Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

gyf által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (532)Időben csökkenő Időben csökkenő
gyf
571 élménybeszámolót írt
571
17 éve tag
Topik: Koralpe
2007.10.20. 22:29
Lackó!

Egy-egy kiutazó csoportot hányan oktattok?
Egy 0 km-es kezdő csoportban mennyien vannak?
Ha csak oktatást kérnénk, az mennyi lenne?

Feri
gyf
571 élménybeszámolót írt
571
17 éve tag
2007.10.15. 14:01
Szia Margeliosi!

Köszi a részletes tájékoztatást. Eddig Mönichkirchen-nel kapcsolatban olyan "magyar narancs" érzésem volt: kicsi is, sárga is, de van. Most ezt átértékelve kiváncsian várom a szezont, biztos hogy elmegyünk egy napra. A kölökpálya a gyerekeknek tök jó bemelegíteni. Az időarányosan csökkenő bérletár pénztárca-barát.
És most még lesz ülős felvonó a csákányosok helyett.... Hmm, több mint jó.
Amúgy azért kérdeztem, mert mikor ott voltunk, nem volt tájékoztatás a Mariansee-i oldalról, gyanítom a karcsú hóviszonyok miatt nem működött.
ld jan 29-i hozzászólásomat.

Üdv: Feri
gyf
571 élménybeszámolót írt
571
17 éve tag
2007.10.12. 12:43
Sziasztok!

Itt mindenki a 3. ülős liftről beszél, de hol a második?
Illetve láttam a térképen, de hogy lehet megközelíteni? Át lehet menni a hagyományos terepről erre? Működik ez egyáltatlán?

Feri
gyf
571 élménybeszámolót írt
571
17 éve tag
2007.03.18. 17:58
Na megjöttünk!

A Zetterfelden kezdtünk. Ez egy tutti pálya lehetne, de délben sajna +7 fok volt a csúcson, úgyhogy nagyon ragadós lett a hó.
Pénteken, szombaton Mölltal gleccseren voltunk.
Ez viszont csodálatos volt.
Be volt tervezve Silian is, de a meleg miatt nem mertük megpróbálni, inkább ráfizettünk 4EUR-t naponta, fejenként, hogy mehessünk Möltallra.
Időben kellett érkezni, mert hatalmas volt a tömeg a parkolóban és a vonaton.

A szállásunk Oberdrauburg-ban a Gasthof Post-ban volt. A szállás jó volt, a kaja kiváló. Félpanzió 7250HUF/fő/éj több mint kiváló. Egy veszprémi iroda szervezte az utat. Innen 20km volt Zetterfeld, 50km Mölltall.
gyf
571 élménybeszámolót írt
571
17 éve tag
Topik: Obertauern
2007.03.07. 15:56
Szia Pavaz!

A levegő biztos jót tesz a fiadnak, megnő az étvágya, stb...
Kiváncsi vagyok a tapasztalataidra!
A fiam 8 éves múlt és most merem csak elvinni nem pályaszállásra.
Persze a szülők és a gyerekek is különböznek!
Az utazás nem különbözik más hosszú úttól! Időnként pihi, scheduled peluscsere, különben szétázik a gyerekülés is. Ha szerencséd van átalussza és kész!
Hajrá! F
gyf
571 élménybeszámolót írt
571
17 éve tag
2007.03.07. 15:42
Kedves Sporttársak!

Járt valaki manapság errefele???
A webcam-eken esőcseppeket látok! Mi a helyzet??
Előre is köszi a válaszokat!

Feri
gyf
571 élménybeszámolót írt
571
17 éve tag
2007.03.06. 12:49
ÁÁÁÁ, írtam egy kis listát, de minek szapuljam őket. Tök jó 2,5 napot töltöttem Donovalyban, megtanultam kicsit snowboardozni és élveztem, ez a lényeg, nem más. Akinek nem tetszik, ne menjen oda.

Üdv:

F
gyf
571 élménybeszámolót írt
571
17 éve tag
Topik: Donovaly
2007.02.06. 13:47
Péntek du, szombat, vasárnap kint voltam én is. Húúúú! Jó volt! Pénteken gyönyörű nap volt, szombaton szakadt a hó és a lezárt nova hola miatt snowboardot béreltem és MEGINDULT ALATTAM!!! 5 éve próbáltam először, és minden évben el ment a kedvem tőle 30 perc bénázás után. Most már O.K. eléretm az "élvezem!!" szintet. Vasárnapra is maradt a SB, a kollégák utólag mondták, hogy a NOVA HOLA is tutti volt.

A helikopterek tényleg nagyon zavartak engem is. Normálisan ezt nem szabadna teni. A tömeg is nagy volt, páran mondták, hogy ilyen még nem volt, hogy megtelt minden parkoló!
gyf
571 élménybeszámolót írt
571
17 éve tag
2007.01.29. 05:43
Vasárnap kinnt voltam a 8 éves fiammal a szezon első csúszására. Hmmm... Nem volt rossz, de tényleg spórolnak. Ha ez arra megy ki, hogy legyen pénz a Project2007-re, ám legyen. Ami nagyon durva volt, hogy 15.15-kor lerohadt az új 4 üléses és közel 1 órát voltunk benne. Na úgy már hideg volt. A végén a vésztartalék dízelmotor vonszolt fel minket. Az liftember stormproblem-ot emlegetett.
Üdv: F
gyf
571 élménybeszámolót írt
571
17 éve tag
2007.01.16. 14:56
Tavaly márc 18-án, egy értekezlet kapcsán voltam Zelezna Ruda-n. Ez a hely 50km-re van Deggendorf-tól (A3-as autópálya Passau és Regesburg között), a Bajor erdő Cseh oldalán. Olcsóbb, mint a német oldal. 1-2 napra O.K, de hosszabban erős kompromisszumok árán maradnék. Sok szétszórt kicsi pályából áll, a fő pályát egy 4székes Doppelmayer szolgálja ki A SPICAK (SPITZBERG) csúcs alatt. Szombat délelőtt voltam, 15 perces sorbanállás alakult ki, léctaposással. A snowboardosok lecsatoltak és előreszlalomoztak a síelők között. A végén a liftes fiú üvöltözve vette rá honfitársait, hogy a 4 székbe 4-en üljenek, ne csak ketten.
A parkoló kicsi és fizetős, 100CZK cash. Reggel 8-ra érkeztem, az utolsó helyek egyikét foglaltam el. Ezután a népek ócska utakon cipelték a cuccukat a pályához. Plusz fokok voltak, úgyhogy mikor 1-kor távoztam, 10-20cm-es olvadékvízben gázoltak a pálya felé.
A liftpénztár mellett van síkölcsönző, 2-4éves modellekkel. Itt már lehet kártyával fizetni.
A cím: http://spicak.cz/english/index.php.
Azoknak ajánlom, akik Németország felé utazva van 1/2 napjuk egy kis olcsó síelésre.

Let it snow!

Feri
gyf
571 élménybeszámolót írt
571
17 éve tag
Topik: Donovaly
2007.01.16. 13:11
Szia Agent!

Köszi! Én is ezt sejtettem, a ViaMichelin is Stary Hory-ig írja, de így legalább biztos... És persze megtaláltam a TURECKA topikot is. Bocs!

Feri
gyf
571 élménybeszámolót írt
571
17 éve tag
Topik: Donovaly
2007.01.16. 12:52
Kedves Mindenki!

Feb 1-4-ig Stare Hory-n, leánynevén Altenberg-en lesz programom, de a 2006.02.20-i hozzászólásban említett TURECKA-t nem találom. Merre van ez Donovaly-tól? Ha addigra lenne hó és nagy lenne a tömeg Donovaly-n, alternativának gondoltam.

Előre is köszi!

Feri
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.