Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Utazás visszamondás topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
SíMan
426 élménybeszámolót írt
426
17 éve tag
2011.01.25. 07:46
Még nem jártam így, de most nekünk is vissza kellett mondani az erre a hétre szóló ausztriai szállásunkat. St. Johann in Tirolba egy apartmant foglaltam 4 fő részére. Múlt hét hétfőn írtam meg nekik, hogy betegség miatt nem tudunk most menni. Miután szeretnénk oda menni, ezért egyelőre áttettük az időpontot március 12-19-re, de az sem biztos, hogy össze fog jönni. A szállásadó nagyon korreken kezeli a helyzetet egyelőre. Ha nem fogunk tudni menni a 100 eurót valószínűleg mi is bukjuk, de ahogy te is írtad, ez benne van a pakliban.
Előzmény: (szabop27 105008)
szabop27
14 élménybeszámolót írt
14
18 éve tag
2011.01.21. 16:32
Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat, írom a fejleményeket:

email-ezés során történt még ősszel a foglalás, nem írtunk alá semmilyen szerződést. A részvételi szándék megerősítése végett kérnek ilyenkor 100€ foglalót, amit kérdés nélkül utalunk. Így tesszük ezt már hosszú évek óta. Soha nem volt probléma. Nem hotelról van szó, hanem apartmanról. Megnéztem a honlapjukat, nincs semmilyen apró betűs rész, de még a nagy betűs részben sincs ilyen szabályra vonatkozó utalás.

Megírtam nekik levélben a visszamondás után, hogy a 100€ foglaló elvesztését értelem szerűen tudomásul vesszük, de nem áll módunkban a fennmaradó részt kifizetni.

Ez történt 5 napja, azóta nem hallottunk felőlük. Ezt úgy veszem, hogy nekünk van igazunk :)

üdv,
szabop27
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.