Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

lordus által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (55)Időben csökkenő Időben csökkenő
lordus
55 élménybeszámolót írt
55
17 éve tag
Topik: Koralpe
2009.01.15. 14:36
Lackó! (vagy bárki)

Érdeklődnék, hátha tudsz segíteni!
4 személynek keresek szállást (2x2), febr. 14-től 5 éjszakára (lehet febr 15-től is)

Esetleg síbérlettel együtt! saját zuhanyzó, wc legyen, egyébként semmi csodára nem várok, miután kidöglöttünk aludni szeretnénk. Esetleg reggeli/félpanzió is szóba jöhet. ennyi!

köszi!
lordus
55 élménybeszámolót írt
55
17 éve tag
2008.01.03. 09:52
köszi!

még annyit, hogy hogyan tudok itt fizetni? sima bankszámla/bankkártya jó, vagy valami extra kell?
lordus
55 élménybeszámolót írt
55
17 éve tag
2008.01.03. 06:37
melyik biztositot valasszam, amelyik sielesre is teljes koruen fog engem biztositani?

http://www.biztositas.hu/sielok
itt keresgelek, ha valaki tud vmit ajanlani, megkoszonnem!
lordus
55 élménybeszámolót írt
55
17 éve tag
2008.01.02. 09:47
Sziasztok!

Hétvégén mennénk Wenigzellbe, kérdésem, hogy a valós helyzet tényleg 40-60cm-es hótakarót mutat? Csak azért, mert dec. közepe óta nem sok hó esett, de a hójelentés azóta változatlan!

Mégvalami: esetleg jó/nem drága szállást a KÖZELBEN tud ajánlani valaki (lehetőleg nem honlap, hanem tapasztalat alapján)

köszi!
lordus
55 élménybeszámolót írt
55
17 éve tag
2007.02.18. 07:52
Én pénteken voltam, előtte eshetett friss hó, ugyanis csak hólánccal lehetett felmenni. A hó jó volt, viszont tömeg is volt azért rendesen. Amikor sütött a nap, picit elkezdett olvadni, de ez max 1-2 óra lehetett.
lordus
55 élménybeszámolót írt
55
17 éve tag
2007.02.16. 19:57
Ma, (02.16.) voltunk itt. A hó a szezonhoz képest csodálatos, 1 m vastag valóban, egyetlen kavics, de még fűszál sem látszott sehol. Csak A liftek nyomvonala rettentő jeges! Talán még annyi, hogy a pályák már reggel buckásak voltak.
Sorbanállás: 15 perc.
Azon kívül, hogy 50m alatt volt 1-2 órát kivéve a látótávolság, csak ajánlani tudom!

Képek telefonnal készítve, ezért nem túl éles.
kod-elott-delelott-.JPG
delelott-meg-csak-a-csucson-volt-kod.JPG
erkezik-a-kod.JPG
Ez-a-csoda-csak-3-masodpercig-tartott...800.JPG
nem-bizzak-a-veletlenre.JPG
lordus
55 élménybeszámolót írt
55
17 éve tag
2007.02.15. 14:00
4-4,5 óra út oda??? Ez meg hogy? azt hittem, kényelmesen megvan 3 óra alatt...

Nagyon köszi a segítségeket, még este megnézem, hátha lesz még új infó, aztán majd péntek este/szombat rakom fel a képeket a helyzetről!

lordus
55 élménybeszámolót írt
55
17 éve tag
2007.02.15. 08:49
Köszi a gyors válaszokat!

Már síelt az a kezdő akit vinnék, és próbálta már a jó kis Poma-t. csak azért kérdeztem, hogy kékek-e a pályák, mert ugye nagy lehet a kék és kék közötti különbség.

Igazából már nagyon régen kinéztem ezt a helyet, mert magasról indulnak a kék pályák, és viszonylag hosszúak is, és "sok" is van belőlük!

Én pénteken mennék, egyelőre egy napra, mert már nem hiszek a "v'elmi dobre" állapotban, de ha tényleg jó, akkor jövő héten egy 3 napos utat terveznék ide.

Jasesnska Dolina-tól félek, mert nem győz meg a 750 m-es magassága...

Az úttal kapcsolatban: Az autópályát érdemes elkerülni? ahogy néztem, egy rövid szakaszon kéne rámenni, mert eléggébonyolultnak tűnik kikerülni. Ugye ahol jövök Banská Stiavnica felől, és megyek Kremnica irányába. Ötlet?

A szállást köszi, mindenképp feljegyzem!

Kerek!: Ha valamit megtudsz ma az ismerőseidtől, ne habozz írj le mindent!!!

Köszi mégegyszer!

Ja, melyik pálya/felvonó nem megy még? köszi!
lordus
55 élménybeszámolót írt
55
17 éve tag
2007.02.14. 23:23
Valaki járt itt mostanság? 105 cm havat és nagyon jó viszonyokat írnak. Valaki megerősítené??? Illetve kérdezném, hogy a kék pályák valóban kékek-e, ugyanis kezdővel mennék!
Köszi!
lordus
55 élménybeszámolót írt
55
17 éve tag
Topik: Sachticky
2007.02.12. 20:24
Járt itt valaki mostanság? Hétvégén mennénk, csak nem tudom, milyen idő/hóhelyzet fogad majd.
És tényleg viszonylag kemények a kék pályák? A barátnőm még csak 1 napot síelt... köszi!
lordus
55 élménybeszámolót írt
55
17 éve tag
Topik: Donovaly
2007.02.09. 22:57
T. PattySki!

Vasárnap mennénk egynapos síelésre a Patty felvonókhoz. Érdeklődnék, hogy milyen ott a hó, érdemes-e ilyen melegben kimenni? Nagy lesz-e a tömeg előreláthatólag?

És szeretném tudni, hogy szombaton is lehet-e venni a bp-i irodában jegyet?

köszönöm!
lordus
55 élménybeszámolót írt
55
17 éve tag
Topik: Kokava
2007.02.05. 12:27
Ti64!

Ez a Latky pontosan merre található? Tudnál valami webcímet v. ilyesmi írni?
Pont azért lenne jó, mert ha Kokaván nem mennek a felvonók, akkor a közelbe át tudnék ugrani, meg egyébként is megnézném!

Köszi!
lordus
55 élménybeszámolót írt
55
17 éve tag
2007.01.07. 19:52
Sziasztok! Az alábbi szemüveg szerintetek jó/megéri?

Márka: Explosiv, lencse szín: narancs (kis rózsaszínes beütéssel), dupla lencse, antifog, 100% UV álló, új, 4500 ft.

Köszi!
lordus
55 élménybeszámolót írt
55
17 éve tag
Topik: Donovaly
2007.01.06. 11:35
Köszönöm a gyors választ, ezek szerint a térképen a "V" alakban elrendezkedő, és a Patty Ski jobb oldalán levő két felvonót lehet használni napi 250SK árért? Köszönöm!
lordus
55 élménybeszámolót írt
55
17 éve tag
Topik: Donovaly
2007.01.05. 19:47
T. Patty Ski!

Még nem voltam Donovalyban, és nem tudom, melyek a 250 SK-ért használható felvonók. Illetve kérdezném, hogy abszolut kezdőnek érdemes-e egyből ide jönni? Tehát ezek a felvonók olyan kék pályák mellett vannak, amelyek nagyon könnyűek? Köszönöm!

https://sielok.hu/siterkepek/Szlovakia/donovaly2006.JPG
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.