Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

MM által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (563)Időben csökkenő Időben csökkenő
MM
563 élménybeszámolót írt
563
15 éve tag
2009.07.27. 01:34
Kedves Síelők

Július vége, szerintem aktuális a téma lassan, ha időben el akarjuk kezdeni...:-)

Tehát a kérdés, hogy ki, hogyan készül a szezonra: legyen az erőnlét, ízületek vagy bármelyik izomzat erősítése :-).

Profik és nem profik ötleteit, tanácsait jó lenne összefoglalni.

Mi biciklizünk és túrázunk a hegyekben (tegnap pl lásd a csatolt képet), ami nagyon jó, de ha valakinek van pár jótanácsa a szisztematikus készülésre, vagy edzéstervre, az szerintem mindenkinek jól jöhet...

Mit, mennyit és hogyan edzzünk???

Üdv
MM
Tegnap.jpg
MM
563 élménybeszámolót írt
563
15 éve tag
Topik: Hó Show
2009.07.23. 20:51
Replaci,

Jó látni a videókat...:-)

Megkérdezhetem, hogy milyen kamerával készült és ezt hogyan tudtátok rögzíteni derékon?

Én most szeretnék valamit beszerezni, de én inkább sisakra raknám, hogy ne zavarjon be a kezem meg egyebek, de nem tudom hogy lehetne ezt megoldani úgy hogy tényleg jó minőségű legyen a kép...

Köszi

MM
MM
563 élménybeszámolót írt
563
15 éve tag
Topik: Saas-Fee
2009.07.17. 15:56
Hi,

A freestyle verseny elmarad a rossz idő miatt. De odafent havazást irnak, úgyhogy nagyon gondolkodom, hogy nem kéne-e előszedni a leceket...:-)

Meglátjuk.
Üdv

MM
MM
563 élménybeszámolót írt
563
15 éve tag
2009.07.16. 21:53
Sziasztok,

Szerintem célszerű lenne a tagok bejelentkezését kirakni a főoldalra. Mert most már a fejlesztések miatt, nem csak a fórum-ba valóhozzászólásokkor szükséges bejelentkezni, hanem értékeléskor is ugye, meg akár korábban postaláda megnézéskor, fotó, videó feltöltéskor...stb.

Leegyszerűsítené a dolgokat.

Üdv
MM
MM
563 élménybeszámolót írt
563
15 éve tag
2009.07.14. 22:50
Hello,

Egyetértek, jó ötlet a dolog, meg amiket vasssy irt.

Ezt még kiegészíteném azzal, hogy lehet jó lenne látni, hogy az értékeléseket ki adta, és ott megnézni, hogy az egyének mikre adtak már értékelést, tehát látható legyen az, hogy mihez viszonyitanak. Másik alternativa (vasssy ötletéhez), hogy az értékelésnél kommentárt kell irni, és ugy lehet leadni. Pontozni soxor könnyű, megfogalmazni nem biztos hogy olyan egyszerű hogy miért annyi az annyi.

Biztos bonyolult, dehát álmodjunk nagyot :-)
MM
MM
563 élménybeszámolót írt
563
15 éve tag
2009.07.14. 22:17
Hi,

Ok, tehát kinai fondue. Az is elmegy, de természetesen a sajt az igazi. És a legjobb minden nélkül, csak max savanyú uborkával vagy gyöngyhagymával...pfff legjobb. :-)

Azért csodálkoztam hogy paradicsom lenne, mert ilyet még csak egy kis helyen ettünk specialitásként Svájcban - és néztem hogy a franciák is csinálnak ilyet???

Akkor legközelebb is jó étvágyat. :-)
MM
MM
563 élménybeszámolót írt
563
15 éve tag
2009.07.08. 21:15
Jók a képek.

Csak nem FONDUE-t látok én ott az utolsó képen????
BAzinagy rajongók vagyunk! :-) (De mi az ott mellette, paradicsom!?)

MM
MM
563 élménybeszámolót írt
563
15 éve tag
Topik: Wengen
2009.06.24. 23:03
Hello,

Ide készülünk a hétvégére, persze nem síelni, hanem túrázni (élvezni a látványt) és erősíteni a következő síszezonra...:-)

Majd irunk.

Üdv
MM
MM
563 élménybeszámolót írt
563
15 éve tag
2009.06.24. 22:26
Hi,

Van még a blogunkon beszámoló bőven, remélem találsz még érdekeset, csak még nem volt alkalmunk mindent ide átküldeni. De ami késik nem múlik...

Üdv
MM
563 élménybeszámolót írt
563
15 éve tag
2009.06.19. 20:35
Bocs, most néztem meg, itt is fenn van a beszámoló.

Üdv

MM
MM
563 élménybeszámolót írt
563
15 éve tag
2009.05.30. 00:14
Hello,

Nos, elnézést, még nem tudtuk átküldeni a beszámolót.

Mindenesetre, a hegyek szerelmeseinek itt egy tavaszi kép a legutóbbi túránkról itt.

Üdv

MM
6.jpg
MM
563 élménybeszámolót írt
563
15 éve tag
2009.05.16. 21:24
Hmmm,

Azt hiszem a jövő szezonra küldök az Úrnak egy-két bérletet az itteni terepekre...

:-)

Üdv
MM
MM
563 élménybeszámolót írt
563
15 éve tag
2009.05.01. 22:42
Hááát,

Őgy látom itt már nagy a tavaszi hangulat, úgyhogy nem is írunk...

Bááár, ha valakit érdekel...:-)

Üdv
MM
563 élménybeszámolót írt
563
15 éve tag
2009.04.23. 23:31
Hello,

Megírtuk a beszámolót a következő Zermatt-i síélményünkről.

Nem semmi...:-) Azt hiszem elmondható, hogy egész tűrhető volt...

Üdv
MM
MM
563 élménybeszámolót írt
563
15 éve tag
2009.04.22. 22:27
Hello,

Nem tudom olvassa-e még valaki, mindenesetre megírtam az összefoglalót, hamarosan ide is küldöm.
-------------------
Kb 6 körül indultam és Sierrebe el is jutottam 1.5 óra alatt. Innen már csak fel a hegynek, ami még kb fél óra. Annyit tudni kell, hogy Crans és Montana egy bazinagy fennsíkon helyezkedik el Sierre fölött, a Valais északi oldalán, déli irányú terpekkel.

Crans és Montana, valamint Aminona (amely szintén a terep része, csak az ismertebb nevében nem említik) 3 nagyobb falut takar. Ezek a települések síszezonban együtt egy kb 60,000-es várost alkotnak. A völgyből az autópályáról, ill. a szemközti szerpentinről, amelyen a Val d'Anniviers-t közelítjük meg, ez látszik is, főleg téli estéken. Gyakorlatilag az egész Sierre fölötti hegyoldal és fennsík fényárban úszik.

Nos, többek között ez is volt az egyik ok, amiért eddig nem jöttünk ide síelni. Mint az a korábbiakból reméljük kiderült, jobban szeretjük a csendesebb, intimebb hegyi falvakat.

De persze nem lehetett kihagyni a csúszást itt sem.

Folytatás: http://lejtmenetben.blogspot.com/2009/03/crans-montana-aminona.html

Üdv
MM
563 élménybeszámolót írt
563
15 éve tag
Topik: Saas-Fee
2009.04.12. 22:38
Hello,

Nos itt vagyunk de még csak egyet csúsztunk Grimentzben Pénteken...Esik az eső, úgyhogy nem indultunk neki a síelésnek, csak túráztunk, de az nagyon jó volt.

Na ennyi...
MM
MM
563 élménybeszámolót írt
563
15 éve tag
Topik: Saas-Fee
2009.04.09. 16:10
Hello,

Nos a hosszú hétvégére ismét megcélozzuk a Valais-t, hogy még egy jót csússzunk Zermattban és Saas-Feeben.

Ezekben a helyekben nem lehet csalódni...
:-)

Üdv
MM
MM
563 élménybeszámolót írt
563
15 éve tag
2009.04.09. 16:09
Hello,

Nos a hosszú hétvégére ismét megcélozzuk a Valais-t, hogy még egy jót csússzunk Zermattban és Saas-Feeben.

Ezekben a helyekben nem lehet csalódni...
:-)

Üdv
MM
MM
563 élménybeszámolót írt
563
15 éve tag
2009.04.05. 23:01
Kedves Sielők,

Hazaértünk a hétvégi síelésről, és a reakció amit szeretnék megoszani Veletek, az az hogy:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!! Embereeeeeek!!!!!Akkorát síeltünk!!!

:-)

A körülmények, mint látható, valamelyest elviselhetőek voltak...Irjuk a beszámolót.

:-)

Üdv
MM
Z.jpg
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.