Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Murau - Frauenalpe topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
Szab
2070 élménybeszámolót írt
2070
18 éve tag
2011.01.28. 10:46
Amikor kérdeztél a Kreischberg-Murau oldalon válaszoltam, most bemásolom ide:

Keresd Csumpit a Mayer síiskolában, vagy Pálos Szabolcsot. Biztosan segítenek. A síiskola a kabinos tetején van, piros egyenruhában vannak a srácok. De, ha a kék egyenruha tetszik Ács Tomit is keresheted....

http://www.schischule-kreischberg.at/Ungarischeseite.htm

Ács Tomi: +43 6642741129

Csumpi: http://www.facebook.com/search.php?q=csumpi&init=quick&tas=search_preload#!/profile.php?id=100000759159141
Előzmény: (morzsa82 106462)
morzsa82
96 élménybeszámolót írt
96
13 éve tag
2011.01.28. 10:10
Szia!

köszi a tanácsot. Tudnál oktatóhoz adni nevet vagy elérhetőséget? vagy esetleg egy honlap címet?
Kreischbergen is olyan jó és széles lankás kék pályák vannak mint ezen a terepen? Akkor nyugod szívvel mehetünk a tetőn lévő kék pályákra a totálkezdőkkel is? csak mert szeretnénk a kezdőknek is jó élményt szerezni és én sajnos nem ismerem az osztrák pályákat eddig csak két helyen voltam.
köszi mégegyzser
Előzmény: (Szab 106444)
Szab
2070 élménybeszámolót írt
2070
18 éve tag
2011.01.28. 09:11
Maga a pálya jó, széles lankás. A gond a csákányos liftel van, azzal fel kell menni. Kreischbergen annyival jobb a helyzet, hogy a lankás kezdő pályák fent vannak a kabin tetején és a nap végén le is lehet jönni vele. De, ahogy mindenkinek javaslom, menjetek oktatóhoz, van kint legalább 10 hivatásos magyar srác, profik.
Előzmény: (morzsa82 106440)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
morzsa82
96 élménybeszámolót írt
96
13 éve tag
2011.01.28. 09:02
Sziasztok!
Sos infó. Mennyire jó ez a pálya mármint a kékpálya totál kezdőknek? Én síeltem Mönichkirchenben és Sthuleckban. A sthuleck-i kék pélya számomra nehéz volt viszont a Mönickircheni tökéletes. Jönne velünk két totál kezdő is akik még soha nem síeltek. Javasoljátom ezt a helyet? Ha nem Mönickirchenhez hasonló kékpályás helyet tudnátok mondani?
köszi
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.