Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Panaszok / javaslatok Eplényből, avagy Skyman forradalma topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
toti1011
88 élménybeszámolót írt
88
14 éve tag
2011.03.06. 10:46
Lájk! :D
De barackvirág színű legyen! :D
-gyugyi-
rockenstein
354 élménybeszámolót írt
354
15 éve tag
2011.03.06. 10:08
Dehogy is, ez nem vicc! Fel vagyok háborodva, hogy nem veszel komolyan. Pont te, akinek minden fillér számít, és minden apróságot észrevesz!! Nagyot csalódtam benned Skyman, azt vártam volna, hogy rögtön mellém állsz. Én is szeretnék órát, de nincs ezer forintom erre, mert állandóan elhüttézem a spórolt pénzemet. Ezért kisebb dolgokra gyűjtök. Tehát még egyszer, küldjön egy lájkot, aki szeretné, hogy vastagabb legyen a vécépapír a síaréna mosdóiban! Köszönöm.
Előzmény: (Skyman 113630)
Skyman
158 élménybeszámolót írt
158
13 éve tag
2011.03.05. 23:46
Rockenstein, Mgy!

Köszönöm a játékot fiúk! :DDD Nagyon jó poén volt hatalmasat nevettünk rajta!!! :))) Komolyan!

De tudom, hogy paródiának szántátok, úgyhogy térjünk lassan vissza az eredeti célunkhoz.

Köszönöm!
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
rockenstein
354 élménybeszámolót írt
354
15 éve tag
2011.03.05. 22:34
Nagyon jó Eplény, de van egy nagy hiányossága. A mosdókban egyrétegű WC-papírt használnak. A mai világban, amikor már a 3 rétegű papír is pár száz forintért elérhető, nem is beszélve a kétrétegűről, ez már-már vérlázító igénytelenség! Nem vagyok hajlandó egyrétegűbe törölni a fenekem, és ezzel biztosan nem vagyok egyedül!! Hosszú távon sokkal több vendég jönne ide síelni, ha megfelelő lenne a papírminőség.

Ezúton gyűjtést indítok, hogy az üzemeltetők duplázzák meg a rétegek számát az eplényi mosdókban. Kérek minden síelőt, hogy vécézés után egy 10 forintost dobjon bele a klotyóba, ezzel is támogassuk szegény síarénát, hogy minőségibb papírt tudjanak venni! Itt a fórumon keresztül is támogathatod a kezdeményezést, ha küldesz erre az üzenetre egy "lájk" szövegű választ! Minden válasz után 1 tekercs 3 rétegű papírt ajánl fel az egyik legnagyobb gyártó, ráadásul kamilla illatút! A változást csak együtt érhetjük el!!!

Köszönöm.
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.