Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Életveszélyes szituációk a pályán. Hogyan lehetne ezen segíteni? topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
nyugiba
399 élménybeszámolót írt
399
17 éve tag
2011.02.02. 20:07
Az a helyzet, hogy a gyorsan és jól síelők sem mindig angyalok, hogy finoman fogalmazzak. Nekem pl. egy olyan fiatalember miatt húzódott meg a múlt héten a vádlim, aki egy piros pályán, szűk szakaszon elég jó sebesség mellett megelőzött, majd a szinte azonnal következő letörésnél satuféket nyomott és jól behavazta a ruhámat és a szemüvegemet. Pár másodpercig, pont mikor a letörés mögé kerültem, semmit sem láttam. Próbáltam fékezni, de végülis nem sikerült megtartani az egyensúlyomat és egy méreteset estem.
A javára írom, hogy legalább a botomat utánam hozta. Persze a "bocsánat" kifejezés nem hagyta el az ajkát. Pedig ebből nekem és neki is komoly baja is lehetett volna.
Előzmény: (WéberF 107728)
WéberF
2039 élménybeszámolót írt
2039
17 éve tag
2011.02.02. 18:23
És így ....!

klaci1959 írta:

"1.) mosolyogva kikerülni őket
2.) kikerülni őket
3.) halk káromkodások közepette kikerülni őket
4.) behavazni és kikerülni őket
5.) hangos "Pozor b.m.!" (anekdotából plagizálva) kiáltással behavazni és kikerülni őket, majd még hosszan hangosan káromkodni és figyelni, hogy üldözőbe vesznek-e...

:-)"

Ennél jobbat? Alighanem Neki van igaza!
WFeri
Előzmény: (klaci 107686)
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2011.02.02. 15:17
Lehet szerencsém volt, de eddig mindig találtam helyet, ahol elfértem. Megjegyzem, a pálya szélén gyakorta jobb a hó, mint középen, így én ezúton is köszönöm az érintettek figyelmességét...
:-)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.