Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

jozsifia által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (53)Időben csökkenő Időben csökkenő
jozsifia
53 élménybeszámolót írt
53
11 éve tag
2012.11.07. 22:07
Én mondom, hogy ez nem normális. Egyre szélsőségesebb, most fél évig semmi aztán áradás, hihetetlen.
jozsifia
53 élménybeszámolót írt
53
11 éve tag
2012.11.07. 22:05
Ha megmegy nekem is én is ott leszek és szétsízzük.
jozsifia
53 élménybeszámolót írt
53
11 éve tag
2012.11.07. 22:03
Hát igen nem a leghosszabb gleccser. Sajnos lehet, hogy unokáink már nem tudnak gleccseren síelni, ha az olvadás ilyen mértékű marad. Tavaly és idén is voltam a Pasterze gleccsernél. A látvány megdöbbentő volt mert többmint 100 méterrel volt rövidebb az idén.
Előzmény: (Stani 141303)
jozsifia
53 élménybeszámolót írt
53
11 éve tag
2012.11.07. 21:57
Egyetértek. Én még a fényképek láttán is meredeknek látom, biztos alakul még de van is mit finomítani úgy tűnik. Félek, hogy ha esik, akkor már nem lehet felmenni a hegyre a sár miatt, a november pedig az esőről híres. Bízzunk az időjárás kegyességében.
jozsifia
53 élménybeszámolót írt
53
11 éve tag
2012.10.29. 11:41
Nem tudom mikor nyit, de az Alpokban esett rendese, úgyhogy érdemes lenne lécre vagy boardra pattanni a hosszúhétvégén a sógoroknál vagy kicsit délebb. Szerintem nézd meg a weboldalakat!
jozsifia
53 élménybeszámolót írt
53
11 éve tag
2012.10.29. 06:47
Nálunk 5-6 centi esett, és még mindig szemerkél, de el fog olvadni ahogy nézem.
jozsifia
53 élménybeszámolót írt
53
11 éve tag
2012.10.28. 14:36
Voltam a tavaknál is. Nem olyan vészes a helyzet. Valami csoda folytán, lehet, hogy a vízzárórétegek nem zárnak elég jól:) van víz. Ráadásul egyre többet esik kiadós mennyiség a feljebb levő falvakban is. Az pedig a Malom-patak vízgyűjtője.
Átázik a föld rendesen és egyszercsak elindul.

De ha nemis lesz annyi víz, az egyes és az új pályák szerintem akkor sem maradnak barnán.
jozsifia
53 élménybeszámolót írt
53
11 éve tag
2012.10.27. 17:37
Ettől a Funpark témától behalok. Nem aprózzák el.
Síelni is lehet azért majd mellette? Ekkora földbuckák mellet marad-e hely?
jozsifia
53 élménybeszámolót írt
53
11 éve tag
2012.10.26. 22:12
Ne adj nekik ötleteket pocaizé! a végén megcsinálják.
Ha esetleg kellene fuvar, akkor szóljatok néhány hűtőkocsit szervezek.
jozsifia
53 élménybeszámolót írt
53
11 éve tag
2012.10.16. 09:36
Most komolyan egymás torkának kell ugrani egy ilyen hülyeségen? Lehet, hogy ezek a szabályok az első nap után megváltoznak, amikor látszik, hogy valamelyik nem jó.
Egyébként persze lehet hogy volt hóágyú Eplény előtt is itthon, de azért nézzük meg milyen és mekkora berendezésparkról van szó. A facebookon is kint van egy ágyú milyen teljesítménnyel bír. Úgy birom, ha valaki csak a rossz oldalát nézi valaminek. Eddig mindig zavart minket, hogy köztünk akarnak szánkózni, a szánkósokat pedig hogy elhajtják őket. A Síarénának sem lehetett kellemes csalódást okozni a szánkósoknak. Idén rájuk is gondoltak.
jozsifia
53 élménybeszámolót írt
53
11 éve tag
2012.10.15. 12:43
Szerintem nekem se menne könnyebben szabályokat kialakítani úgy, hogy még nincs honnan másolni, de ha neked igen, akkor tudsz valami bizonyára!
jozsifia
53 élménybeszámolót írt
53
11 éve tag
2012.10.15. 11:38
Ha a szánkópályát és szabályait nézzük, nehéz lehet egy ilyet megépíteni és kitalálni. Nem szabad elfelejteni, hogy ez lesz az első és egyetlen Magyarországon! Úttörő a Síaréna bárhonnan is nézzük. Eddig mindenki szánkózni akart, emlékszem muszáj volt elküldeni őket a balesetek elkerülése végett. Felfogták mire van igény, megcsinálták. Értékeljük már emberek!
jozsifia
53 élménybeszámolót írt
53
11 éve tag
2012.10.14. 18:22
Üdv mindenkinek!

Szerintem aggodalomra semmi ok. Emlékezzünk vissza mit vittek véghez a Sólyom építésénél. Augusztusban a fák még lábon voltak semmi nyom. Novemberben helikopter rakta be az oszlopokat, a kötelet is ráfonták hamar.
Tudják a fiúk mit csinálnak. Decemberre eddig mindíg készen voltak.
Szerintem örüljünk egyáltalán, hogy a jelen gazdasági körülményei között fejlődés van valahol!
Ezt tartsuk szem előtt, és örüljünk hogy valami haladás van barátaim!
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.