Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

takisi által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (75)Időben csökkenő Időben csökkenő
takisi
75 élménybeszámolót írt
75
17 éve tag
2008.01.09. 19:45
Ma délelött kint voltunk egy páran de nem elegen.A pálya szépen ratrakolva az 1-es fölső részén a hóágyúk legalább 3 dolgozott.A hó kicsit kemény volt de élvezhető,sajna mindenki megijedt a nagy olvadástól és nem jött ki pedig itt teljesen mások az időjárási körúlmények,Nem baj legalább nem volt tömeg.
Holnap ismét megyünk mert a hóágyúzott pálya még tökéletesebbnek igérkezik.
takisi
75 élménybeszámolót írt
75
17 éve tag
2008.01.07. 07:46
Kedves Apricot!

Jogos a felvetésed a szemetet valóban nem akkor kell elvinni de én ezt csak egy pl.nak szántam um.mentő tütoltó a házhoz tartozó beszállítók stb.
A kérdésed a vitaindítóban az volt ki tette oda s miért? Szerintem azárt,hogy zavartalan legyen a pálya és az épület működése.Te mit tennél ha az ajtódat kapudat eltorlaszolná néhány kényelmes ember aki a szomszédba ment pl. vásárolni?
Ró nak igaza van ha baj van úgy is ledózerolják onnan a rendbontókat de sajnos jogállamban kell egy kis garancia mert még ők lennének fölháborodva a történtekért és kártérítést követelnének a tüzoltóktól.
Hogy a rendőrök miért ekkor jöttek?Mert utaznak a tömegre ilyenkor mindíg lehet valamit találni számukra.
Balatonfűred Borfesztivál szintén ezt csinálják.Hetekig senki akkor aztán szonda hegyek!
Sajnos ma süt a nap remélem nemsokára téliesre fordul az idő és elkezd havazni s akkor arról cseveghetünk majd hová és kinek a kötelessége eltüntetni azt a rengeteg havat ami a bekötő útra esett.
takisi
75 élménybeszámolót írt
75
17 éve tag
2008.01.05. 22:13
Kedves Apricot
Talán elkerülte figyelmedet, hogy a várakozni tilos táblával egyvonálban van egy utat lezáró lánc is.Szerinted ez mért van ott?VIP váró vagy mi a fene?És az ott parkoló autókra ez nem vonatkozik ők átrepülnek rajta?
És ha kukás autó pl.nem tudja megközelíteni az épületet szemétszállítás céljából talán Te is föl lennél háborodva mi ez a rendetlenség,hogy az üzemeltető még erre sem képes.
A rend őreit én sem csipázom nem őket védem csak egy kis türelmet kérnék a nagy kritikai érzékkel megáldott Magyar néptől és sok sikert kitartást az üzemeltetőknek,mert ha erkerülte volna figyelmeteket kb.17.napja lehet sielni Eplényben az amúgy kb.8.5cm.es természetes hóval terített Bakonyban,mint köztudott ez szánkózáshoz is kevés.
Természetesen én sem örülök az üzemzavaroknak de honnan jutottak ide a befektetők?Sokan egy fabatkát sem adtak azért,hogy itt sícentrum legyen műhóval még azok sem akik most ezerrel meglovagolják ezt a projektet.
Tehát mindenkit türelemre intek sok sikert és kitartást az üzemeltetőknek.
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
takisi
75 élménybeszámolót írt
75
17 éve tag
2008.01.05. 18:48
Szab-nak
dec.21-én írta 06-32kor a 2.oldalon található ha viszafelé mesz a cikkek küzött nálam így van fönn.
takisi
75 élménybeszámolót írt
75
17 éve tag
2008.01.05. 07:26
Szab
Hivatkoznék Ró 2007.12.21. cikkére talán van megoldás a lécedre vagy a barátodéra.
Ui: Sajnos én is majdnem így jártam
takisi
75 élménybeszámolót írt
75
17 éve tag
2008.01.02. 21:51
Jók a képek Rossi.
Ma reggel ratrakolt pálya fogadott le a kalappal,nagyon klassz volt,régóta vártam már ezt az érzést.A csákányos is indult amikor már kezdett sokaság keletkezni,de ez megtette hatását a sorbanállás ismét megszünt.
Kör vár nyitva zene szólt kár hogy délben el kellett jönnöm,de holnap ismét kint leszek,ui.nyit egy újabb pálya a csákányos melletti 4-es.
Ezt nem lehet kihagyni.
takisi
75 élménybeszámolót írt
75
17 éve tag
2008.01.01. 19:10
Ma délután is kint voltunk Eplényben csákányos üzemelt sor nem volt csodálatos a pálya.A beléptető rendszert a svájci cég garanciában javítja estére már nem volt gond.A csákányos melletti pálya nyit nemsokára hó mint a tenger csak el kell dolgozni.
Ma volt a 15. üzemnap ellentétben a szlovákiai Chopokkal ahol csak most szedik össze magukat hóhiány miatt.
Reggel ismét kint leszek 4óra sielésnél jobb edzést senkinek sem kívánok.
takisi
75 élménybeszámolót írt
75
17 éve tag
2008.01.01. 08:32
BUÉK mindenkinek!!!!
Tegnap dec.31. csodálatos sielésben volt részünk szerintem egyedül állóan Európában,ugyan is Eplény 21-óráig üzemelt Szilveszter napján.A tömeg eltünt voltunk vagy 50-en összesen, sorbanállás nélkül.
A csákányos pályán több 100m3 hó a következő napokban kész ez a pálya is.
Mindenkinek ajánlom elhatároztam,hogy soha többé nem megyek külföldre egy napos sielésekre mikor itt van Eplény ui. dec.30-át Mönichkirhenben töltöttem a parkolóban nem volt hely a felvonók /4ülés/miatt szórták fel a népeket de a pálya minősége meg sem közelítette az eplényit,jeges műhó ratrak nélkül,a feketén előbukkanó kövek a síszervíz örömére.A büfében 30per sorállás áramszünet csak a termoszokban tárolt kaja kávé nincs sültkrumli se mert a fritőz is árammal megy.Irígykedve gondoltam Holle Anyó Kocsmájára.
Szóval EPLÉNY így csupa nagybetűvel.

takisi
75 élménybeszámolót írt
75
17 éve tag
Topik: Sappada
2007.12.31. 14:10
Boldog új esztendőt kíván a sítanoda csapatának Veszprémből a ha-hó sport "összes" dolgozója.
takisi
75 élménybeszámolót írt
75
17 éve tag
2007.01.26. 22:46
Még egy két kép a mai hóágyúzásról.
Mikor csúszhatjuk az elsőt tud valaki valami konkrétat?
DSC00172.JPG
DSC00174.JPG
DSC00179.JPG
takisi
75 élménybeszámolót írt
75
17 éve tag
2007.01.26. 18:52
Nagyon gyorsak vagytok mire fölrakok egy képet nekem idő kell mert nem vagyok egy számítógép guru. Majd csak belejövök.
DSC00183.JPG
DSC00185.JPG
takisi
75 élménybeszámolót írt
75
17 éve tag
2007.01.26. 18:35
Történelmi pilanatoknak lehettünk tanui tegnap délután.Már legalább 20 éve vártunk egy ilyen beruházásra és ime megtörtént,ma amikor kilátogattam a pályára Kapitány-nyal találkoztam aki szintén meghatódott a látvány miatt.
takisi
75 élménybeszámolót írt
75
17 éve tag
2007.01.09. 22:56
Badernak üzenem hogy keresse fel Veszprémben a ha-ho sportboltot ot vállalnak oktatást eddig Ausztriába jártak ki de ha Eplény megnyit valószínüleg ott is vállalnak oktatást.
takisi
75 élménybeszámolót írt
75
17 éve tag
2007.01.09. 13:55
Badernak üzenem hogy veszprémben a ha-hó sportbizományiban érdeklődhetsz síoktatás iránt.
Cimük:Vp. Budapest út58.
elsőelőző
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.