Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

SíMan által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (425)Időben csökkenő Időben csökkenő
SíMan
427 élménybeszámolót írt
427
17 éve tag
Topik: Obertauern
2007.12.05. 20:02
Köszönöm mindenkinek a véleményét, ki fogom próbálni!
SíMan
427 élménybeszámolót írt
427
17 éve tag
Topik: Obertauern
2007.12.05. 11:14
De fontos vélemény, mert van mihez hasonlítani és objektív szempontokat veszel figyelenmbe. Még teljesen kezdő vagyok a fórumon, valahol olvastam, hogy hogyan lehet képeket feltenni, de nem találtam meg. Ha valaki, mint "apa a hülye gyerekének" (finoman: nem vagyok egy műszaki zseni) elmegyarázza megköszönném és képek formájában meghálálnám.
SíMan
427 élménybeszámolót írt
427
17 éve tag
Topik: Obertauern
2007.12.05. 07:43
Tibi! Én még nem síeltem Obertauernben, de a schladmingi síhintának nagy híve vagyok! Kétségtelenül magasabban felvő Obertauern, mint Schladming. Ismerősök szerint elég rövidek a pályák Obertauernben és az A.D.A.C. SkiAtlas szerint is (2005 van meg nekem) a leghosszabb pálya 2 km. Mindenképpen szeretném ezt is kipróbálni, ezért érdekel a véleményed! Köszi! Zoli
SíMan
427 élménybeszámolót írt
427
17 éve tag
2007.12.04. 07:08
Azt nem tudom, hogy lent lehet-e lécet bérelni, de a Kanzelbahn felső állomásánál lehet. Fel tudsz menni kocsival is Treffen felől egy fizetős úton (5 Euro volt tavaly)és fent is vannak parkolók. Hólánc szükséges!
SíMan
427 élménybeszámolót írt
427
17 éve tag
2007.12.02. 19:44
Sziasztok! Múlt évben a két ünnep között már voltunk itt síelni, az idén is megyünk családosan dec.27-jan.2. között. A szállásunk a Haus Enianban volt, lesz 1500 m-en, a Kanzelbahn felső állomása közelében. Olvastam a honlapjukon, hogy valahol van Skidepot, de nem tudom hol. Tudja esetleg valaki? Illetve milyen feltételekkel lehet igénybe venni? Lehet csak a síiskolások vehetik igénybe?
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.