Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Munkavédelmi kesztyű - a legolcsóbb megoldás topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
TZoli
1157 élménybeszámolót írt
1157
20 éve tag
2011.02.12. 19:12
Persze! Az Uvex. Az az alap, olyan természetes, hogy majd elfelejtettem.
Te hol dolgozol? Én a Chinoinban keverem a mérgeket.
Előzmény: (minerel 109691)
gaboca
3374 élménybeszámolót írt
3374
15 éve tag
2011.02.12. 19:07
Ne akarj olcsón bicós szemüveget venni, a cserélhető lencsések nem praktikusak, nem viszed magaddal úgysem a csere lencséket és terepen nem fogsz megállni a napfényes réten világosabb lencsét betenni mert jön a sűrű sötét erdő. Fotokromatikus-adaptalite vagy más marketing néven futó fényre (gyorsan) sötétedős lencse az nagyon tuti, nekem ilyen van és este sem kell levenni olyan jól alkalmazkodik.
Az ára persze nagyon fáj de ha sokat használja az ember akkor megéri és meg kell találni a jó beszerzési forrást.
specialized-chicane.jpg
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2011.02.12. 18:31
Mi kempert vagy szintén uvexet használunk. Az előbbi nekem bejött nagyon de lenyúlták sajna.
TZoli
1157 élménybeszámolót írt
1157
20 éve tag
2011.02.12. 18:21
Hát, nem lesz egyszerű.
Az alkalamazó cégem egy jól fizető cég, helybe hoznak mindent, az ügynökök sorba állnak, hogy kitől szerezzük be a legjobb, legbiztonságosabb cuccokat.
Most pl a szemüvegek a Sperian cuccai, egy link:
http://www.sperianprotection.hu/termekek/szem-es-arcvedelem/szemuvegek/egybe-latomezo/millennia-silver-clear-lens-1000009
Fogalmam sincs, hogy kiskereskedésben egyáltalán hol lehetne beszerezni vagy, hogy mennyiért árulják.
Az biztos, hogy amit itt látsz tanúsítványt valamelyik eszköznél, mint pl most a kezemben egy SPERIAN A700 van, A700 szemüveg: szürke keret, TSR szürke páramentes lencse, ami:
Grey frame
Impact grade: F (45 m/s)
Opitacal class: 1 permanent wear
Lens Shade 5-2.5 Sunglare filter
100% UV protection
Az biztos, hogy így is van.
sperian-ref1015351-photo-1-pdf.jpg
TZoli
1157 élménybeszámolót írt
1157
20 éve tag
2011.02.12. 17:46
Munkámból kifolyólag a legkülömbfélébb munkavédelmi kesztyűket hordom nap mint nap az egyszerű tenyérvédőstől kezdve a sebészkesztyűn, a vágásbiztostoson keresztül az olajálló, saválló, lúgállóig bezárólag. Cégünk is komolyan költ rá, úgyhogy volt alkalmam kipróbálni mindenfélét. Mindegyik nagyon jó, de csak arra a speciális feladatra, amire kitalálták. Ha erős, akkor nem tudsz fogni benne (hordót gurítani azt lehet). Ha vékony, akkor a legfinomabb munkára is jó, de kevésbé véd, kényes. Ha sav vagy lúgálló, akkor beleizadsz keményen stb... Hidd el, mindegyik arra a legjobb, amire kitalálták. Van már Gore-Tex-es munkavédelmi kesztyű is, és biztos, hogy van olyan munkavédelmi kesztyű, ami alkalmas sielhez is, de szerintem semmivel sem olcsóbb, mint a síkesztyű, mert már az maga a síkesztyű.
A szeműveg az más. Ma már olyan munkavédelmi szemüvegek vannak, amik szerintem jobbak mint a piacon kapható u.n. sport szemüvegek. Ilyen munkahelyi szemüveget hordok biciklizéshez, túrázáshoz és sieléshez is.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.