Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

blaho82 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (43)Időben csökkenő Időben csökkenő
blaho82
43 élménybeszámolót írt
43
15 éve tag
Topik: Dobogókő
2009.02.16. 23:15
Kedves Gyepál !
Szerintem meg kicsit rosszkor mentél,mert a hétvégén elég jól lekoptattuk a pályát.A mostani havazás azonban helyre hozza.Laciék megtapossák és szerintem semmi gond nem lesz vele és az előrejelzés alapján meglesz az 50 cm a hétvégéig.Különben mi nagyon jót sieltünk a hétvégén és készülünk most is.Bizunk az időjárásban és a fiúkban, hogy újra kiváló lesz a pálya.
blaho82
43 élménybeszámolót írt
43
15 éve tag
2009.01.10. 22:35
Sziasztok !

Nemrég érkeztem haza Nagy Hideg-hegyről.A hómennyiség sielésre alkalmas néhol(északi pálya)eléri a 30 cm-t is,bár egy kis utánpótlás sosem árt.A 3-as pályát egész jol letapostuk,ott kifogástalanul lehet sielni,ráadásul az új Tatrapoma felvonók is nagyon klasszak.Az 1-es pályát inkább azoknak ajánlanám akik szeretnek a mély porhóban sielni, mivel a hómennyiség még nem igazán alkalmas a géppel való taposásra.Azért egy keskenyebb sáv a felvonó mellett egész jól le van taposva és ott lehet jókat sielni.Ami negativum volt, hogy a palyán a porhó alatt ahol a gép nem taposta le érezni lehetett a köveket.Ezért inkább öreg léccel érdemesebb arra a pályára menni.A nagy felvonó(az ország leghosszabb felvonója) sajnos nem készült el igy csak ez a két pálya használható.Visszafelé a siuton jöttem Királyrétre,de pár méter utánn vissza mentem inkább az autó útra mert a mély hóban szenvedés volt,alul pedig nem elegendő a mennyiség.Szerintem aki kis hétvégi mozgásra vágyik érdemes felkeresni a pályát.A sibuszok nem járnak ,de a teherautok gyakran térnek igy nem kell aggódni a feljutás végett.Én az elsők közt mentem fel már reggel 8 körül.Üdv. mindenkinek, főleg a csapatnak(jó fejek)!
UI : 1percet sem kell sorban állni !!!!!
blaho82
43 élménybeszámolót írt
43
15 éve tag
2009.01.07. 22:02
sziasztok!

en is szivesen felmennek a hetvegen,ha nyitva lenne.mi a valos ho vastagsag fent,mert barhol nezem csak 8 cm-t irnak.
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.