Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

TZoli által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (1114)Időben csökkenő Időben csökkenő
TZoli
1157 élménybeszámolót írt
1157
20 éve tag
2010.12.18. 19:59
Meglesz!
Gondolom a helyi (új?) hüttében fogjuk meginni. Kérdés, hogy mikor. Igy év vége felé annyira be vagyok fogva, hogy csak 27-28-án van szabadnapom, de tervezem, hogy ha jó lesz a pálya, akkor valamelyik nap megyek.
Előzmény: (Robin 98743)
TZoli
1157 élménybeszámolót írt
1157
20 éve tag
2010.12.18. 12:31
Köszönöm.

Köszönöm mindenkinek, aki ebben a párbeszédben hozzászólt, támogatott. És azt hiszem mondhatom mindazok nevében, akik hozzám hasonlóan "félrevezedőttek" (bocs, nem tudom másként fogalmazni), és azok nevében is, akik valszeg erről az egészről semmit nem is tudnak, csak megjelennek majd a pénztárnál, és most majd nem fognak csalódottan távozni.

Kedves Geri!
Most nem akarom az idődet rabolni, gondolom teljes erővel készültök a hétvégére, hogy ez pl részemről nem csak engem érint, hanem a családom, azok ismerőseit stb... tavaly szerintem csak mi legalább 100ezret hagytunk ott nálatok, több galériát is nyítottunk, öcsém még videot is feltett (meg ne nézzétek mert rövid meg nem is lett jó!), csak röviden annyit, hogy
a sípark természetesen nincs lesz....a!
Sőt! Nagyon szurkolunk nektek, hogy minél jobb legyen!

Amit előzőleg írtam, természetesen egy kicsit sarkítottam, nem gondoltam komolyan, csak szerettem volna, hogy érzékeled ennek az egésznek a súlyát.

Biztos, hogy sokat fogunk idén is felétek menni, de, ha már megígértem, azért majd Donovalyba is elmegyünk.
Ugye, megértesz?
TZoli
1157 élménybeszámolót írt
1157
20 éve tag
2010.12.18. 11:22
Nem...Nem...Tévedtek.
Egyáltalán nem vagyok csalódott.
Jó. Elősször arra gondoltam, hogy felvágom az ereimet. De aztán elvetettem, mint hirtelen felindulást meg semmi értelme sem lenne. Jobb jutott eszembe. A második ötletem az volt, hogy jó közel keleti szokás szerint magammal viszem legalább a fele síparkot. Jó mementó lenne ott az a kis híd középen a Sípark felírattal.
Aztán eszembe jutott, hogy hiszen a Botond-tól kapott a gyerek egy ingyen napijegyet a Kid Fun Parkjukba. Tudjátok, ott Donovalyba a Patty Ski. Csak úgy. Minden hececáré nélkül. Azért hogy vigye magával az apját meg az anyját. Úgyhogy
Kedves Botond!
Innen üzenem, hogy megyünk!

A Sípark meg le van sz....a!

Ugye, Kedves Geri, megértesz?
TZoli
1157 élménybeszámolót írt
1157
20 éve tag
2010.12.17. 22:40
A standnál hogy lehetet élni ezzel a lehetőséggel? Ezt most nem értem.
Egyértelműen le van írva a kedvezmények között, hogy a Hoshow belépő felmutatásával egy hétköznapi napon, ha viszek magammal valakit a Síparkba, akkor a második személy belépő jegye ingyenes.
Nem az van ráírva, hogy csak a kiállítás ideje alatt érvényes vagy hogy menjek a standhoz jegyet venni, egyébként voltam ott és beszélgettem is az ott lévőkkel és ők sem említettek ilyent.
Már alig várom, hogy egy hétköznapon ezt kihasználjam. Remélem nem csak reklám volt.
TZoli
1157 élménybeszámolót írt
1157
20 éve tag
2010.12.10. 20:03
Huuuuú!
Néztétek a tegnapi nyertest?
Ezt így kell csinálni! Már megint tanultam valamit.
Nem írt semmit, nem töltött fel semmit, semmihez nem szólt hozzá 2006 óta. Egyszerűen csak síelt (vagy 50 terepet értékelt).
TZoli
1157 élménybeszámolót írt
1157
20 éve tag
2010.12.09. 17:49
Már csak azért is, hogy a napi aktivitásom meglegyen.
T. Andrea!
Ha tényleg a 10 éves évfordulóra lett meghirdetve, akkor már bele lehetett volna csempészni valamit, ami erre emlékeztet. Pl jó régen regisztrált (azért ne 10 év, mert az nem sok van, szerintem), vagy legalább 10 aktivitása van vagy valami ilyesmi.
TZoli
1157 élménybeszámolót írt
1157
20 éve tag
2010.12.08. 11:35
Lehet, hogy azért mert 300 m-re nincs lakópark:) Szerintem erre gondolsz, ami legalább 400, de lehet, hogy 500 m-re van. Enyhe lejtőn felfelé. Azért nem mindegy.

http://www.ferien-hotel.at/

Ha a HOTEL logóra kattintasz, akkor feljön a kb 250 m-re lévő szálloda web-je, ha pedig a FERIEN-PARK logóra akkor feljön a bungalók (lakópark) webje.
Utána kiválasztod a megfelelő nyelvet, majd jönnek a menük.
Van helyismereted? A kép bal felső sarka felé menő főutat nézd. A bal sarokban, azok a pici házak sorban, ott van a ferinepark. A főut jobb oldalán a magas két épület, a Club-Hotel(HCH) havas háztetői látszanak, és takarásukban (mögöttük a főút szélén) van a Ferien Hotel. De lehet, hogy másnak vannak jobb képei is, meg ott a web.
Kreischberg-075b.jpg
TZoli
1157 élménybeszámolót írt
1157
20 éve tag
2010.12.08. 11:19
Ne legyél ennyire pesszimista. Lehet, hogy már túl sokan jelentkeztek nála...
TZoli
1157 élménybeszámolót írt
1157
20 éve tag
2010.12.05. 23:18
Köszi!
A Weben ezt találtam egyedül a shopwiki.com oldalon:
Volkl Unlimited 7.4 Alpine Ski
The Volkl AC 7.4 Unlimited is a softer narrower model of the AC 30. Designed for the aspiring intermediate skier the AC 7.4 is an all mountain carving machine.
Akkor a softer narrower model (lágyabb behatároltabb model) alatt is ezt kell érteni, gondolom.
TZoli
1157 élménybeszámolót írt
1157
20 éve tag
2010.12.05. 22:01
Az hogy SMU az mit jelent?
Már elnézést, hogy ismét beleszólok, de én is pont azt az intersportos Völk lécet nézegettem, de mint lentebb írtam, lehet, hogy érdekelne az az ST léc. De Ozsi még nem írt semmit.
TZoli
1157 élménybeszámolót írt
1157
20 éve tag
2010.12.05. 12:08
Először is az a Völk Unlimited AC 7.4 nem Hervis hanem Intersport. Másodszor imádom az olyan beszúrásokat, mikor valaki személyes tanácsot vagy tapasztalatot kér, és valaki nagyokos beollózza a gyártó web címét és kész. Abból semmit sem tudsz meg. Pláne itt meg se találod a márkát. Gondolom csak az Intersport részére gyártották. De találtam egy olyan leírást, hogy a 7.4 tulajdonképpen a 30-as egy lágyabb változata, ha ez segít.
Kedves OZSI! Lehet hogy engem a 30 ellenére is (de még lehet, hogy 28-at is adnék érte, ha nekem jó) érdekelne az az ST12! Privát levél megy.
Előzmény: (VM 96207)
TZoli
1157 élménybeszámolót írt
1157
20 éve tag
2010.11.30. 19:51
Andalo - Molveno. Erről a helyről azt kell tudni, hogy téli-nyári üdülőhely. Molveno a Molveno-tóval az olaszoknak felkapott nyári üdülőhely, rengeteg szórakozási lehetőséggel. Nekem nem sikerült nyárra foglalni, mert egyrészt nyáron nagyon drága, másrészt 1 évre előre minden foglalt. Bezzeg télen! Minden szürke, csendes, zárva, ráadásul még a tavat is jól leengedik. Kiábrándító. Viszont a holt szezoni árak jól jönnek a magamfajta keleti síelőknek. Igaz, hogy minden nap pár km-t kell autózni Andaló és Molveno között, de aki csak síelni szeretne a Paganellán, annak megéri.
Molveno1.jpg
Molveno2.jpg
TZoli
1157 élménybeszámolót írt
1157
20 éve tag
2010.11.13. 21:55
"Ha nem próbálod meg a lehetetlent, akkor elmulasztod a lehetségest is".
Nem tudom kitől származik.
Kérdés, hogy meddig feszegethetjük a határainkat, felismerjük-e a figyelmeztető jel(ek)t?
TZoli
1157 élménybeszámolót írt
1157
20 éve tag
Topik: Hó Show
2010.11.13. 21:46
Hát igen. Az a hölgy nem volt úgy eldugva, mint a bemutató a szlovák standnál. Addig csak érdekes volt, míg a síelés volt az alapoktól a fejlett technikáig. A síakrobatika viszont fantasztikus volt. Ha ugyanezt a sípályán látod, akkor csinál előtted egy vagy két kunsztot, aztán már tovább is robogott. Viszont ez ott helyben történt, mert nem a síelő haladt lefelé, hanem alatta a szőnyeg felfelé és így ezen az 5 m-en folyamatosan több bravúrt is be tudott mutatni. Volt keringő, hátrafordulás, de a csúcs a szaltó volt. Leszúrta keményen maga elé a botokat és átlendült fölötte. Kár, hogy nem tudtam levideózni.
Előzmény: (mitro 93378)
TZoli
1157 élménybeszámolót írt
1157
20 éve tag
Topik: Hó Show
2010.11.13. 20:01
Látta valaki a szlovák pavilonok mögött a mozgó szobaszőnyeges síbemutatót? Vagy csak pálinkáztatok?
Szerintem fantasztikus volt, ahogy a fickó síakrobatikázott egyhelyben!
Amúgy nem rossz a 7-es kép (élőben sem), viszont mintha tavaly legalább 2, tavalyelőtt meg 3 ilyen kifestett hölgyet láttam volna. Ez is a színvonal csökkenéssel összefügg? Vagy csak az emlékezetünk mindent megszépít?
Előzmény: (huligan 93300)
TZoli
1157 élménybeszámolót írt
1157
20 éve tag
2010.11.13. 19:46
Egyre kevesebbet, viszont egyre nagyobbat.
Az elmúlt szezonban minden egyes havas kiránduláson legalább egyet, tök mindegy, hogy egy naposon vagy egy hétvégén vagy egy teljes héten. Esni is megtanultam, bukó, térdvédő és csípő-farokcsont védő fentvan, úgyhogy viszont egyre kevésbé hagy nyomot rajtam.
TZoli
1157 élménybeszámolót írt
1157
20 éve tag
2010.10.26. 19:06
Egy tavalyi csalódás.
GreenZone, Camponában lévő üzletükben megtetszett egy HEAD síléc. Végül nem vettem meg, mert kiderült, hogy kötés nélkül értendő az ár, úgy meg azért sokaltam.
Később láttam ugyanazt a lécet itt is meghirdetve, ugyanazért az árért, kötéssel.
Írtam egy mailt, hogy érdekel a léc, és természetesen a képen látható kötéssel együtt. Jött a válasz postafordultával: sajnálják, a léc már elkelt, a hirdetést levettük.
Előzmény: (Lacanator 91466)
TZoli
1157 élménybeszámolót írt
1157
20 éve tag
2010.09.23. 22:22
Egy példa rá.
Volt egy jó képem. Egy havas-hegyes éles tájkép, tiszta égbolt meg minden ami ehhez kell. Azért, hogy látni lehessen, hogy valami köze van a sípályához is, úgy szerkesztettem, hogy a drótkötélpálya egy része benne legyen a kép sarkában. Ez még külön egy plusz volt, adott egy síelős hangulatot neki. Erre az egyik őrült kiértékelte 2.5-re, és valamelyik fórumon meg is indokolta, hogy nála, ahol belóg a képe egy drótkötél, az legfeljebb csak 2.5. Ez mit értett meg a képből?
Akkor már inkább törlöm.
Előzmény: (klaci 89992)
TZoli
1157 élménybeszámolót írt
1157
20 éve tag
2010.09.23. 22:12
Igen, erről van szó.
Feltöltöttem pár képet egy nem nagyon ismert Dél-Tiroli sípályához. Információként. Ha valakit esetleg mégis arra vett a jó sors. Jómagam is csak akkor, egyetlen egy napot voltam ott. Borus idő volt, nem lettek a legjobb képek, de a hangulatot adta. Erre elkezdték őket lehármasozni, tömegével. Először csak 1, aztán 5, aztán vagy 15 értékelés. Ki kérte? És mi a csudának? Köszönöm, ebből én nem kérek.
Előzmény: (Agent 89990)
TZoli
1157 élménybeszámolót írt
1157
20 éve tag
2010.09.21. 21:17
A képek törlésén már régen nem gondolkodok, hanem cselekedtem. Az előző képértékelős akciónál már töröltem az összes feltöltött képemet.
Az őrültek bandája az összes képemet elkezdte értékelni, azokat is amiket nem is szántam benevezni, ráadásul szerintem meg se nézték őket, csak az volt a lényeg, hogy minél több értékelése meglegyen a határidőig.
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.