Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Biztos, hogy mindenbe bele kell szólni? topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
Soma
675 élménybeszámolót írt
675
18 éve tag
2010.12.27. 15:43
Ilyen velem is volt, ha visszamész a topik elejére, láthatod amit írtam Replacinak
Előzmény: (Bélapó 100207)
Bélapó
1434 élménybeszámolót írt
1434
18 éve tag
2010.12.27. 15:31
Beleszólok! Elmondom a véleményemet a helyzettől függően viccesen vagy komolyan. Néha látom az arcukon ... mi a f.. akar ez a vén jampli. Oktatni sose kezdek. 5 perc alatt nem lehet, s nem is azért mentem ki. Persze van, mikor kérdeznek! Akkor adok tanácsot. Sőt már arra is volt precedens, hogy valakit lekísértem a hegyről. (Rávéve arra, hogy ne csatoljon le, hanem, ha szenvedve is, de bordon érjen a völgybe.
Előzmény: (Soma 100026)
Soma
675 élménybeszámolót írt
675
18 éve tag
2010.12.26. 17:27
És olyankor, amikor elindul a kisördög, akkor mit szoktál csinálni? Kéretlenül beszólsz, hogy micsoda butaságot (sicc) csinál az illető, vagy esetleg megkérdezed, hogy adhatsz-e esetleg néhány hasznos tanácsot.
Előzmény: (Bélapó 99987)
Bélapó
1434 élménybeszámolót írt
1434
18 éve tag
2010.12.26. 16:43
Mindenkivel egyetértek de! Itt a fórumban azok szolnak hozzá, akik tudnak sielni vagy bordozni, és a tapasztalatukból adódóan tisztában vannak az oktatás jelentőségével. A tapasztalatom az, hogy az egy-egy napra kiruccanó illetve évi egy hetet havon töltő családok (ahol a szülők örökre kezdők maradnak)nem fogják fel az oktatás jelentőségét!!! (még a baráti oktatásét sem) De még sokszor arra sem veszik a fáradságot, hogy normális felszerelést béreljenek a gyereknek. Hányszor látni, hogy nem a méretének megfelelő felszerelésben kalimpál a gyerek? Ilyenkor szokott elindulni a kisördög bennem.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.