Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

TNTSÁRVÁR által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (25)Időben csökkenő Időben csökkenő
TNTSÁRVÁR
25 élménybeszámolót írt
25
15 éve tag
2013.01.25. 18:43
Tudom,hogy már szinte reménytelen!Szállást keresnénk Kaprunban 2x4 fő számára,feruár 7-10 hétvégén,***-os szállodába,félpanzióval!
Ha bárki tud segíteni,nagyon megköszönném!
TNTSÁRVÁR
25 élménybeszámolót írt
25
15 éve tag
2013.01.14. 09:02
Tegnap síeltünk Stuhlek-on,gyerekekkel.Kicsit tartottunk a tömegtől,vasárnap lévén,de kellemeset csalódtunk!Fél tízkor nulla sorban állás,később sem volt sehol pár percnél több.
A nép délután megszaporodott,de nem volt zavaró.
A pályák jó minőségűek,13 óra után tőbb bucka,a lenti szakaszon jégfoltok,de nem vészes.Késő délután elkezdett esni a hó,valószínű ott is azóta esik.1 napos sielésre tökéletes a terep,kellemes csalódás!!!
TNTSÁRVÁR
25 élménybeszámolót írt
25
15 éve tag
2012.03.05. 08:01
Vasárnap voltunk,gyerekekkel.Délelőtt pár perces sorbanállás,a hó kemény,de jó minőségű.Délután a meleg megtette hatását,amerre jártunk bucka -bucka hátán!Akinek ez jön be annak tudom ajánlani a pályát,aki normális hóra vágyik szerintem keressen magasabban fekvő területet.Hét közben talán kevesebben csúsznak és nem túrják szét a zaccos havat.Akárhogy nézzük szerintem határeset a pálya.
TNTSÁRVÁR
25 élménybeszámolót írt
25
15 éve tag
2011.02.17. 10:11
Most vasárnap voltunk Hauerecken,családi akció volt,40 Euro volt 2 felnőtt és 2 gyerek napijegy.Mindenkinek ajánlani tudom a helyet,főleg kisgyerekekkel.4 üléses felvonóval folyamatosan mentünk,szinte alig volt ember.A pálya pár helyen jeges volt,az előző napok olvadása miatt,de nem volt vészes.Drágább
mint a többi jogllandi pálya,de aki únja már St.Jacobot és a többi közeli pályát vagy nem akar hétvégi tömegnyomort(Mönichkirchen),annak érdemes megnézni.Kb 15-20 km-rel kell többet menni az előzőekhez képest.Ha egy 4 tagú család 4 órás jegyet vesz(11-től 15-ig),63 Euroból megúszható a nap,amit folyamatosan végig lenhet síelni.
TNTSÁRVÁR
25 élménybeszámolót írt
25
15 éve tag
2009.11.15. 10:16
Nem tudja esetleg valaki idén mikor lesz pontosan Eisenstadtban síbörze?
Előre is kösz a segítséget!
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.