Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

marcusq által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (55)Időben csökkenő Időben csökkenő
marcusq
55 élménybeszámolót írt
55
17 éve tag
2009.01.12. 19:56
Köszi Batus!
ettől tartottam, de bízom benne, hogy ez lesz a legnagyobb gondunk a héten :)
Körbe jártuk már egész salzburgot, de valahogy eddig Saalbach kimaradt. már nagyon vááárom. már csak 2 hét!
marcusq
55 élménybeszámolót írt
55
17 éve tag
2009.01.12. 18:39
Sziasztok,

Nekem is hasonló a kérdésem mint Powee-nak. mi a 46-os mellett fogunk lakni. Ha reggelente nem hinterglemm felé szeretnénk kezdeni a napot, akkor van lehetőség átcsúszni a Kohlmais liftekhez vagy mindenképpen gyalogolni kell?
köszi
üdv

M
marcusq
55 élménybeszámolót írt
55
17 éve tag
2009.01.04. 21:48
anyuék meg mindig aggódtak amikor az útszéli 2 méter magas hókupacba hóvárat építettünk, hogy nehogy beszakadjon. hmmm... 2 méter hó. most sokszáz kilómétereket kell utazni hogy 2 méter havat találjunk
marcusq
55 élménybeszámolót írt
55
17 éve tag
2009.01.04. 21:44
és mikor lesz már fent Tibif?
nemsoká megyünk ide és már tűkön ülök!
marcusq
55 élménybeszámolót írt
55
17 éve tag
2008.12.17. 20:55
egyszer esne itthon ekkora hó és összeomlana kicsiny országunk a tehetetlenségben! :)
marcusq
55 élménybeszámolót írt
55
17 éve tag
2008.12.11. 11:33
arra én is felkaptam a fejem, amikor Kaprunról elkezdte ecsetelni, hogy "140 km karbantartott sípálya és 55 felvonó ..."
persze tudtam hogy az egész régióra értette, csak ez nem jött át.
én már nem síműsornak fogom ezt fel. inkább a gálvölgyi show-hoz hasonlítom és jókat mulatok rajta :)
marcusq
55 élménybeszámolót írt
55
17 éve tag
2008.11.29. 19:40
tömeg mekkora volt?
marcusq
55 élménybeszámolót írt
55
17 éve tag
2008.10.27. 07:23
ahogy ígértem írok egy rövid beszámolót a versenyről.
röviden összefoglalva eszméletlen volt. A tyroli sógorok igazán kitettek magukért a szervezés terén. utólag derült ki, hogy kb. 15000 ezren lehettünk nézők, de a tökéletes szervező munkának köszönhetően ebből semmi nem volt érezhető. az első futam elejéről kicsit elkéstünk (Svindalt már élőben láttuk). Az a hangulat azonban ami ott fogadott minket teljesen leírhatatlan volt. Mintha egy hatalmas nappali koncertre érkeztünk volna meg. A pálya szinte teljes hosszában a stadionból látható volt, de többnyire mindenki csak a kivetítőn követte az eseményeket. Majd a befutónál már testközelből szemléltük a profikat. (közvetlenül a korlát mellett álltunk) a két futam között aztán beindult a még nagyobb aprés-ski buli. volt ott kirakodó vásár, szurkolói kellék bolt és minden mi szem szájnak ingere. a második futam kezdetével viszont a dínom dánomnak gyorsan vége is lett és újra kezdődött az őrült szurkolás. Osztrákok, svájciak, olaszok, franciák és amerikaiak együtt örültek és szurkoltak a sztároknak, a legnagyobb hangzavar azonban Bode Miller, az osztrák versenyzők és néhány francia hatására keletkezett. Érdekes volt látni, hogy mellettünk egy osztrák csapat saját nemzetét meghazuttolva csupa amerikai színekbe beöltözve támogatta az amerikai válogatottat. a verseny végeztével aztán újra beindult a buli, mi meg mentünk autogrammot vadászni. sajnos csak néhány igazi nagy névvel sikerült fotózkodni (Jean-Baptis Grange, Beni Raich). összességében elmondható, hogy ha valaki teheti, mindenképp látogasson el egyszer egy ilyen versenyre. a 13 eurós belépőt abszolút megérte. a TVn keresztül ezt így nem lehet átélni.

üdv
M
marcusq
55 élménybeszámolót írt
55
17 éve tag
2008.10.26. 06:57
sziasztok,

itt vagyunk Stubaion és mindjárt indulunk át Söldenbe a férfi futamra. este írok majd hogy milyen volt!

üdv
M
marcusq
55 élménybeszámolót írt
55
17 éve tag
2008.10.18. 17:01
idén mindenki kaprunba megy? Stubai-i fórumos besízés? :)
marcusq
55 élménybeszámolót írt
55
17 éve tag
2008.10.18. 10:58
azt nem értem, hogy miért kell feltétlenül rögzíteni és sok százezer embernek megmutatni ahogy Tóth Gabi síelni tanul? lehet hogy egyedül vagyok vele, de nem nagyon érdekel a dolog.
marcusq
55 élménybeszámolót írt
55
17 éve tag
2008.10.12. 10:06
Tömeg valószínűleg lesz, de személyautóval nem lehet majd felmenni a gleccserhez. a VK-ra külön shuttle bus-ok szállítják majd a népet. de ha jól tudom a síelőket is csak síbusszal engedik fel pont azért hogy csökkentsék a parkolók telítettségét. egyedül a versenyző team-ek mehetnek fel kocsival. egyébként mi is stubai-on leszünk ekkor és onnan megyünk át megnézni a VK-t. jó mulattság lesz, de síelni szerintem is inkább stubai, pitzatal esetleg Tux.
marcusq
55 élménybeszámolót írt
55
17 éve tag
Topik: Obertauern
2008.10.03. 17:46
Mi is ott leszünk a Gellben 23-28ig.
marcusq
55 élménybeszámolót írt
55
17 éve tag
2008.04.02. 21:45
top5öt nem szívesen írnék, mert saját magamban sem tudnék felállítani az eddig látogatott 10-15 ausztriai síterep közül egyértelmű sorrendet.minden helynek meg volt a szépsége. de ami nagyon érdekes, hogy a top5ökben nagyon nagyon látni másoknál a Stubai völgyet. Ide lehetőség szerint minden évben elmegyek, de határozottan a szívem csücske, mind a gleccser, mind a völgyben lévő kis falvak. a helyiek vendégszeretete pedig páratlan ausztriai viszonylatban is
marcusq
55 élménybeszámolót írt
55
17 éve tag
2008.01.31. 20:01
Sziasztok,

március végén mennénk ide, nem tud valaki esetleg elfogadható szállást 3 főre 30-40 euro /fő/éj körüli áron?
marcusq
55 élménybeszámolót írt
55
17 éve tag
2007.11.18. 21:04
nekünk is megvotl Stuhleck. a 6os tetejénél valóban hasonlított az idő a TVben látható orosz telekre. Mi nem csúsztunk le csak délután a Stuhleckbahn középső állomásáig és így egyszer sem kellett várakoznunk.
összességében nagyon jól éreztünk magunkat bár furcsa volt november közepén nem gleccseren sízni.szerintem senki nem járt rosszul aki kilátogatott ide hétvégén.

M
marcusq
55 élménybeszámolót írt
55
17 éve tag
2007.11.16. 19:47
Hali,

mi lehet megyünk ki faterral!
amúgy nem akartam betojatni senkit a vasárnap miatt, de amikor 2 napja megnéztem a wetter.at-t, akkor vasárnapra vízcseppes hópelyheket raktak ki!
marcusq
55 élménybeszámolót írt
55
17 éve tag
2007.11.15. 21:02
Nem tudom, hogy menjünk e, mert vasárnap-hétfőre már 4 fokot és havas esőt mondanak ...
marcusq
55 élménybeszámolót írt
55
17 éve tag
2007.11.11. 12:32
köszi mégegyszer
már dobom is nekik a mailt :)
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.