Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Superdevoluy topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
Szunyogh Károly
11 élménybeszámolót írt
11
16 éve tag
2011.02.26. 21:12
Mi is 46fös baráti társasággal voltunk a Chalet Super D. nevű apartmanokba. Ami közel volt a recepcióhoz ott max. a 2.emeletig volt Wifi. De inkább síeljetek.
Előzmény: (robi 112367)
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
2011.02.26. 17:56
Szia Karoly

Koszi az info.

Busszal megyunk. 66an! Plusz 4 fo kocsival jon!

Kajat, persze, hogy viszunk, de sok gyerek, sajnos 14-18 evesen sem tud fozni... es sokan , valljuk be, lustak hoza, meg sajnos napkozben nem fogjak fel, hogy sielni kell es allandoan beulnek a huttekbe....

Megigertem a szuloknek, hogy utana nezek az arak utan.... igy, jol jon az infod.

Nem tudom, hogy melyik hazban lakunk de ha nem lesz WiFi az aparmanokban a gyerekek hisztizni fognak... az eredeti Les Orres-i aparmanokban allitolag van....

robi
Szunyogh Károly
11 élménybeszámolót írt
11
16 éve tag
2011.02.26. 16:07
Szia Robi.
Mi Január végén voltunk Devoluy-ba.
Nekünk nagyon bejött. A baquette pékségbe 0.90 cent a kroaszon 0.80 cent a pálya meleti kajáldák se olcsók. A sült krumpli jó nagy adag 5 euro,saláta tál tetején tonhal 7 euro. Mi ezt ettük ,kettőnknek bőséges volt. Az üdítők és a sör is úgy 3 euróba kerültek. De gondolom visztek kaját.
A recepción van Wifi.
Mivel utaztok?
Jó síelést.
Előzmény: (robi 112325)
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
2011.02.26. 13:33
Suli csapattal megyunk ide kethetmulva... Milyenek a helyi koltsegek?

Mit mondjak a gyereknek, hogy menyi penzt kell vinni ahoz, hogy a helyi boltokban tudjanak venni, az alap veto elemiszerek? Teh, kenyer, stb, stb....

Es a huttek?

Ugyan ezt kerdeztem Les Orressal kapcsan de gubbanc tortent, es oda nem mehetunk, hanem Superbe kell mennunk....

koszi

rob
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.