Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Sícucc vásárlás: mit és hol érdemes? topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2011.01.27. 08:54
Én is így gondolom, hogy egyedi eset az enyém, de sajnos így jártam. Ezek a tények. Van elég síbolt Budapesten, akikkel 100%-osan meg vagyok elégedve minden területen. Nem szereztek új vevőt velem. Nem is baj, csak a csalódott barátnőmet sajnálom, aki teljesen beleélte magát, hogy végre megtalálta az "álom sisakot"...:(

Egyébként, ha az eladó kitalált volna valamit (elég, ha egy kicsit valóság szagú), hogy miért nem tud engedni az árból, talán még meg is veszem...
Előzmény: (klaci 106144)
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2011.01.27. 08:42
Én már többször vásároltam náluk simán és becserélősen is. Készségesek, udvariasak voltak, a régi cucccokat is korrekten árazták. Én elégedett voltam/vagyok velük, másoknak is ajánlom őket.
Szerintem peched volt...
Előzmény: (huligan 106047)
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2011.01.26. 22:43
Ezennel a Rokonsport webshopját és üzletüket fekete listára teszem!

Nincs készleten, ami állítólag van! Az ember keres, fárad, utazik, majd közlik mosolyogva, hogy ez van...

Amikor alkudni szerettem volna egy a helyettesítő jóval drágább termékre, gúnyosan reagáltak...

Biztosan fáradtak voltak már... Hisz sok a munkájuk és a kellemetlen vevő így télen...

Senkinek sem ajánlom!!!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.