Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Maribor Pohorje topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
leilus
22 élménybeszámolót írt
22
14 éve tag
2011.02.07. 10:51
Szia!

én ajánlom, hogy nézd meg ezen az oldalon a csomagajánlatokat. A belvárosban van két szálloda (Orel, Piramida), mindkettő korrekt szerintem, és jó akcióik szoktak lenni (félpanzió síbérlettel, amiben van 1 éjszakai sízés is!).
http://www.termemb.si/en/

A reggeli tumultust szerintem úgy tudjátok elkerülni, hogy az 5a pálya alatti parkolóban álltok meg, és a francia felvonóval mentek fel a hegyre, nem a kabinossal.
Vagy felmentek a hegyre, és a bolfenk tetejénél, vagy az areh-en parkoltok.
Előzmény: (Skyman 108457)
Skyman
158 élménybeszámolót írt
158
13 éve tag
2011.02.07. 10:13
Köszönöm szépen mindenkinek a hozzászólást és a részletes véleményeket! Sokat segített, hogy írtatok!

Bízzunk benne, ha természetes hó nem is, de hideg azért lesz még és hóágyúkkal jó minőségűre fújják a pályákat.

A szállás infóért külön köszönet! Itt a weboldalon csak méreg drága szállások vannak.

Donovaly előtt 5km-rel is lehet 10€/fő/éj-ért aludni, de erről semmi infó a weboldalakon, csak a 40-50€-nál kezdődő pályaszállásokat tüntetik fel. Jó, hogy itt a fórumon tudunk segítséget kapni elfogadható árú szállásokkal kapcsolatban is!

Köszönöm még egyszer! Ha vannak még vélemények, szívesen veszem őket!

Üdv.: Skyman
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.