Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

gyepál által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (125)Időben csökkenő Időben csökkenő
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
Topik: Isola 2000
2010.01.26. 08:01
Üdv
Ezt én is kértem már de nem jött válasz, ami szerintem jó jel. Valszeg már két napja síelnek odakint és nem érnek rá ide írogatni. Ha gáz lett volna szerintem már tele lenne a fórum felháborodott utasok hozzászólásaival.
Már csak 3 nap péntekig!
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
Topik: Isola 2000
2010.01.21. 13:03
De, jelen állás szerint megyünk.

Nem tom már ki írta, de igaza volt: a buszok ha egyszer kivittek vissza is hoznak mert ott maradnak sofőrrel együtt.

Amit írtam nem mondtam biztosra, azért mert alaposan nem néztem utána. Igazad lehet.
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
Topik: Isola 2000
2010.01.21. 08:03
A holnap indulók, ha lennének olyan szívesek, amikor internet közelbe kerültek, írnának egy-két sort, hogy rendben kijutottak, az nagyon megnyugtató lenne azoknak, akik később indulnak.
köszi
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
Topik: Isola 2000
2010.01.20. 16:12
Ez így teljen korrekt.
Mi is befizettünk két főre, jövő héttől, nem mondom, hogy nyugodt vagyok.
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
Topik: Isola 2000
2010.01.20. 15:00
És a jó tapasztalatok?
Gratulálok, ennyit a pártatlan médiáról...
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
Topik: Isola 2000
2010.01.20. 14:05
Azért ez így ebben a formában nem igaz.
Speciel nekem van jogi diplomám, ezért merem mondani.
Ha megnézed a honlapon az utazási szerződést láthatod, hogy a Ski International-lel köt az ember szerződést. Ez egy ún. távollévők közt létrejött szerződés, amely a pénz befizetésével létrejön a felek közt. Elvileg kapsz egy számlát is (nekem van és azon megint ők vannak).
Ami viszont aggasztóbb, hogy a Ski International a magyar (!) cégnyilvántartásban nem szerepel.
Egyébként mind a szerződésben, mind a számlán szerepel egy engedély-szám ezt nem tudom ellenőrizte-e valaki.
Mindettől függetlenül elképzelhető, hogy a cég itthon ugyan nem rendelkezik a engedéllyel és nem itthon van bejegyezve, azonban a nemzetközi( vagy uniós) szabályok alapján végezhet ilyen tevékenységet.
Ha cég külföldi akkor ő, ha pedig netalántán nem is létezik akkor a mögötte álló magánszemélyek még mindig felelősségre vonhatók, persze az más kérdés, hogy ez nehezebb dió.
Mindezt írtam úgy, hogy a részletes szabályozást nem ismerem.
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
Topik: Isola 2000
2010.01.20. 12:46
Én is mentem már velük egyszer, egy kisebb, de elég bosszantó hibát leszámítva rendben voltak a dolgok. Különben nem választottam volna őket még egyszer.

Egyébként meg szerintem az ezen az oldalon, magánszemélyek által, fórum hozzászólásban hirdetett utak mögött sincs se engedély, se semmi. Persze ez nem kifogás.

Ja, és a legmegnyugtatóbb az lenne ha a travelex hivatalos közleményben cáfolná a megjelenteket.

Összegezve, én bízom benne hogy nem lesz semmi és nagyon jót síelhetek két hét múlva.
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
Topik: Isola 2000
2010.01.20. 10:22
Most beszéltem telefonon az egyik szervezővel, aki kérdésemre azt mondta, hogy az ügy nem befolyásolja az utak indulását.
Mindenesetre én azt javaslom, figyeljük a híreket.
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
Topik: Isola 2000
2010.01.19. 12:08
Üdv!
Azoknak akik ezen a héten indulnak ki. Ha kint van internet-hozzáférés, légyszíves, írjatok pár sort a kinti a viszonyokról. Mi egy héttel később indulunk.
Sok havat!
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
Topik: Isola 2000
2010.01.13. 07:53
Köszönöm szépen!
Ahogy elnézem pont mögötte lesz a szállásunk (les adrets) így reggel se kell sokat sétálni a friss bagettért.
Már csak két hét és lassan két méter hó:D
Előzmény: (ahora 79654)
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
Topik: Isola 2000
2010.01.11. 16:00
Üdv!
Aki járt már itt legyen szíves írjon pár sort a kinti bevásárlási lehetőségekről (abc, élelmiszerbolt), árakról!
Köszönöm
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
Topik: Isola 2000
2009.11.17. 08:06
Hello

Mi is velük megyünk a barátnőm és én. Mi se találtunk embert így foglaltunk két főre és azt mondták majd beraknak valaki mellé. Mi négy fősbe foglaltunk a les adretsben (bár ez változhat attól függően ki mellé tudnak berakni), ha gondolod írj privátban.
gyergyakbalazs@gmail.com
üdv
Balázs
Előzmény: (mapex 73738)
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
Topik: Isola 2000
2009.11.03. 13:15
Köszönöm!
Nagyon hasznos oldal. Megnéztem még pár helyet ami szóba jött isolán kívűl. Ahogy én látom máshol is megvannak ugyanazok a mélypontok, mint itt, ebben nincs különbség, viszont a maximum értékek itt jóval magasabbak, mint egy-két másik helyen. Tehát jó választásnak tűnik.
Előzmény: (- Marky - 72614)
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
Topik: Isola 2000
2009.11.02. 09:58
Üdv!
február első hetében szeretnék ide menni. Érdekelne, hogy milyen hóviszonyokra lehet számítani. Angol oldalakon at olvastam, hogy a feltételek nagy mértékben változhatnak, mivel közel van a hely a tengerhez. Meg tudná mondani valaki, hogy hol lehet találni a korábbi évekre vonatkozó hó és hőmérsékleti adatokra vonatkozó grafikonokat vagy statisztikákat?
De bármilyen általános tapasztalat megosztását is szívesen veszem!
Köszi
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
Topik: Donovaly
2009.10.15. 08:23
Ne haragudj, Pattyski!
De amit írsz éppügy nem igaz, mint ami ellen felszólalsz! Én nem vagyok szlovákellenes, és a magyarok nagy része sem az. Ez az egész csak politika és néhány hangadó által kevert zűrzavar. Bocs az offért!
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
2009.03.17. 13:11
Kedves Machu!

Én a vitátokba nem szólok bele, hogy kinek van igaza kinek nincs, mivel nem voltam ott.
De az utóbbi írásaid hangnemével legalább annyit ártasz a saját megítélésednek, mint a sípályának.
Az utolsó hozzászólásaid, már a tárgytól eltérnek, egy sértödött, begőzölt ember vagdalkozásai.
A bíróságot meg felejtsd el, mint jogász mondom Neked, hogy nem érdemes ezzel szórakozni, főleg hogy a végén lehet hogy Te jársz rosszabbul.
Én is voltam Nálatok, tapasztalataimat asszem már leírtam, ha mégsem szívesen megismétlem. Mindenesetre a kritikák kezelésében tényleg van mit fejlődni.
További sok sikert az üzemeltetéshez!
Balázs
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
2009.02.25. 12:59
Na, megvolt a túra,elmesélem mit láttam!
Az elején nagy csalódás volt: fent derült ki hogy a két piros pálya közül az egyik ( a hosszabb és könnyebb) verseny miatt le van zárva. Ezt persze a pénztárnál senki nem mondta. A felvonónál 10 perces sook voltak, amit súlyosbított hogy kis szlovák gyerekek valami iszonyat pofátlan módon tolakodnak és előznek meg mindenkit a lifteknél(két büdös nagy pofon kellen nekik).
A Középső piros pálya teteje így is elég brutál, ráadásul tiszta jég is volt, aki nem tud legalább haladó szinten síelni, annak sajnos nincs alternatíva.
Aztán du.ra hálistennek megnyitották a másik piros pályát is, ami egy igazán izgalmas, hosszú élvezetes pálya, kezdőtől haladóig bárki megtalálhatja rajta a számítását.
A kék pálya nincs nyitva és nem is ágyúzzák, van rajta természetes hó, mentünk is rajta egyet, de sajnos a szél miatt egyenetlen a hóvastagság, és ezt a lécem bánta.
Összességében viszont nagyon jót síeltünk, miután lenyeltünk haragunkat, nagyon élveztük.
Egy megjegyzés: ha a kinti piros pálya egy kilométer, ami reális, akkor itthon egyik ekkorának mondott pálya sem éri el ezt a hosszt:(
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
2009.02.19. 11:14
Köszi szépen!
Érdekes a térkép szerint a kék pályát is ágyuzzák, de úgy látszik ez még sincs így. Az általad említett folyamatos havazásból a hóinfó rovatokban semmi sem látszik meg, a holidayinfo-n is kint van minden nap hogy mennyi új hó esett, de a pályán mégsem hízik a hóréteg.Mindegy ez van.
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
2009.02.18. 16:27
Épp most akartam kérdezni tud-e valaki valamit a pályáról, mert szombaton megyünk ki egy napra. De akor kösz sz infot!
Arra van esély hogy megnyissanak még pályát a két piroson kívül? És tényleg ami a térképen szerepel piros pálya (térkép bal felső sarka), ahova felvonó sincs jelölve az létezik egyáltalán?
köszi
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
Topik: Dobogókő
2009.02.17. 15:58
Csillaghegyi megálló a Hévnél: Rokon Sportbolt, csak ajánlani tudom!
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.