Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Panaszok / javaslatok Eplényből, avagy Skyman forradalma topikból

ÜZENETEK (10)Időben csökkenő Időben csökkenő
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2011.03.10. 20:53
Ne haragudj! Nem akartalak megbántani!
Előzmény: (Skyman 114664)
Skyman
158 élménybeszámolót írt
158
13 éve tag
2011.03.10. 20:15
Mérhetetlenül magas áron kínálni bármit az nem kunszt.
Hiába kellene és nagyon jó lenne a villanyautó a jelenlegi üzemanyagárak mellet, 10 millióért nem kell, mert 5 évig tankoljuk az autónkat abból a pénzből a vételárán felül és ki tudja mi lesz 5 év múlva.

Méreg drágán adni az enni-innivalókat az nem dicsőség ám!
Azon licitálsz, hogy hol lehetne még drágábban megvenni ugyanazt?

Ne tedd nevetségessé magadat! Ott van az orrod előtt a lényeg és direkt, azért sem akarod megérteni.

Számold ki, hogy mennyit költesz naponta az étkezésedre és összesítsd egy hónapra. Utána nézd meg mennyit keresel nettóban és hányad részét teszi ki csak a saját étkezésedre fordított összegnek!

Itt arra próbálunk rávilágítani kedves közgazdász úr, hogy rendszeres sportolók szeretnének a szezonban SŰRŰN ide járni síelni és itt kedvező árakon az étkezésüket megoldani.
Ne arra gondolj, hogy egyszer elmész valahová egy évben és akkor ott elköltöd a szokásos napi költségvetésed akár 10X-esét is! Másról van szó vedd már észre!

Na?
Skyman
158 élménybeszámolót írt
158
13 éve tag
2011.03.10. 19:54
Örülök, ha megérted. Később talán elfogadod. Gyerekként is voltak dolgok, amiket még nem tudtál elfogadni. A felnőttek is egy részükben gyerekek maradnak, ami nem baj.

Köszönöm az utolsó normális hangvételű hozzászólásodat!

Üdv.: Skyman
Előzmény: (huligan 114660)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2011.03.10. 19:54
Még valami, nem büszkeségből írtam. Tényeket közöltem!

Sok barátom van (én elmondhatom hála Istennek), akik veled ellentétben értéket teremtenek/képviselnek, gyáriparosok, élsportolók, tervező mérnökök, orvosok, üzlet emberek, de ez nem az a fórum...

Az a baj, hogy érzelmi fogyatékos és tájékozatlan vagy. Mi ezt felismertük, ebben tudtunk eddig segíteni. Már ezért megérte veled foglalkozni!
Előzmény: (Skyman 114656)
rockenstein
354 élménybeszámolót írt
354
15 éve tag
2011.03.10. 19:52
Ki fogom próbálni, nagyon szimpatikus helynek tűnik!:)

Ha Symannél már ez az árszint is kiveri a biztosítékot, akkor nem is merem elmondani, mennyiért kapható egy kétszemélyes ebéd Gordon Ramsay-nél Londonban. De említhetném a budapesti Costes Éttermet is. Persze ezek egészen más műfajba tartoznak, mint a Holle Anyó, de a teszkós virsli is!!!
Előzmény: (huligan 114644)
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2011.03.10. 19:47
Már régebben kiderült, mások vagyunk!

Őszintén kívánom neked, hogy eljuss arra a szintre, hogy megfelelő kockázat vállalás mellett legyen egy kielégítően profitáló vállalkozásod, sok alkalmazottal! Akkor remélem majd vissza térünk erre a témára!

Megértem, amit írsz, de elfogadni nem tudom!

Ez nem fog változni...
Előzmény: (Skyman 114656)
Skyman
158 élménybeszámolót írt
158
13 éve tag
2011.03.10. 19:41
Huligán! Én a helyedben ilyen emberekkel nem barátkoznék! :)
Olyan barátaidra legyél büszke, akik értéket teremtenek, hozzátesznek valamit az ország épüléséhez!
Előzmény: (huligan 114644)
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2011.03.10. 19:07
Skymannak!

Soma írta:
"Az a baj, hogy még hazudsz is.
A legutóbbi Holle Anyónál elköltött ebédem ára:
Marhapörkölt, rizs, savanyú, két kóla 2000 Ft."

Két jó barátom éttermében ezek a tételek a következők:

Marhapörkölt: 1490,- Ft
Rizs: 340,- Ft
Savanyú: 390,- Ft-tól
2x2dl CC: 360,- Ft

2580,- Ft.

Nincs sípálya mellette, és nincs frekventált helyen...

Ezek alapján, Holle Anyó árai igazán barátságosak!

Forrás: http://www.mokussorkert.hu
Előzmény: (Skyman 114638)
Skyman
158 élménybeszámolót írt
158
13 éve tag
2011.03.10. 18:43
Kedves Izabella,

Köszönöm a választ, ebben az esetben szeretnék bocsánatot kérni és a nevedet kitörlöm a hozzászólásomból.

Jobbulást kívánok, gyógyulj meg hamar!

Üdv.: Skyman
Előzmény: (izabella 114629)
izabella
5 élménybeszámolót írt
5
13 éve tag
2011.03.10. 17:00
Kedves Skyman!

Ismételten és utoljára szeretnélek megkérni, hogy soha többet ne vedd a szádra a nevem és ne minősíts úgy, hogy nem ismersz és még arra sem vagy képes, hogy Te bemutatkozz. A Holle Anyó árképzése nem az én feladatom, hanem a tulajdonos és az üzletvezető alakítja az árakat, ezen kívül a jegyrendszer árképzéséhez sem volt már közöm az idén. Sőt, tovább megyek, jelenleg semmihez sincs közöm, mivel betegszabadságon vagyok.
A fórumot is privát olvasom, de a sípálya jelenleg is dolgozó alkalmazottai biztosan megválaszolják majd a kérdéseidet és felvetéseidet, ha arra érdemesnek tartják azokat.
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.