Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a WIFI nélkül nincs síelés? topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
Hogwash
841 élménybeszámolót írt
841
17 éve tag
2011.01.19. 13:14
Régebben a TV-vel, újabban a mobillal kapcsolatban lehetett ugyanezt elmondani. Nagyon könnyen kialakul a függőség. Minél több időt töltünk a sípályán, annál kevesebb idő jut a billentyűzet püfölésére! Ez különösen vonatkozik a fiatalokra - tartsuk őket mozgásban.
Előzmény: (Soma 104627)
Xero
882 élménybeszámolót írt
882
15 éve tag
2011.01.19. 10:30
Én is informatikus lennék vagy mi a szösz, de az előbb felsorolt lehetőségeken kívül még egyszer sem éreztem hiányát a hálónak.
Jó társaság kell és jó pár söröcske, máris elmúlik a délutáni/esti "hiány"! ;)
Előzmény: (Soma 104627)
nagyapa
202 élménybeszámolót írt
202
17 éve tag
2011.01.19. 10:16
Lehet hogy a koromnál fogva gondolom,
de egyeseknek ez olyan mint a kábszer.
Mi az ami olyan fontos ,hogy azonnal
kell a net. Legtöbb esetben csak annyi,
része legyek valaminek ami trendi.
Számomra telefon munka eszköz, nekik
szórakozás.A számítógépnél még nagyobb
a szakadék a korosztályok közőtt.
Előzmény: (Soma 104627)
Soma
675 élménybeszámolót írt
675
18 éve tag
2011.01.19. 09:45
Természetesen azt teljes mértékben elfogadom, amikor valakinek indokolhatóan szüksége van a net elérésre, pl. egyetemi vizsgajelentkezés, halaszthatatlan munka, versennyel, pályainfóval kapcsolatos teendők, én inkább arra gondolok, amikor tényleg csak hobby alkalmazás (facebook, iwiw, stb, tudjátok mikre gonolok) miatt "kell" a wifi.
Előzmény: (Xero 104621)
Xero
882 élménybeszámolót írt
882
15 éve tag
2011.01.19. 09:28
Én a saját társaságom indokait tudom:
A társaság 90%-a egyetemen tanul/tanult, és a szokásos közös síelésünket mindíg a regisztrációs hét idejére szervezzük.
Ez magával hozza azt, hogy a hét valamelyik napján kénytelen az ember net közelbe kerülni, hogy felvegye a tárgyait, ha nem készült fel és kért meg valakit itthon eme művelet elvégzésére.
Volt már olyan is, hogy pont ezen a héten kellett leadnia valakinek az erasmus ösztöndíjhoz a papírokat, így ott szintén meg volt lőve.
Más esetben én sem érzem szükségét, pedig itthon a nap 24 órájában valamilyen formában van internet elérésem.

szerk: Mondjuk idén lehet, hogy benevezek egy feltöltő kártyás megoldásba, mert pár hónapja találtam az úti célnak választott síterepnek egy saját alkalmazását iOS rendszerre (Les deux Alpes) ahol azért nap közben is sok értékes információt kaphat az ember. (lezárt pályák, felvonók, lavina, időjárás)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.