Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Hogwash által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (766)Időben csökkenő Időben csökkenő
Hogwash
841 élménybeszámolót írt
841
17 éve tag
2007.02.12. 19:32
Jó a köménymag! Meg a knédli, brindzova halusky és egyáltalán a tót kaják. Remek a sógorokhoz járni, de nekünk a felvidék csak egy ugrás. Igaz, néha kavicsos egy kicsit...
Hogwash
841 élménybeszámolót írt
841
17 éve tag
2007.02.08. 10:17
Én szeretem a felvidéket. Átlag 3 hetet sielek ott minden évben, főleg a Szlovák Paradicsomban, Telgárt, Mlynky, Rejdova, de esetenként Korompa, Csorba- tó és Donovaly is. Van egy kedvenc szállásunk Dobsinska Masán, a Hotel Raj, kifogástalan szolgáltatással és nagyon olcsó árakkal. Aladár, a magát magyarnak valló alkalmazott akár a saját féltett lecét is kölcsön adja a kedves vendégeknek, de Stefka, a magyarul nem beszélő, de nagyon igyekvő tót lány is töri magát a többségében magyar vendégkör miatt. A tulaj német és ez meglátszik a hely minőségén. Nem reklámot akarok nekik csinálni, hiszen minél kevesebben mentek oda, annál biztosabban jut nekünk hely :)
Miskolci lévén 2 óra kényelmes autózás árán remek pályák vannak - igaz nem Alpok kategóriában, de nem is abban az árfekvésben. 300-400 koronáért síelhetsz, ami a magyar áraknál is lényegesen kedvezőbb, a telgárti pálya pedig egészen kiváló. Egy hete voltunk, a jövő héten megyünk vissza :)
Hogwash
841 élménybeszámolót írt
841
17 éve tag
2006.09.18. 12:58
Tegnap kassai magyar fiatalokkal beszélgettem és természetesen szóba került ez a téma is. Azt mondták, hogy Nyitrán eddig is volt gond, ezután is lesz, de nem ez a jellemző. Szerintük nem lesz probléma a szezonban.
Hogwash
841 élménybeszámolót írt
841
17 éve tag
2006.09.12. 14:27
Miskolciként 2 óra kocsikázás árán számtalan szlovák pályát érhetek el, és mennék (mentem, megyek) is minden hétvégén, ha tehetem. Ausztria, sajnos, nem alternatíva, egyszerűen messze van. Mit csináljak? Eddig még nem volt rossz tapasztalatom. Ha lesz, majd újra átgondolom. Ez természetesen csak a rövid kiruccanásokra vonatkozik, a hosszabb (egy-két hetes) túráknál már érdemes messzebbre menni.
Hogwash
841 élménybeszámolót írt
841
17 éve tag
2006.09.06. 12:48
Én a HEPEX Slovakian keresztül foglaltam szállást februárban, nagyon korrektek voltak, minden rendben ment.

http://www.travelguide.sk/

Itt lehet őket elérni. Szívesebben intézem magam a dolgaimat a Neten, minthogy utazási irodához forduljak. Szerintem irodánál is érhet kellemetlenség. Sőt.
Hogwash
841 élménybeszámolót írt
841
17 éve tag
2006.08.31. 14:15
Sziasztok!

Most jöttünk a Kitzsteinhornról, 40 cm friss hó esett. A pályák tényleg rövidek, de buli volt augusztusban sielni, nagyon élveztük! A gleccserre egyébként is érdemes felmenni, picit drágább, ha sielsz is. Kaprunt mindenkinek ajánlom, nyáron rengeteg a látnivaló. 35 euróért volt szuper 2 hálószobás apartmanunk, ez itthon sem lenne rossz ár.
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.