Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

gyepál által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (125)Időben csökkenő Időben csökkenő
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
2006.02.03. 15:51
Kösz a az infot tavaly is voltunk egy ilyen fürdőben, Chopok környékén, szal nem kizárt hogy idén is útba ejtünk egyet.
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
2006.02.02. 23:04
Köszi szépen, tényleg nagyon kimerítő választ adtál, a többi már ott kiderül, csak legyen jó idő, sok hó! A sítudásom alapján a fekete pálya lehet hogy még várhat, de idővel valószínű hogy a pirosat is befogom. Mégegyszer kösz!
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
2006.02.02. 16:03
Ezen a képen én sem látom a kék pályát. Már csak pár kérdésem lenne. Érdemes-e egyáltalán felmennem síelés céljából a fenti pályákhoz? És ha felmegyek akko azt tehetem gyaloglás nélkül is nem, ha nem szállok ki a kabinosból (nem csak ahhoz a kis tányéroshoz kell gyalogolni)? Mennyire durva a piros pálya ami a lenti kéket feketékkel összeköti?
Kösz szépen
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
2006.02.01. 22:28
Szia Zsuy!

Kösz a segítséget! Én gondoltam rá hogy Ótátrafüredre kéne menni, de sajnos nem rajtam múlik, mert nagy csoporttal megyünk, és a pályaszállás is amellett szól hogy ne ingázzunk.Nem akarok még több időt rabolni tőled, de megadom a linkeket ahol a bérletre és a kék pályákra vonatkozó adatokat találtam(ha esetleg megnéznéd, megköszönném, de így is eleget segítettél).A bérlet árakról, az alábbi link alatt van egy táblázat (csillagozott lábjegyzetben van utalás arra hogy még hova érvényes)http://www.vysoketatry.org/skiing/skalnatepleso.html, a pályatérkép pedig itt érhető el:http://www.utazas.info/sicentrum/pic/15/map/palyaterkep.jpg (ezen a kis ablakban látszik két rövid kék pálya.)Előre is köszönök mindent!Gyepál
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
2006.01.31. 12:38
Sziasztok

Tom már sok minden elhangzott lomnic-cal kapcsolatban, de mégis lenne egy-két kérdésem. Én márciusban(10.-15.) megyek oda és kiváncsi lennék hogy van-e információtok arról mennyire hóbiztosak az alsó szakaszok (jamy, start-cucoriedky>ahol a kabinosból ki lehet szállni).Nekem ez lesz a msáodik síelésem és így inkább a könnyeb pályák érdekelnek, de teljesen tisztan akkor sem lett a kép amikor a pályatérképet megnéztem. Másik kérdésem, hogy a kőpataki-tónál fent lévő két kék pálya mennyire rövid? Ha esetleg még azt is meg tudnátok mondani hogy hova érvényes még a lomnici bérlet, akkor nagyon boldog lennék.
Amúgy kösz a képeket.Bocsássátok meg kiváncsiságomat de már be vagyok sózva.
thx
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.