Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Gentiana által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (30)Időben csökkenő Időben csökkenő
Gentiana
30 élménybeszámolót írt
30
19 éve tag
2010.09.13. 19:09
Köszönöm az infót. Azért nem vagyok letörve, marad így is elég besíelhető terület!:)))
A.
Gentiana
30 élménybeszámolót írt
30
19 éve tag
2010.09.12. 20:01
Sziasztok!
Tudja-e valaki, hogy elkészül-e az idei szezonra az új Skiarea (összeköttetés Pinzolo és Madonna di Campiglio között) ahogyan azt beharangozták?
A.
Gentiana
30 élménybeszámolót írt
30
19 éve tag
2008.12.28. 15:51
Szia,
köszi az infót, így már mindjárt megnyugtatóbb a helyzet..., (dec.6-án voltam Hochkaron, szintén így jártam, hogy míg mi fenn síeltünk, addig 20-30cm hó esett a kanyargós szerpentinre, és hát több honfitársunkat is láttam, akik feladták..:-))
Most jan 1.-én megyünk Lunz mellé pár napra és mivel havat jósolnak arra a vidékre, ezért gondolkodom Lackenhofon, mint alternatíván a kritikus helyzetre.
Köszi mégegyszer, jó síelést!
Gentiana
30 élménybeszámolót írt
30
19 éve tag
2008.12.28. 11:43
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy ha Lunz am See felől megyek Lackenhofra és netán havazik, mennyire járható az út? Hochkarral szemben, ahol az Alpenstrasse-t nem igazán takarítják és nagy havazásban nem túl nyerő rajta felmenni..:-)

Minden infót szívesen fogadok!
Üdv. Andi
Gentiana
30 élménybeszámolót írt
30
19 éve tag
2008.12.05. 14:26
Szia gabe!
Én is adnék egy tuti címet: https://www.campiglio.net, itt minden apró részletet megtalálsz!
13-án minden hölgy ingyen kap egy Superskirama bérletet, amivel nem csak madonnán, de Folgaridán, Marilleván és Pinzolon is lehet síelni. Különösebb igazolás nem szükséges, mivel ezt a jegyet csak aznap lehet a pénztáraknál megkapni...:-)
Egyébként 150-220cm hó már van!
Jó csúszást mindenkinek.
Üdv. Andi
Gentiana
30 élménybeszámolót írt
30
19 éve tag
2008.11.15. 14:22
Sziasztok.
Megérkezett Holle anyó az olasz alpokba is a héten!
szép képek: https://www.campiglio.net

Ja, és dec. 13.-án Ladies's Day!!!
Gentiana
30 élménybeszámolót írt
30
19 éve tag
2008.02.05. 14:52
Szia Péter!
Igaz amit csiripelnek a madarak, hogy az utazási iroda meg akar válni a Res. Erica-tól????
Nagyon sajnálnám, egyrészt az igen kedvező ára miatt, másrész évek óta járunk oda (még nyáron is, mikor közvetlenűl Lauránál foglalunk). A mostani szezonban sajnos nem jött össze a pinzolós síelés, de jövőre mindenképp szeretnénk.
Bármilyen infót szívesen vennék ez ügyben!
További sok havat,
üdv. Andi
andi@fitoland.hu
Gentiana
30 élménybeszámolót írt
30
19 éve tag
2008.01.07. 17:28
Járt itt valaki a közelmúltban? Jan. végén megyünk ide síelni, érdekelne milyenek már most a pályák, mivel a webcamerákról a pályák minősége nem igazán jön át. Milyen a hó minősége (bár tudom, ez még sokat változhat)? Érdemes éleztetni?
Gentiana
30 élménybeszámolót írt
30
19 éve tag
2007.10.26. 16:37
Sziasztok!
Az okt.23.-i hétvége valóban fergeteges volt (hófergeteges), én is Kaprunban voltam a barátaimmal, bár ők mind megfutamodtak a vaksízéstől és 3 napig shoppingoltak, meg usziba jártak inkább. :-)Puhány társaság!
Nem mentek véletlenül nov.10-11 vagy nov.17-18.-ikai hétvégén Kaprunba? Szívesen csatlakoznék egy ilyen lelkes csapathoz!
Andi (32)
Gentiana
30 élménybeszámolót írt
30
19 éve tag
2007.09.22. 09:20
Sziasztok! Ismeri valaki ezt a síterepet olaszországban? Az idei síelésünket ide szervezzük, szeretnék néhány információt kapni. Például: mennyire hóbiztos (febr. elején), milyen a pályák karbantartottsága, állapota stb.
Amennyiben tudtok, segítségeteket előre is köszönöm!
Gentiana
elsőelőző
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.