Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

huligan által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (3407)Időben csökkenő Időben csökkenő
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2007.09.26. 11:39
Szecsi: jogos amit írtál. Tavaly euro 182 volt az olasz bérlet és euro 228 a nemzetközi. Tehát euro 46-tal többe kerül így. Szerintem, ha valaki Zermattban lakik akkor is érdemes nemzetközit venni, mert a svájci rész eléggé tagolt, és a gleccser oldal (matterhorn paradise) inkább az olasz területtel alkot összefüggő síterepet.
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2007.09.19. 19:14
Langenfeld kb 15 km-re É-ra van Söldentől, én annyira ott a szórakozó helyeket nem ismerem. Ahol voltam és ajánlom az a Aqudome, tyrol legnagyobb termálfürdője. Az elő szezonban nem zavaró a távolság Söldentől, mert így is, úgy is autóba kell szállni, hogy feljusson az ember a gleccserhez. Javaslatom az (mi úgy szoktuk), hogy a felszerelést bakancsostól a hegyen hagyjuk a megörzőben és sportcipőben jönni menni.
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2007.09.13. 16:04
gustoo: egyedül álló hely a síterepek között. Két gleccer tartozik a fő vonulathoz, amiben az az érdekes, hogy egymának háttal helyezkednek el. A Rettenbach glcs. északi (mint a gleccserek általában, az északi félgömbön), a Tiefenbach glcs. pedig déli fekvésű! A két glcs. teljesen különböző formájú, kiterjedésű és nehézségű. Ami a legkülönklegesebb az, hogy a glcs-ek teteje egy fúrt alagúttal össze van kötve. Volt már olyanban részem (tavaly világkupa megnyitón, ami elmaradt), hogy a RG-en esett a hó átcsúsztunk az alagúton és a TG-en ragyogó napsütés várt ránk. A városról röviden, csak úgy emlegetik: Az Alpok Ibizája...
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2007.09.07. 00:36
Sziasztok!
Egy tanács: akit érdekel Zermatt szépsége és varázsa, de nem akarja a luxust luxus áron, az menjen Cerviniába (Olaszország). Ez a városka a vonulat déli oldalán található. Olcsó, össze van kötve Zermattal. Én a szállásunktól a gleccser tetejéig 24 perc alatt értem fel. Egy régebbi véleményhez: összekötötték a Matterhorni részt a Gornergráttal gyors kabinossal!
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2007.09.04. 11:34
Az a baj, hogy ez nem eszköz! A magyar vendégek vásárló ereje, Ausztria idegenforgalmának bevételeit tekintve kerekítési hiba. Észre vennék, de nem éreznék, csupán statisztikai kimutatás lenne: 2007/2008 kevesebb magyar turista, biztosan az államháztartás csődje miatt. Röviden ennyi!
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2007.09.04. 10:12
Sziasztok!

Sokat járok Ausztriában, sajátos véleményem van a legjobb sípályákról(csak az elsőket emelem ki, indoklással), amik a következők:

Októberben - Novemberben Nr.1.: Sölden - van hó, világkupa megnyitó, bulik, gyönyörű hely.

Decemberben elején hosszú hétvége Nr.1.: Hochkar - közel van, hóbiztos, nyugodt, családias

Január - Február - Március Nr.1-ek: Zell am See, Ski Circus, Kitzbühel, Schladming, Ski Amade - mondjuk ez elég nagy terület :) - aránylag közel vannak, profi pályarendezés és szolgáltatások, cirkusz maximusz!!!

Április Nr.1.: Hintertux- hóbiztos, látni kell!

Május - Június.: Kaprun - Napfürdő, garantált hó, hatalmas bulik, levezetésnek: bicikli, via-ferrata, rafting.





elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.