez itt a pedál helye..:-))
Előzmény: (klaci 152737)
kobezda
87 élménybeszámolót írt
87
18 éve tag
2013.01.28. 15:37
Sziasztok!


Előreláthatóan a Kedd és a Vasárnap is oké. :-)
kobezda
87 élménybeszámolót írt
87
18 éve tag
2013.01.27. 13:59
Szia!

Köszi. Hu, de jó szemed van! Tényleg jó cipő! Attilával megbeszéltük, hogy a következő szezontól vagyok, de most még pár külföldi út muszáj. A Boda Pál kupa időpontjában kint leszünk franciáknál 08-tól-17-ig. Igazából már időm sincs veletek menni, márciusban meg megyünk svájcba a rendőr eb-re az is egy hét.
De nyártól már vagyok! :-)
Addig próbáljatok Einstein nélkül is számolni. :-)))))))
Előzmény: (Soma 152476)
kobezda
87 élménybeszámolót írt
87
18 éve tag
2013.01.27. 12:38
Klaci!

A kedvedért megnéztem az eredményeket, el kell, hogy keserítselek a korosztályos férfiaknál 34-ből, csak a 11. helyre értem volna be.

Ui: azért remélem nem tagadsz ki! :-)
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.