Menü ≡
Üzenet írásához regisztrálnod kell, vagy be kell jelentkezned.
laponként: összesen 3, rendezés:
Előzmény és válaszok a Életveszélyes szituációk a pályán. Hogyan lehetne ezen segíteni? topikból
Üzenet szövege
Feladó:  nyugibaFérfiKezdő síelő
Dátum: 2011.02.02. 20:07
(Üzenetazonosító: 107751)
nyugiba Hozzászólások: 348
Regisztrált: 2007.01.18.
10 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Az a helyzet, hogy a gyorsan és jól síelők sem mindig angyalok, hogy finoman fogalmazzak. Nekem pl. egy olyan fiatalember miatt húzódott meg a múlt héten a vádlim, aki egy piros pályán, szűk szakaszon elég jó sebesség mellett megelőzött, majd a szinte azonnal következő letörésnél satuféket nyomott és jól behavazta a ruhámat és a szemüvegemet. Pár másodpercig, pont mikor a letörés mögé kerültem, semmit sem láttam. Próbáltam fékezni, de végülis nem sikerült megtartani az egyensúlyomat és egy méreteset estem.
A javára írom, hogy legalább a botomat utánam hozta. Persze a "bocsánat" kifejezés nem hagyta el az ajkát. Pedig ebből nekem és neki is komoly baja is lehetett volna.
Előzmény: (WéberF 107728)
Feladó:  WéberFFérfiHaladó síelő
Dátum: 2011.02.02. 18:23
(Üzenetazonosító: 107728)
WéberF Hozzászólások: 1758
Regisztrált: 2006.10.13.
48 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

És így ....!

klaci1959 írta:

"1.) mosolyogva kikerülni őket
2.) kikerülni őket
3.) halk káromkodások közepette kikerülni őket
4.) behavazni és kikerülni őket
5.) hangos "Pozor b.m.!" (anekdotából plagizálva) kiáltással behavazni és kikerülni őket, majd még hosszan hangosan káromkodni és figyelni, hogy üldözőbe vesznek-e...

:-)"

Ennél jobbat? Alighanem Neki van igaza!
WFeri
Előzmény: (klaci 107686)
Feladó:  klaciFérfiHaladó síelő
Dátum: 2011.02.02. 15:17
(Üzenetazonosító: 107686)
klaci Hozzászólások: 2873
Regisztrált: 2007.07.19.
35 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Lehet szerencsém volt, de eddig mindig találtam helyet, ahol elfértem. Megjegyzem, a pálya szélén gyakorta jobb a hó, mint középen, így én ezúton is köszönöm az érintettek figyelmességét...
:-)
h i r d e t é s

laponként: összesen 3, rendezés:
h i r d e t é s
h i r d e t é s
h i r d e t é s
INGYENES TANÁCSADÁS »
FELIRATKOZÁS HÍRLEVÉLRE »