Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Melyik lécet válasszam? topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
marquer
13 élménybeszámolót írt
13
13 éve tag
2011.02.02. 14:09
Szia, köszönöm az ajánlatot! Tényleg jó léc, de sajnos most csak újonnan szeretnék vásárolni, és valszeg nem head-et hanem fisch viron 6.6-ot...
Előzmény: (vanczi 107667)
vanczi
1039 élménybeszámolót írt
1039
14 éve tag
2011.02.02. 12:52
szia, én eladnám a 2 éves head supershape speed lecemet, szerintem haladó síelőknek ideális, nem kell megijedni attól hogy ez kemény meg nehezen irányítható, mert a fesőkategóriás sík közt van. tényleg nem egy bombázó hanem középkategória keménységben. pontosan azt csinálja amit szeretne az ember, famag sandwich technológia liquidmetal intelligenc, szóval minden ami kell. 170-es hosszban van 14.6-os rádiusz ami rövid és közepes ívekhez ideális !
és garantáltan nem fog 80-90ezerbe kerülni, sőt ! állapota igen jó, tetején 1 karc sincs pl.

szerintem jól járnál...
Előzmény: (marquer 107652)
marquer
13 élménybeszámolót írt
13
13 éve tag
2011.02.02. 11:08
Hali, eléggé elrontottam a dolgot! Az egésznek a fránya marketing terminusok és a lécvásárlással kapcsolatos izgatottságom az oka. Bár 50x átolvastam minden leírást, afelett a tény felett átsiklottam mindannyiszor, hogy "Air Power" a mag és nem "Air Carbon". A repülőgép építéshez használt anyag, az Air Carbon, rádadásul fával keverve, na ez a technika volt vonzó számomra, és ezért bíztam én ennyire ebben a lécben. (Mint mostmár tudom, az CSAK a Viron 6.6 (2011)-ben van, majd' 2x annyiért.) De a gagyi-szagú "Air Power" megoldás, ami sima habléc, na mindent akartam csak ezt nem. Így megpróbálom visszacserélni/visszacsinálni a dolgot...

Azért számomra meglepő, hogy egy hazai boltokban akciósan 80-90e körül árult síléc egy sima habléc. :(
marquer
13 élménybeszámolót írt
13
13 éve tag
2011.02.01. 22:09
Kedves Urak!

Köszi mindenkinek a választ. Sajnos nem hagytam sok időt a döntésre, de a piaci helyzet, meg a vásárlással kapcsolatos izgatottság bizony nagy úr, úgyhogy megvettem a Fischer Viron 2.2 2011 lécet, 165cm méretben.

Leírások alapján sportos léc, közepes sebességtartományra, viszont a kezelhetősége kimagasló. Meglátjuk, hogy jó kompromisszumot kötöttem-e a sebesség és a kényelem között. Majd óvatosan fogom nekiereszteni és meglátjuk mit bír... Én vagyok a legkiváncsibb. Ha túlságosan alullőttem akkor mérges leszek, de őszintén szólva minden okos cikkben azt olvastam, hogy jellemzően túlértékeljük a tudásunkat és ne tegyük. Hát én nem tettem... ("Szerénység evtársak, szerénység" :)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.