Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Judy-T által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (93)Időben csökkenő Időben csökkenő
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2006.11.28. 15:28
Sziasztok! Aki volt már itt, megírná nekem, hogy a beülős felvonó mellett itt a többi tányéros vagy csákányos, esetleg mindkettő? Erre a területre készülünk a télen (+Martin és Snowland) és infót gyűjtök érdemes-e ide is ellátogatnunk.
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2006.11.28. 14:06
Köszi az infót. Azt hiszem a Panorama Tours katalógusa írt kabinost.
A weboldalt én is láttam, de itt sem és a holidayinfon sem tudom eldönteni, hogy egy felvonó tányéros vagy csákányos. Én a csákányosat jobban szeretem. Csak azt mutatja, hogy húzos, de hogy milyen, azt nem.
Te voltál már esetleg itt? Jó pálya?
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2006.11.28. 12:02
Köszönöm szépen az infókat! Úgy néz ki, ezt a területet hódítjuk meg télen :) Kinéztünk egy nagoyn szép faházat ott a pályánál.
Martinban esetleg voltatok? Azt is szeretnénk megnézni. Azt írják van egy kabinos és egy beülős felvonó is, de van, ahol csak az egyiket mutatják.
Jasenska dolinára is készültünk, de ott olyan rövidek a pályák. Inkább kihagyjuk. Van még valami jó terem a környéken?
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2006.11.27. 07:58
Sziasztok! Tudtok erről a pályáról valamit? Állítólag eladták, bezárták, semmi info nincs róla, se weblap, se jegyárak.
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2006.11.23. 11:25
Köszi, de azzal kezdtem én is, hogy ezt elolvastam. Viszont itt semmit nem tudni arról, hogy mennyire hóbiztos a pálya, ugyanis elég alacsonyan van. Előfordulhat az, hogy február közepén nincs hó és hiába megyünk ki, nézhetjük a semmit?
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2006.11.23. 07:59
Ne csak nézegessétek, írjatok is már valamit! :) Szeretnénk ide menni, jónak tűnik, de semmit nem tudok róla! Segítsetek plízzz!!! :)
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2006.11.23. 07:48
Nos mégis csak belevágunk, többre nem lesz pénzünk.:) A többit már Holleanyóra bízom :)))
Köszi szépen mégegyszer a sok segítséget, kellemes telet és síelést neked!
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2006.11.22. 15:23
Tudtok valamit erről a pályáról? Mennyire hóbizos és kezelt a pálya?
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2006.11.22. 15:18
Köszi, de építkezés és autóvásárlás után örülök, ha ide is eljutok. Mindamellett Jasnától nem kell jobb síterep, fölösleges Ausztirába menni. Ez nagyon sokan monták már olyanok, akik ott is voltak és évek óta síelnek.
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2006.11.22. 14:59
Jasna tényleg nagyon jó, rengeteg pálya, igaz rengeteg ember is. Én most egy kis nyugira vágyom. :) Csorba-tónál is mindig sokan vannak. De az a kedvencem! :)Te régóta síelsz már?
Mostmár teljesen összezavarodtam. A barátaim ilyen jó helyekhez vannak szokva, és ha most ez most béna lesz (pl. hóhiány), akkor engem kinyírnak.
De eddig hol síeltél Szlovákiában?
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2006.11.22. 08:26
Nagyon szépen köszönöm a választ :) Te voltál már esetleg az általam említett síterepeken? Azon közül ez lehet a legbénább? És szerinted előfurdulhat az, hogy február közepén nem lehet a Lysán síelni a hómennyiség miatt? Bennünket csak ezek a pályák érdekelnek. És hogy érted azt, hogy a 2 km-es egy erdei csapás és nem mennél le többet ott? Kezeletlen, szűk, vagy mi a baj vele? Azért vagyo kennyire kíváncsi, mert én szervezem most az utat és nem szeretnék a többiek előtt beégni. Tehát ha bármi eszedbe jut, nyugodtan írd meg. Köszi-köszi-köszi!!! Judit
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2006.11.21. 09:19
Sziasztok! Mi is ide készülünk ezen a télen, eddig Magas-Tátrában, Chopokon, Donovalyban voltunk. Mennyire hóbiztosak ezek a pályák? Engem főleg a 2 km hosszúságú érdekel. Mi csak 3. éve síelünk, én még mindig félek néhol, remélem nem lesz túl vészes.:) Kérlek meséljetek el minden róla! Köszi! Ja és a Hotel Javorna-ba készülünk. Ott voltatok már?
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2005.01.20. 09:02
Szia Ich!

Mi egy elég nagy baráti társasággal Svit-en töltöttük a szilvesztert (4 napot). A szállás olcsó volt, szép tiszta, 2 szobához tartozott egy fürdőszoba. A szobák kétágyasak voltak. A kaja is nagyon finom volt, a szilveszteri buli fantasztikus. Volt ping-pong asztal és biliárd is. Az ajándék pedig 2 óra volt a jacuzziban és a szaunában. Mindezért a 4 napért félpanzióval 20 000 Ft-ot kellett fizetni. (Természetesen szilveszteren kívül olcsóbb lett volna.)
Svit tényleg nagyon szörnyű látvány, egy igazi gyárváros. De mi nagyon jól éreztük magunkat. Első nap a Svit melletti Lopusna Dolina-n síeltünk, az nem túl jó pálya. Utána Csorba-tóhoz mentünk, ami az egész társaságnak nagyon tetszett.
Ha gondolod nagyon szívesen megadom annak a magyar férfinak a számát, aki kint Szlovákiában tud olcsó szállást intézni.
Mi annyira jól éreztük magunkat, hogy februárban ismét megyünk 3 napra.
Remélem tudtam segíteni. Ha van kérdésed, nagyon szívesen válaszolok.
Judy
elsőelőző
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.