Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

villanyoslali által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (31)Időben csökkenő Időben csökkenő
villanyoslali
31 élménybeszámolót írt
31
14 éve tag
2010.02.03. 13:43
Én most vettek ilyen mágneses síléctartót.

Ezt itt megtalálod: http://aruhaz.totalcar.hu/product/csomagter/csomagtartok-tarolok-halok-fogasok/silectarto-magneses-3-par-lechez.html

A kötésekre is vettem védőt http://www.himalaya-taska.hu/node/88 ezen a linken.

Ettől függetlenűl én is betekerem folpackal szerintem ennyim egy 100+ léc megér. Most fogom kipróbálni mert feb.6-án indulunk síelni. Több emberrel beszéltem ez ügyben elvileg semmi probléma vele de a tiszta felületre tényleg figyelni kell.
Egyébként mid a két linken korrektek voltak semmi gond nem volt a beszerzésével.
villanyoslali
31 élménybeszámolót írt
31
14 éve tag
Topik: Lachtal
2010.01.15. 19:25
A sissi park a monarchia park második üteme. Most 6-án megyünk és egy baráti házaspár oda foglalt bevezetésként kb 200euróval kevesebbért mind a monarchia. Remélem jó lesz az utazási irodában ahol befizettük a szállást azt mondták a szinvonal ugyan az mint a monarchia.
villanyoslali
31 élménybeszámolót írt
31
14 éve tag
Topik: Lachtal
2010.01.12. 13:12
Köszi fece_!!!

Korrekt volt.
Előzmény: (fece_ 79603)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
villanyoslali
31 élménybeszámolót írt
31
14 éve tag
Topik: Lachtal
2010.01.11. 22:20
Valaki esetleg nem jegyezte fel a gps koordinátákat? Nagy segítség lenne. Köszi... :)
villanyoslali
31 élménybeszámolót írt
31
14 éve tag
Topik: Lachtal
2010.01.11. 22:14
Nos akkor hajrá kint találkozunk mi is akkor megyünk a monarchiába. Ha gondoljátik gurulhatunk együtt. Elötte beszéljünk róla.
Előzmény: (imilee 78873)
villanyoslali
31 élménybeszámolót írt
31
14 éve tag
2010.01.11. 18:22
Sajnos nem a miénk volt. Mind1 legközelebb vigyázunk a dolgainkra jobban. Így egy kicsit drágább lett a kaland vége.
Előzmény: (flame 79442)
villanyoslali
31 élménybeszámolót írt
31
14 éve tag
2010.01.11. 18:19
Figyeljetek skacok!

Amit leírtam Eplényről azt nem azért irtam hogy fikázzam. Sőt ez eszembe sem jutott. Szerencsétlen körülményekkel találkoztunk és ez lett a vége.

Sajnos a szemüveg amit mondott be a hangosbemondó (bár én nem hallottam) nem a mienk volt.

Ettől függetlenül igen megyek még Eplénybe de megvárom a hideget és a havazást. Lehet, hogy egészen más körülményekkel találkozunk. Így legyen.
villanyoslali
31 élménybeszámolót írt
31
14 éve tag
2010.01.11. 12:42
Én a családdal voltam most a hétvégén (2010.01.09) eplényben, hát mit mondjak vegyesek az érzelmeim. Utazás elött felhívtam őket, hogy merre találjuk, ratrakolták-e a pályát, stb. Mindenre pozitív volt a válasz. Aztán megérkezve láttam, hogy ratraknak nyoma nem volt és eléggé lestrapált állapotban van a pálya, de ha már ott vagyunk gyíí gyerünk. Sajnos a sólyom nem szolgált rá a nevére az első utazásunk 6,5 percbe került eléggé lassan értünk fel ilyen olyan megállások végett. Fent hatalmas köd volt és a pálya állapota még a fenti részen jó is volt de úgy fél pályától nagyon rossz volt. Igen volt olyan hely a pályán ahol nem volt hó. És láss csodát el kezdett esni az eső. Szintén rá a sólyomra és kezdődött a vesszőfutás. kemény 12perc alatt értünk fel a sorozatos megállások miatt és mivel esett az eső teljesen sz****rá áztunk. Az esőnek köszönhetően a pálya ramaty lett.

Egy kis csemege:
1.A második alkalommal kislányom leejtette a kezéből a szemüveget a sólyom elején. Rögtön szóltunk, hogy vissza jövünk érte csak lecsúszunk. Mire vissza mentünk a solyomhoz a szemüveg nem volt meg (Magyarországon vagyunk).
2. Mivel esett az eső a felvonó köteléről a olaj csöpögött a székekre, nos a síruhám köszönhetően ennek (és nem csak nekem) már fekete színű is. Mentségemre szolgáljon ki jött belölle de eléggé gáz akkor is.

Összefoglalva: Nekem az első eplényem nem jött be. De a mienk!
villanyoslali
31 élménybeszámolót írt
31
14 éve tag
Topik: Lachtal
2009.12.12. 13:35
Mi február 6-án indulunk Lachtal-ba remélem addigra lesz hó bőven. Kérlek titeket aki tud meg van egy kis ideje az árakról írjon pár sort. Pl ebéd, vagy valami kaja italok stb. Köszönöm mert fontos infó lehet nem csak a számomra. Addig mindenkinek jó csúszást és kellemes időtöltést a síelés alatt.
villanyoslali
31 élménybeszámolót írt
31
14 éve tag
Topik: Lachtal
2009.12.07. 21:59
Szia Ftomi.

Igen van. Mi ahova járunk síiskolába pl most dec 17-20 között meg ki 3 magyar oktató is oktatni. Ezt különben a pasaréti síiskola honlapján is megtalálod.
Előzmény: (ftomi 75204)
villanyoslali
31 élménybeszámolót írt
31
14 éve tag
Topik: Lachtal
2009.12.07. 21:56
Üdvözlök mindenkit és köszönöm a korrekt infókat sokat tudunk belőle csemegézni. Mi február 6-án indulunk Lachtal-ba remélem addigra lesz hó bőven. Kérlek titeket aki tud meg van egy kis ideje az árakról írjon pár sort. Pl ebéd, vagy valami kaja italok stb. Köszönöm mert fontos infó lehet nem csak a számomra. Addig mindenkinek jó csúszást és kellemes időtöltést a síelés alatt.

villanyoslali.
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.