Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Graham Hill által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (46)Időben csökkenő Időben csökkenő
Graham Hill
46 élménybeszámolót írt
46
16 éve tag
2007.11.30. 19:59
Norbi!
Köszi a jóindulatod, de van egy kis bibi....mi akkor jövünk haza a mikor Ti mentek:)
Biztos félreérthető volt amikor azt írtam, hogy huszonheten megyünk, esetleg 27.-t olvastál.
Graham Hill
46 élménybeszámolót írt
46
16 éve tag
2007.11.28. 21:15
Szia Norbi!

Tonale-ban többször is voltam már, az egyik kedvencem:)A pályák jók és van választék bőven.Amikor a déli pályákon alig volt hó, a gleccseren(sajna, fent csákányos felvonó volt, gondolom még nem cserélték le) és a fekete pályán, akkor is tökéletes volt.2 éve voltam utoljára és új lifteket is építettek.Nagyon jó sí szervizeik vannak, és a kaja sem vészes.Bormiót ajánlanám még ahol többször jártam, főleg azért, mert Livigno -n keresztül kell(lehet) menni és mivel vám mentes terület baromi olcsó az üzemanyag és az italok, parfümök a Toblerone csoki!!!:)
Igaz Svájcon keresztül vezet az út , ezért útlevél kell és túl sok piát ne vegyél, mert volt akit megbüntettek.

A Francia pályák az Olaszhoz képest annyival jobbak(legalábbis Les 2 Alpes), hogy nagyon szélesek, nem zsúfoltak és könnyen át tudsz csúszni egyikről a másikra.Mindenféle színű és erősségű pálya megtalálható, valamint egész a szállás ajtajáig tudsz csúszni és reggel sem kellett sokat gyalogolni a felvonóhoz.
Remélem tudtam segíteni:)
Üdv:Graham
Graham Hill
46 élménybeszámolót írt
46
16 éve tag
2007.11.27. 19:33
Szia Norbi!

Mivel Oz en Oisans, vagy Oz station alig 20 km Les 2 Alpes-tól így tudok némi támpontot adni az útvonallal kapcsolatban.
Bp-M7-Székesfehérvár-(8-as út) Veszprém-Rábafüzes-Graz-Klagenfurt-Tarvisio-Velence-Milano-Torino-Susa-Oulx-(itt majd ne a Frejus alagút felé menjetek, hanem Montgenevre-Briancon felé)Briancon után Grenoble irányába az N 91-es úton-Le Burg-d Oisans után Rchetaille-nél jobbra Oz felé.Nem tudom, hogyan lehet képet beilleszteni, de ha adsz egy mail címet elküldöm, vagy pl a viamichelin.com oldalon esetleg ha van google earth progid a Oz en Oisans.ir.szám:38114-et beütöd egész jó képeket találsz az útról és részletes.
Ha tudok segítek, kérdezz bátran, bár én is idén megyek először Oz en Oisan-ba, -ra
Ja hogy mennyi ideig tart az út?
Mi egyszer 20 órát utaztunk(Debrecenből indulva), de volt, hogy délután 3 körül indultunk és reggel 8-ra ott voltunk.Ez sokmindentől függ de pl ha a velencei autópálya fizetőt úgy éred el, akár egy órahosszat is araszolhatsz, ugyanígy Milánó és Torino körül is beleszaladhatsz egy dugóba.
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Graham Hill
46 élménybeszámolót írt
46
16 éve tag
2007.11.27. 19:09
Köszönöm Rossi neked is.Remélem tényleg kiváló pályák vannak és lesz elég hó is.:)
Ha valakit érdekel Les 2 Alpes-ról vannak infóim és néhány Olsz síterepről.
Graham Hill
46 élménybeszámolót írt
46
16 éve tag
2007.11.23. 08:39
Szia Bunder!

Köszi a gyors választ.Mi is januárban megyünk. 27-en, egy egész horda:)
A pizza árak nem vészesek de azért a jó öreg töltött káposztát és a házi pálinkát nem hagyjuk itthon!
Üdv!
G.Hill
Graham Hill
46 élménybeszámolót írt
46
16 éve tag
2007.11.21. 21:17
Sziasztok!
Oz-al kapcsolatosan kérdeznék pár dolgot.Pontosabban Couleurs Soleil -ban,a fűtés hogy szuperál?
Les 2-n voltam pár éve egy (a leírás alapján)épp ilyen 7 személyes szálláson a fűtés totál sz*r volt.Az emeletes ágyon fekvő emberke úgy ébredt reggel mint Ramszesz fáraó 2500 év után, totál összeaszalódva legalább 35 fok volt, akik a dupla ágyas hálóban voltak pedig, majdnem megfagytak, akonyhában még a villanytűzhelyt is bekapcsoltuk.Remélem csak egyedi eset volt.Az is igaz, hogy később másik épületben voltunk és ottt kifogástalan volt minden.:)
A másik kérdésem az lenne, hogy a síbérleteket hány helyen ellenőrzik?
Les 2-n jó volt, mert talán 2 helyen nézték, plusz a gleccser vasúton és középen volt egy 70 személyes felvonó, aztán sehol másutt.Tudom a chip-es bérlet ettől a szezontól már lesz.
A kajálás mennyi ha mondjuk egy pizzát akarok enni?....na meg egy korsó sört.
Ja és a parkolással nincs gond?több autóval megyünk.
Köszi előre is!
elsőelőző
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.