Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Panaszok / javaslatok Eplényből, avagy Skyman forradalma topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
eperke
197 élménybeszámolót írt
197
17 éve tag
2011.03.07. 11:42
Kedves Szanyi.
Eszem ágában sincs elosztani más pénzét,de ha végig olvastad volna a dolgokat rá jössz hogy itt az óra megléte vagy nemléte abszolút elenyésző dolog a balesetveszélyes lift végett.Amiket leírtam azt építő kritikának szántam és nem okoskodásnak.Mondjuk nem tudom akkor hogy állna a szád ha véletlenül te esnél bele a patakba mert mondjuk megspóroltak 150-200 ezer forintot egy rampa kialakításának az elmulasztásával.
Előzmény: (szanyi 113887)
szanyi
17 élménybeszámolót írt
17
13 éve tag
2011.03.07. 11:25
Szerintem az az igazi igénytelenség, hogy kevés információból, osztod el más pénzét. Bár az info mennyisége tulajdonképpen lényegtelen is.
Előzmény: (eperke 113857)
eperke
197 élménybeszámolót írt
197
17 éve tag
2011.03.07. 08:51
Igazándiból a hütte árak mindenhol annyi amennyi, ezt tudomásul kell venni.El kell fogadni hogy a síelés nem olcsó mulatság.Éppen ezért amikor az ember megveszi a napijegyét, azért a pénzért elvárja hogy a lehető legjobb szolgáltatást kapja.
Szerintem az óra sem a pénzhiánya miatt nincs kint a falon, mivel negyven egynéhány milliós támogatásból futotta volna rá nekik ha akarták volna, valószín igénytelenség az oka.
A beszállási problémák úgyszintén,egészen addig míg nem lesz komoly sérűlés és rendőrségi esetleg bírósági ügy./Lásd Westbalkán ügy./
Mondjuk ha az üzemeltető is olyan mint a sí lifnél álló személyzet akkor csodát nem várhatunk.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.