Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Panaszok / javaslatok Eplényből, avagy Skyman forradalma topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
kole77
265 élménybeszámolót írt
265
19 éve tag
2011.03.05. 16:51
Nos azt nem tudom hogy időjárás álló-e, de írtam egy óra készítő cégnek( https://www.pontosido.hu) hogy ők mit ajánlanának és mi lenne az igény és persze mennyi lenne.
Majd hétfőn meglátjuk hogy mit válaszolnak és azt hogy mennyi is lesz az annyi.

Azt nem tartom jó ötletnek hogy kitenni egy "kolduló dobozt",
mert gondolom nem anyagi okai vannak hogy nem vettek eddig órát(ami kint van azt kivéve) ,hanem gondolom vannak fontosabb dolgok amiket meg akarnak csinálni és ez épp nem volt betervezve.Én örültem annak is ami most kint van ahogy megláttam :-)))).
Előzmény: (Skyman 113530)
Skyman
158 élménybeszámolót írt
158
13 éve tag
2011.03.05. 15:04
A legegyszerűbb módja a pénz-hozzájárulások összegyűjtésének egy megfelelő nagyságú és jó helyre kitett óra/hőmérő érdekében, ha a Skiarena kihelyezne egy pénzgyűjtő perselyt, ráírná, hogy miről van szó és aki arra jár, a helyszínen bedobhatja a pénzt, amit erre szán.

Amennyi összegyűlik még március végéig, abból a pénzből vennének egy órát és kitennék a megfelelő helyre a következő szezon kezdetén. Mellesleg írnának majd egy hírt a honlapjukra, hogy a vendégek által szervezett gyűjtésből vásároltuk ezt az órát és a kitettük a kért helyre! - Köszönjük!

Érdemes lenne már ma-holnap kitenni azt a perselyt, mert a hétvégén biztosan gyűlne bele a pénz. Ilyen értékteremtő cél érdekében sokan dobnának bele. A 19 ezer Ft-os óra is jó, csak VALAMI LEGYEN ott, ahová való!

Üdv.: Skyman
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.