Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Mekkora HOKE-val síeljünk? topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
ozsi
2143 élménybeszámolót írt
2143
14 éve tag
2011.01.09. 14:33
OFF:
A magam részéről nem szeretem, ha a pozíciómból született tekintély alapján fogadják el, amit mondok. A tekintélyem szülessen a szaktudásomból, vagy nagy legyen egyáltalán...

De: (bár ez a sportpolitikai kérdés), tény, hogy Magyarországon tényleg az SMSZ a katedra. Ennek vannak jogi típusú okai is, de főleg az, hogy - sajnos - ezen kívül egyetlen olyan műhely jellegű közeg sincs, ahol meglehetősen nagyszámú szakember egymás véleményéből és tudásából (meg más nemzetközi forrásokból) tanulva és vitatkozva alakítja a közös tudást, ötleteik és tudásuk rendszeres lektoráláson menjen át.
Előzmény: (AAron 102925)
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
2011.01.09. 14:11
Az én vélményemet nem alakítja a "katedra tekintélye" :) !!
Egyáltalán ki a katedra? Az SMSZ?

Laci ne haragudj, de nem értem, amit írsz, ahogyan azt írod az egy kicsit lenéző, kicsit kioktató, ezek nem egy bölcs oktató szavai.
Vannak itt többen is akik hosszú évek óta síoktatók, de nem írják folyton, hogy......

„írják, hogy törekednek rá, de nehéznek találják a kivitelezést”
én ilyet nem olvastam.


Azt sem értem - hogy amellett, hogy a csizma mit keres az asztalon – a hokés topikban mit szeretnél a „fontosabb dolog létezik a sebesség növelését segítő 0 közeli hoké – nál.” kérdéssel, a hokéról folyik a beszélgetés.

Az idézeted meg kinek szól ?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.