Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Yules által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (31)Időben csökkenő Időben csökkenő
Yules
32 élménybeszámolót írt
32
14 éve tag
2011.01.30. 18:20
Tényleg nem, bocsi, ha még idén kinézünk Istvánra, szólni fogok.
Előzmény: (Robin 106905)
Yules
32 élménybeszámolót írt
32
14 éve tag
2011.01.29. 23:08
Este csak 1-2 percet kellet sorban állni... legközelebb maradunk mi is :)
Yules
32 élménybeszámolót írt
32
14 éve tag
2011.01.29. 20:14
Igen, sajnos nagyon sokan voltak ma, de változóan 10-20 perc alatt azért odaértünk a felvonóhoz... Hétvégén szerintem mi se megyünk többet, 1 nap szabit megér, hogy sokkal kellemesebb a napunk.
Sajnos még mindig nagyon sok emberre rá kellett szólnunk, hogy észrevegyék, hogy az ott egy sor és nem szórakozásból álltunk a végére... Ezt páran zokon vették, sajnos felnőttek is. Sajnos vannak, akik előrenyomulnak, de szerencsére ma több hasonszőrű társam is kint volt és felhívtuk a renitens figyelmét arra, hogy véletlenül nem vette észre a sort.

Sajnos megint találkoztam a felvonó elején beszálló, értsd: Nem sorba álló, hanem a felvonónál beszökellő boardossal... Szóltam a liftkezelőnek, mire ő: Hát... ha 1 ember megy csak a csákánnyal, akkor beengedem őket...
Szerencsére változtatott a szokásán és innentől azok a boardosok is sorban álttak, mint mindenki.

Sajnos a sorbaállási kultúrát önmagunknak kell kialakítanunk. nem tudom az üzemeltetőnek lenne-e erre lehetősége, bármi... Mondjuk egy kétajtós szekrény ember síppal a szájában... :D

Mindösszesen jó nap volt, az elején kissé jeges pályával, de kb 11-től nagyon tuti volt a pálya, délután már jól feltúrt, de én úgy szeretem :)
Yules
32 élménybeszámolót írt
32
14 éve tag
2011.01.23. 09:26
Sziasztok!

Tegnap Kékestetőt választottuk. A felvonónál csak egyszer kellett 2 percet várnunk, a többi alkalommal egyből tudtunk menni :)

Érdekes volt, hogy a sok kezdő ellenére nem nagyon volt gond a felvonózással, alig kellett leállítgatni. Meglepett, hogy alig voltunk a pályán, pedig szerintem azért el lehet lenni, meg jó érzés, hogy nem fél perc alatt érek le a lejtő aljára.

A pálya szépen ratrakolt volt, reggel még jeges, napközben kicsit enyhült és a feltúrásoktól kicsit buckássá vált. Mondjuk én pont a buckás, széttúrt friss havas pályát szeretem.

Délután fél 4 fele kezdtek el jönni az emberek, ekkor már fél-1 percet is sorba kellett állni.

Mindösszesen nagyon jól éreztük magunkat!
Yules
32 élménybeszámolót írt
32
14 éve tag
2010.12.31. 13:55
Hóban és hidegben, hosszú télben gazdag Boldog Újévet mindenkinek!
Yules
32 élménybeszámolót írt
32
14 éve tag
2010.12.21. 12:57
De így az odaút is élményvezetés volt :)
Yules
32 élménybeszámolót írt
32
14 éve tag
2010.12.19. 18:56
Ma egész nap kint voltunk. Az idő szép volt. A pálya jó volt. Az alsó pályát egyszer megnéztük de nem erőltettük. Kevés még azon a hó...

A boardosokkal mi is találkoztunk. Eddig nem volt rossz véleményem a boardosokról. Remélem nem ez a jellemző...
Pofátlanul előrenyomultak, fel se tűnt nekik, hogy jé itt egy sor van?
Mindent megpróbáltunk, hogy minél szélesebben álljunk sorban, de kb. a botokat is félrelökték velünk együtt.

Tisztelet a kivételnek, de nem sok nemtolakodós volt.
Yules
32 élménybeszámolót írt
32
14 éve tag
2010.12.18. 14:47
Köszönjük a lehetőséget. Jövőre élni fogunk vele. Jó hozzáállás. :)
Yules
32 élménybeszámolót írt
32
14 éve tag
2010.12.18. 10:26
Mi is így jártunk. Részben a sípark kedvezmény miatt mentünk a Hóshow-ra. Ha tudom, hogy ott kell megvenni a jegyet megvettük volna...

Én is olyat olvastam a Hóshow honlapján, hogy a jegyet felmutatva 1 jegy árán ketten tudunk bemenni. Be is terveztük, hogy a két ünnep között így 2x ki tudunk nézni a két jeggyel.

Na mind1, I.J.
Yules
32 élménybeszámolót írt
32
14 éve tag
2010.12.12. 19:47
A pálya nagyszerű volt, persze akadtak kavicsok itt-ott, de a léceket kicsomagolva itthon végülis nem vészesek a kavicsnyomok. A sorbanállás üdítő volt, tényleg 1-2 perces.

Odaúton Gyöngyös fele mentünk visszafele Pásztón át. Mindegyik út jégbordás volt itt-ott, de amúgy letakarítva. Téligumi meg amúgy is bírja.

Az időjárás érdekes volt. Volt minden: tejköd, majdnem napsütés, hóvihar :)

Grat. Sípark! Kellemes nap volt :)
Yules
32 élménybeszámolót írt
32
14 éve tag
2010.12.11. 18:17
Mi is meglessük holnap! Biztos jó lesz. :)
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.