Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Pra Loup - Val'd Allos topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
turbogabor
68 élménybeszámolót írt
68
15 éve tag
2011.01.10. 10:00
Szia vizi!

Mi nem csak azért megyünk Nizza felé, mert így kevesebbet kell szerpentinezni, hanem mi már szombat reggelre ki akarunk érni Monacoba egy kis városnézésre:) Innen már csak 160 km Val d' Allos. Egyébként mi is itt olvastuk, hogy erre célszerűbb menni.
http://www.valdallos.com/weather-slopes.html
Én ezen a linken (pálya honlapja) szoktam nézegetni, hogy mi van nyitva, és persze a webkamerákat. A piros "SOURCES DU VERDON" nevű pályán tudsz szerintem visszajönni Pra Loupból és persze ehhez kell még a kettő közti "TS POURET" beülős lift is. Amint látod mindegyik le van zárva sajna. Persze jövő hétig még változhat a dolog, csak én már egy hónapja figyelgetem, és még idén nem volt nyitva egyszer sem az átjáró:( Ti is 15-től lesztek itt?
Előzmény: (vizi 102942)
vizi
3 élménybeszámolót írt
3
14 éve tag
2011.01.09. 15:05
Sziasztok!Jövő hétvégén megyünk síelni Val d'Allosra.Érdekelne, hogy azért kell Niza felől érkezni mert a hágó zárva van?Mi Torino felől néztük ki az utat, de gondolom akkor ez nem jó.Valaki még írta, hogy a Val d'allos és Pra Loup között az út le van zárva, azt hol lehet megnézni?
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.