Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Galsterbergalm - Ski Amade topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
Lacanator
277 élménybeszámolót írt
277
18 éve tag
2011.01.13. 20:38
A havazás minden pályára ráférne.Sajnos a felmelegedés és az éjszakai lehűlés nem tesz jót a pályáknak.Vannak jeges buckás részek.Engem legjobban a tömeg zavart,ezért is látogattunk meg kisebb pályákat.
Előzmény: (SzaszaM 103778)
Stani
5439 élménybeszámolót írt
5439
Admin
2011.01.13. 20:37
Csak egyet mondok: it's raining man ...
Előzmény: (SzaszaM 103778)
SzaszaM
31 élménybeszámolót írt
31
15 éve tag
2011.01.13. 20:23
Szia, mennyire voltak "oda" a pályák Schladmingban ?
Eddíg csak webkamerán láttam én is ezt a gall parkot egyszer tényleg meg kell nézni.

Üdv
Előzmény: (Lacanator 103765)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Lacanator
277 élménybeszámolót írt
277
18 éve tag
2011.01.13. 19:38
6 napos schladmingi túránk utolsó előtti napján hirtelen ötlettől vezérelve meglátogattuk az óriás pályák mellett szerényen meghúzódó Galsterbergalmot. Megjegyzem, ha előző nap nem lett volna a Reiteralm egy merő korcsolyapálya, lehet, el sem jutunk ide. Pedig kár lett volna kihagyni. Egy komplett mesevilágba csöppen a csekély számú látogató. Asterix a gall és társai a reklámfigurák, gondolom ez a név hasonlít a Galsterbergre leginkább. Óriás jégszobor, a gyerekpálya olyan mint egy játszótér, saját vadmalacok teszik érdekessé a gyerekek számára. És a pályák is meglepően jók, a hóminőség messze felülmúlta a szomszédos puccos pályákon találhatót. Klassz új felvonók , kabinos , ülős és nagyon kevesen vannak.
Ha valaki arra jár, próbálja ki, nyugodt szívvel ajánlom, és nem csak gyerekeseknek.
Schladming-152.jpg
Schladming-117.jpg
Schladming-134.jpg
Schladming-158.jpg
Schladming-143.jpg
Schladming-154.jpg
Schladming-157.jpg
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.